mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 14:34:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271458 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1380 : torek, 01.10.2013 : 14:33:21 »

Zaključek: še najbolj kamot za vzdrževanje so torej vileda kuŠki, ki pokurijo vsaj manj brisač, če sploh hočejo ven iz bnajte, a ne Boni Grin Grin

Ej, mi je pa zdaj prišlo nekaj na misel Wink Tiste, ki probate kdaj večje in manjše tegobe lajšat z bioresonanco in takimi zadevami: a bi bilo možno tudi odpor do mokrote oz. dežja tudi tako omilit s kakšno tako terapijo,kot se recimo omili kakšna tesnoba ali kaj takega? Bi bla to opcija, da bi kuŠek manj bremzal, ko je treba male po dežju rekreacijo zganjat (brez zamere - blont vprašanje viledarske matere, ki nima težav ne z dežjem ne s kot cucek mokrim črnim cuckom)? 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1381 : torek, 01.10.2013 : 14:52:14 »

Nema, mamaF. A ti bi sebe bioresonirala, ker ti je zoprno naga po dežju letat 
Čutiš i trpiš, jer što ne ubija, ono jača Cool plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1382 : torek, 01.10.2013 : 18:22:57 »

Jaz lahko naga laufam po dežju ali soncu, noben problem Grin Samo potem bi morala na tvojo mašinco pol vasi priklopit verjetno   Evil
Pa mislim, da bi mi namesto bioresonance dohtarca pod hitno eno ustanovo na enem hribčku predpisala (pa ne horjulsko zavetišče, da se razumemo) Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1383 : sreda, 02.10.2013 : 12:40:25 »

Kako češeš psa (viledarji izvzeti)

Stvar je sila preprosta:
Vzameš krtačo, se usedeš na tla, daš psa med noge in začneš. Pes se ne upira, ampak drži se pa tako, da bohpomagi: Jest sm tooolk bogi bogi, ampak bom potrpel, ker me potem čaka priboljšek  Kiss.
Zraven moraš imeti vsaj eno mačko, po možnosti trikolorno, po imenu Nike, ki obožuje česanje. Ko ona vidi, da se dogaja česanje, je to njej enako čohanju. Zato pride zraven, prede, pleza po tebi, pleza po psu, se postavlja na glavo, deli buci in na vsak način hoče: mene, mene, mene!, pust psa, mene dej!  Kiss. To je ena visoko inteligentna mačka, s katero lahko imaš zelo poglobljene pogovore. Kiss

Nakar obupaš nad pogledom na očitno trpečega psa, vzameš groom in začneš česat mačko. Ona se meče po tleh, nastavlja vse okončine, glavo, telo in daje videz, da se ji kaj boljšega v življenju ne more zgoditi. In zlepa se ne naveliča, pa tudi če bi osebku, ki češe, roka odpadla. Zraven ti pove, da je to highlight tvojega dne, ker lahko njo čohaš.

Ko to vidi pes (viledarji izvzeti), ugotovi, da  wtf : lej, kaj jaz zamujam! Grin. Zato začne zdaj on rinit v naročje in s šapicami plezat po kolenih, sicer mačke ne upa odrinit, tako kot ona njega, ker ona je le princesa, on pa navaden plebejec in ve se, kdo kam spada.

Ko mački izčešeš približno tri kile dlak (od kod???), spet začneš česat psa. Tokrat se ne drži tako zelo trpeče, ker to vendar mora biti užitek, če je pa mačka čist zadeta od česanja.  Wink
Češeš ga toliko časa, dokler ne zavpije in spusti od sebe tak zvok, da ti srce v hlače pade od groze. Ta zvok poznajo le redki, ki so z njim imeli opravka.
V sekundi priletita omladinki: a si čist nora, dej nehi mučit bogega psa  Angry!.
Ja, dlaka se mu vozlja.  Undecided

Končaš s česanjem, pospraviš rekvizite, in potem te pes opomni: ej, stara, kje pa je zdej moje suho uho, a?!
Po karakterju spada ta pes med zelo učljive pse, zapomni pa si itak najprej tisto, kar je njemu všeč.
Vsaka korelacija s človeškimi mladiči je zgolj naključna.  Evil

Čez par ur je pes itak tak, kot da ga nisi česal.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1384 : sreda, 02.10.2013 : 12:44:07 »

Aja, tigrast maček medtem spi, ker njega se to ne tiče.  Kiss
Vsake toliko pogleda: kere b...  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1385 : sreda, 02.10.2013 : 12:58:44 »

Hahaha, kera dobra telenovela Afro

Ampak najbolj všeč mi je pa tole, kako znaš ti lepo poetično Mucke opisat Kiss
  To je ena visoko inteligentna mačka, s katero lahko imaš zelo poglobljene pogovore. Kiss
...
...
... sicer mačke ne upa odrinit, tako kot ona njega, ker ona je le princesa, on pa navaden plebejec in ve se, kdo kam spada.

Aja, tigrast maček medtem spi, ker njega se to ne tiče.  Kiss
Vsake toliko pogleda: kere b...  Kiss
ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1386 : sreda, 02.10.2013 : 13:15:00 »

Vidim, da psi so pametni.  Cool Cool Ker.... pri nas gospe Emici nazorno demnostrirata vsa dva mačja osebka, kako je to resnično highlight mojega dne Grin Grin Grin , ker onadva se od ugodja mečeta dobesedno v trans... (itak, ker na treh nogah ne moreš stat med krtačenjem). Emica pa nič ne odnese od tega prikazovanja užitkov. Krtačenje je in bo vedno smrt zanjo in vedno tako grozljivo renči zraven, da nas vse strah rata.  Tongue Roll Eyes (Kar šefice ne zmoti pri ponavljanju 3 potegov na 5 minut v enem popoldnevu oz. dokler Emica ne izgine pod posteljo. 
Vileda pes se tudi krtači, ampak zeloooo redko.  Wink Ker se prej skopa. In, ker z nje začuda ne letijo dlake, razen na bele povšrine...  Roll Eyes Angry Lips Sealed
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1387 : sreda, 02.10.2013 : 13:35:26 »

To me je spomnilo na to, kako je moja prva mačka pričela lesti
v naročje zato, ker je videla kunca, kako to počne in mu
je očitno fino  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1388 : petek, 04.10.2013 : 18:48:31 »

Dva od treh prideta k meni in se stiskata, zdaj že tudi drug k drugemu, ne le k meni.
Mucko se teh grupnih variant ne gre. On pride, me izljubi, in gre. No, včasih le spi pri meni, ampak to je že cel praznik.


http://shrani.si/f/1k/xz/2YFnTMge/20131004171724.jpg[/img]]
http://shrani.si/f/g/YJ/3C7RsDBZ/20131004171949.jpg[/img]]
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1389 : sobota, 05.10.2013 : 10:28:29 »

To horjulci skupaj držijo  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1390 : sobota, 05.10.2013 : 19:56:19 »

Queenie,
a ti neki povem?
 Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Čista nirvana.
Jest sem tooooolk srečna!




PS.:
Zahvaljujemo se ti za odlično kavo!  objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1391 : nedelja, 06.10.2013 : 13:49:22 »

Nike je prvi dve leti (2!) svojega življenja preživela v varnem zatočišču zavetišča, kjer so jo imeli radi, jo crkljali, imela je hrano na izbiro in vodo vedno na voljo.
Potem je prišla k meni.  Kiss
In zdaj mora sirota delat za vsakdanji (vsakosobotni) briket:

http://shrani.si/f/1P/c/3Ci752tv/20131006125832.jpg[/img]]



Občasno ima pri tem pomočnika, ki si tudi mora zaslužit svojo hrano in vodo.

http://shrani.si/f/1R/hf/3q3eG1Gh/1/201310061259260.jpg[/img]]
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1392 : nedelja, 06.10.2013 : 13:59:40 »

A to ima v pogodbi, da se jo sme uporabljati za
pašo drobnice?  Shocked Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1393 : nedelja, 06.10.2013 : 14:06:53 »

Paša drobnice, LOL

Za popiškit Grin

Nikica, kolk si ti pridna mucka ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1394 : nedelja, 06.10.2013 : 15:33:34 »

Pa kako ima pujse v vrsto postrojene Shocked
A če jih tako postroji, dobi dva briketa, al samo če v tutuju balet zaplešejo Evil
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines