mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:29:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mala dudarka SIMI
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mala dudarka SIMI  (Prebrano 19517 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : četrtek, 31.08.2006 : 20:52:03 »

Na srečo najdena pravočasno, zdaj pa na varnem, na dudi. Taka mini punčkica, stara cca 2.5 - 3 tedne:



lp, Katarina
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #1 : četrtek, 31.08.2006 : 22:19:23 »

O, srce se mi je trgalo, ko sem jo pustila pri vetu, ampak sem vedela, da kmalu pride do hrane. Čisto nič nisem imela pri sebi, tudi vode ne, ki jo imam vedno v avtu. Ko se je dete segrelo ( hvala za dež zjutraj, da sem imela brisače za pse v avtu) je nehalo jokati in me je začela lizat......
Zakaj me vedno najdejo taki, ki jih nekdo vrže ven in jim ni mar zanje.
Jaz naj pa potem jokam doma al kaj?


Punca mala, drži se, sedaj te ne bo več zeblo in ne boš lačna.


Ja starost sem čisto narobe ocenila, ker sem bila čisto v šoku kako naj ji pomagam. Potem ko sem jo dala v kletko sem videla, da to mačje bitje ni niti za mojo dlan veliko.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #2 : četrtek, 31.08.2006 : 22:52:12 »

Srečno, punčka mala!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : petek, 01.09.2006 : 10:02:11 »

Muca Simi je malo prehlajena, zaenkrat pa papa in raste in upam, da bo zvozila do prvega cepljenja, leta, desetletja...Simi, sicer nisem bila čisto nič vesela tvojega klica, ker je še mene nekaj skuhalo, pa sem malo težje vstajala ponoči, ampak mala je en tak taprav cukr...
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : nedelja, 03.09.2006 : 21:24:06 »

Tole detece je skoraj odšlo v nebesa, saj se je izkazalo, da je bila cela serija Gimpetovega mleka - pokvarjena!! In to je za tako malo mačjo dušico lahko usodno. Cry
Na srečo pa so ga takoj zamenjali z drugim, dobrim in je zdaj izven te nevarnosti. Smetka jo mora sicer vedno na začetku malo prepričevat, da začne papat.... a kdor pozna Smetko ve, da ima tovrstno prepričevanje v malem prstu Smiley. Je pa ta mucica po obnašanju primerljiva z mucki, starimi več mesecev, tako odraslo in že čisto mačje se obnaša.... kar ti gre kar težko skupaj, ker je cela velika komaj za dlan....







In ko te pogleda s svojim okroglimi pametnimi očki.... Kiss

lp, Katarina

Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #5 : torek, 05.09.2006 : 09:42:37 »

Uf, izkoristila je ze bonus 2 macjih zivljenj.....sem vedela da bo borka.
A ucek je samo vnet ali je kaj hujsega?
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #6 : torek, 05.09.2006 : 14:04:05 »

simi se glih kar vrača od veterinarja. imela je absces pod vratom. verjetno jo je nekaj ugriznilo - seveda še pred prihodom k smetki, kjer je malodane obdana z vatko  Wink  - lahko bi tako poškodbo povzročila tudi mama, ko jo je prenašala okoli.
bulo, ki jer dajala simi tak prikupen hrčkast videz  Wink  so izpraznili in mala je poseg junaško prestala. vseeno pa so mačji otroci iz nežnega testa, zato kakšna stisnjena šapica ali pest zanjo ne bo odveč. sicer pa pridno papa in se tudi drugače vede običajno, tako da hujših posledic verjetno ne bo. k temu bo pripomoglo tudi primerno oskrbovanje rane, ki jo ima sedaj pod vratom.

tako, tole sporoča smetka o simi.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #7 : torek, 05.09.2006 : 14:08:15 »

Evo že držimo pesti in šapice za malo Simi  Kiss Kiss Kiss
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #8 : torek, 05.09.2006 : 21:37:47 »

ok, dolgujem en popravek, ker sem smetko narobe razumela.

namreč, ker jo je bula in sedaj rana pod vratom boli, simi ne želi požirati hrane. moja izjava o tem, da pridno papa, je torej napačna. je pa mačica vitalna, aktivna, pa tudi smetka se zelo trudi okoli nje. tako da upajmo, da bo vse po sreči...
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #9 : sreda, 06.09.2006 : 07:48:23 »

ok, dolgujem en popravek, ker sem smetko narobe razumela.

namreč, ker jo je bula in sedaj rana pod vratom boli, simi ne želi požirati hrane. moja izjava o tem, da pridno papa, je torej napačna. je pa mačica vitalna, aktivna, pa tudi smetka se zelo trudi okoli nje. tako da upajmo, da bo vse po sreči...

 Shocked Shocked o madona, držim pesti za tole malčico!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sreda, 06.09.2006 : 15:23:29 »

Je že bolje, samo skrajno zoprno je njej in meni, ko moram pazit, da se ji rana prehitro ne zapre, pa mi potem vsakič krvavi, pa brizge ji tlačim tja nekam in spiram žep...sitna reč, res. Sicer sem pa danes že navsezgodaj zjutraj nadlegovala mesarja z zmleto govedino, ki bi lahko bila še malo bolj zmleta  Cheesy...namesto celega mlečnega obroka je dobila še malo mesa, pa je bila zelo zadovoljna. Kar se pa Gimpetovega mleka tiče, smo pa že obvestili uvoznika, naj jih opozorijo...nekaj ni okej. Sem nakupila za 12 čukov mleka od Lj do Postojne, pa potem na koncu "pristala" na Royalovem. 
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : sreda, 06.09.2006 : 22:12:19 »

Evo, rana je že zelo "lepa" :



mačji otrok pa se potem takole topi v rokah... in vsi, ki to opazujemo, tudi.... Kiss Kiss




Vedno bolj je podobna moji "lubici" Malikili, ki jo najdete na horjulski spletki pod "Preobrazbami". Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : sreda, 13.09.2006 : 08:11:09 »

 Smiley

http://www.moj-album.com/slike/1601452/m4EQTLJYWcQTwLXJ.jpg
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #13 : sreda, 13.09.2006 : 08:43:56 »

Smetka, kaj si ji pa takega pokazala, da je tako izbulila oči?! Grin Pravi cukerček postaja.
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sreda, 13.09.2006 : 15:12:29 »

Nič. Takšne učke ima. Ona je naša mačja miss Učka. Cukr pa tak, da ni za povedat. Še nekaj tednov do testa...upam, da bo negativna in bo lahko zapustila zavetišče. Če ne, bo postala živ dokaz, da lahko pozitivne mačkice dolgo in lepo živijo, tudi če v zavetišču  Smiley. Te pa res ne bi mogla na evtanazijo peljat...Evo, mi sekajo moje travme ob dudarjih ven. Sploh ne mine dan, da ne bi odštevala, koliko je še do testa.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mala dudarka SIMI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines