mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 15:34:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)  (Prebrano 65254 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #225 : torek, 05.02.2013 : 13:54:47 »

Ja, gravirani in ta model tačke je zelo ugoden. 6 eur posamezen +  poštnina. Meni je všeč, ker je zelo lahek aluminij ali nekaj.  Smiley Imajo pa na spletu res veliko izbiro zelo lepih obeskov.
Če želiš se mi javi na s5arwen afna hotmail pika com, pa ti pošljem link  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #226 : torek, 05.02.2013 : 14:02:40 »

Žužka, kako te bo pa kak veterinar poklical, če si telefonsko skrila?  Tongue Tongue
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #227 : torek, 05.02.2013 : 15:21:16 »

Tak obesek dobiš za male pare. V bistvu je bila poštnina ravno toliko kot obesek. Sem pa, jaz, brihtna buča, prvič naročila samo en obesek. Po kakšnem mesecu sem v temi pripenjala Freda na ovratnico in sem po nesreči pripela na obesek. Seveda se je ta obroček stegnil in sem obesek izgubila. Ko sem naslednjič naročala, sem naročila dva. Sedaj en za rezervo počiva v omari in čaka na novo nerodnost šefice.

Me pa kar pomirja ta obesek. Če bi slučajno v najhujši nočni mori naš biser kam odtaval, bi mogoče kdo pogledal obesek in me poklical. Lahko tudi veterinar Roll Eyes.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #228 : torek, 05.02.2013 : 17:55:12 »

Strojček za graviranje imajo tudi v trgovini Zoo*** v ljubljanskem C*** Parku. Izbereš obesek in vse potrebne napise, ena mlada gospodična vse vnese v računalnik in čez minutko ti stroj izpljune na obeh straneh vgravirano kostko (npr.). Prednost jaz vidim v tem, da stvar kar takoj odneseš in namontiraš na ovratnico, nič ni treba poštarja čakat. Cool

Pomaga pa, če si iz Ljubljane, to je pa res...  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #229 : torek, 05.02.2013 : 18:51:17 »

Žužka, kako te bo pa kak veterinar poklical, če si telefonsko skrila?  Tongue Tongue

To sem tudi jaz pomislila  Evil Evil Grin

Drugače pa ti vgravirajo z aparatom, ki tudi pljune obesek TAKOJ ven (kot poetično piše Pepsi  Kiss),
v trgovini A**r v hali *, B, C  Azn. Je cena vključno z obeskom preverjeno najnižja  Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #230 : torek, 05.02.2013 : 22:06:38 »

Žužka, kako te bo pa kak veterinar poklical, če si telefonsko skrila?  Tongue Tongue
Grin Pismo, spet sem ga posrala.  Pa še nobenega obiska ni na vidiku...  wtf
Čarka in SD, ali sem lahko jaz naprimer kakšni posrednik za stike z javnostjo veterinarjem?  Grin

Tole z obeski je res, jaz sem imela namen to narediti v kakšni trgovini, pa so me teli pohopsali na razstavi v LJ. Imeli so akcijo, da ne plačaš poštnine in sem kar naročila. Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #231 : petek, 08.03.2013 : 22:07:11 »

Danes naš Bine praznuje 3. rojstni dan! Cheesy



Baje ne smem preveč cmerit (navodila by Čarka Tongue ), ampak vseeno sem neizmerno vesela, da smo ga dočakali. Z optimizmom (kolikor ga pač še premorem) gledam naprej in se veselim še vseh naslednjih rojstnih dni. Smiley
V preteklem letu sva skupaj preživela veliko slabih trenutkov, le malo jih je bilo lepih. Vsekakor pa brez njega ne bi bilo niti teh in me s svojo pozitivno energijo in ljubeznijo vedno dvigne iz slabih misli. Saj še potočim kakšno solzo tudi zaradi njega in temu še ne bo konca, pa vseeno ga ne bi zamenjala za nič na svetu in hvala Pomurkam ter Miskici, ki so mi ga zaupale. ljubezen objem Kiss

To je moj srček.

Evo in še nekaj podobnega torti, še bolj pomembno pa DARILE! Cheesy Zdaj mi bodo od piskanja kmalu odpadla ušesa. Grin

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #232 : petek, 08.03.2013 : 22:12:48 »

Vse najboljše, Binček Kiss

Tavžent ton zdravja ti želim, pa da bi s svojo dobro voljo še dolgo spravljal Šefico v solze sreče ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #233 : petek, 08.03.2013 : 22:15:08 »

Bine, vse najboljše! Kiss Pa šefica, stran črne misli, še veliiiiko skupnih let vama (oz. vam) želim! objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #234 : petek, 08.03.2013 : 22:19:27 »

Bine, naj se ti še cel mesec cedijo sline! Wink VSE NAJBOLJŠE!!!  Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #235 : petek, 08.03.2013 : 22:24:16 »

Bratec po krvi, dlaki in kamenčkih, vse najboljše, pa še dolgo vrsto let lulaj s curkom po nogah svoje Šefice, da ji bo toplo pri srcu  ljubezen ljubezen ljubezen

Tudi naš Picko je danes dobil mini tortico, ampak moram še dobiti fotke od njegove šefle  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #236 : petek, 08.03.2013 : 22:52:40 »

Dragi Binky, želimo ti še dolga leta čist mehur in delujoče ledvice Kiss pa tapravih pasjih vragolij z Zarjo, tvojo zlato šefico in pr'jatli pri Roro.
Vse najboljše!!!
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #237 : sobota, 09.03.2013 : 09:53:34 »

Hvala vsem! Cheesy Naj vas prosim nekdo usliši.  Wink

Seveda nisem v resnici pozabila (samo omeniti), da praznuje tudi bratec! VSE NAJBOLJŠE BRATEC PICI! Kiss Kiss Kiss Tudi tebi želimo predvsem zdravja, vse ostalo po moje že imaš. ljubezen
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #238 : sobota, 09.03.2013 : 09:57:00 »

Vse najboljše Binky Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #239 : sobota, 09.03.2013 : 22:42:26 »

Binky, vse najboljše  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines