mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 02.05.2024 : 15:07:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 208 209 210 211 212 [213] 214 215 216 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 291268 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
erik
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #3180 : ponedeljek, 19.04.2010 : 13:31:04 »

CACIB Maribor, 17.4.2010

Limited Edition,  odl., CAC, CACIB & BOB  Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3181 : četrtek, 22.04.2010 : 22:15:51 »

Čestitke za super uspeh! Wink
Logiran
erik
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #3182 : torek, 11.05.2010 : 17:38:49 »

Klubska razstava MCA (Moloss Klub Austrija) Sommerein, 8.5.2010
Sodnik: ga.Helene DENIS (F), predsednica francoskega buldog kluba
Limited Edition,  Odl., CAC, BOB  & Klubska prvakinja
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=175221&id=100000392200839

CAC Barje , 9.5..2010
Sodnik: g.Mile ALEKSOSKI (MK)
Limited Edition,  Odl., CAC & BOB 
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=176102&id=100000392200839
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3183 : sreda, 17.11.2010 : 15:51:53 »

Kje ste vsi buldogoljubci? Nič se ne dogaja na tej strani.
No, da povem za našega Pacota - še kar ima težave s kožo, nekakšne alergije, za katere nihče pod milim bogo ne more ugotoviti, od česa so. Drugače pa je gospod že čisto blizu sedmega leta starosti, pa je še vedo najbolj vesel, če traja sprehod vsaj dve uri. Pa naj še kdo reče, da so buldogi lenuhi.

LP!
 
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #3184 : torek, 26.04.2011 : 21:05:46 »

Živjo, po dolgem času...

Luka, naš whisky je imel tudi grozno alergijo, po celem hrbtu je imel fleke, kasneje pa mu je tudi dlaka izpadla. na antibiotikih je bil več kot pol leta. Zdaj pa že več kot dve leti je samo Eukanuba Dermatosis in nima problemov z drisko, vnetimi ušesi in kožo. Mu je pa vsa nova dlaka zrastla nazaj in to črne barve  Huh.Drugače bo  letos tudi star 7 let in je zelo živahen, še posebej zato, ker ima družbo- 1 leto staro staffordko!
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #3185 : torek, 26.04.2011 : 22:26:08 »

Živahen je pa res zelo. Mislim, da še nisem videla buldoga, ki ima toliko energije Smiley Sploh pri tej starosti.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3186 : torek, 03.05.2011 : 12:03:27 »

Ester,

tudi jaz sem že poizkusil s to hrano, pa po 10 mesecih ni bilo nobene spremembe. Za povrhu vsega pa je sedaj "fasal" še glivice, ki jih sedaj zdravimo s kremo in tabletami. Res se mi že pošteno smili.
Drugače pa je vseeno pravi veseljak in zelo zelo potrpežljiv, ko mu čistim gubice, ušesa in fleke od alergij.
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #3187 : petek, 06.05.2011 : 20:26:35 »

Par slikc Whiskyja Smiley





Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3188 : sobota, 07.05.2011 : 01:08:57 »

Simpatičen je. Smiley
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3189 : torek, 05.07.2011 : 12:40:16 »

Zdravo vsem!

Našemu Pacotu že kakšen mesec in pol dajem eno veliko žlico konopljinega olja enkrat dnevno (kar na brikete) in se mu je koža neverjetno popravila. Skoraj vsi fleki so mu že izginili in je dobil novo dlako. Sicer ne črno kot Whiskey, je pa precej temnejša od prejšnje, tako, da se lepo vidi kje vse je imel fleke. Upam, da se bo tako nadaljevalo.
Logiran
sookie
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #3190 : torek, 05.07.2011 : 20:48:26 »

Pozdrav.
sem nova na forumu in tudi nova lastnica (solastnica s svojim partnerjem) angleške buldoginje ...ime ji je sookie...7.7. pa bo stara 3 mesece ...
nekaj me zanima (sem sicer ze iskala, pa nekako nisem našla primernega odgovora)...ali s svojimi buldogi hodite na morje? in ali jih pustite v apartmaju ali jih vzamete na plažo? mi jo bomo vzeli s seboj na morje (ker se nam nekako zdi premajhna, da bi zanjo lahko skrbel drug)...pustiti jo nameravamo v apartmaju v kopalnici...kaj menite? seveda ne cel dan...do cca 4 ure-v kolikor bo vse ok ... za začetek bomo vzeli baby phone, da vidimo kako se bo sploh obnesla v novem prostoru...Huh skrbi naju ful...poleg tega noče nič kaj hoditi...doma hodi le kake  500 m, če poleg peljemo še našega drugega psa, na katerega je nora ...tako, da sem se kar odločila, da bomo vzeli s seboj voziček za otroka in s ebo pač zvečer noter malo vozila (da ne bo sin prikrajšan, saj se bo vozil s kolesom naokoli) ...
kaj mislite na ta naš plan? res je, da  angleškega buldoga še nismo imeli .... upam, da ne bom z vprašanji povzročila hude krvi... Huh samo sprašujem
Logiran
barbaras7
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #3191 : sreda, 13.07.2011 : 17:33:18 »

tudi pri nas smo novi lastniki lepe angleške buldogice-miše.stara je 4 mesece in res zlata.malo imamo še probleme z lulanjem in kakanjem noter,pa bo že čas prinesel svoje..
me pa zanima kako jih hranite,ker naša Miša je pri 2mesecih imela 5kg-sedaj pri 4 pa že 11kg.a je to normalno ali moramo na dieto?hranimo jo 3x na dan 100g briket.tak je težka da jo že komaj nesem kadar se odloči da ne gre noter ali ven.
   
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #3192 : četrtek, 14.07.2011 : 07:46:19 »

Čestitke obema za novo družinsko članico.

Barbaras7, mogoče ti bo ta tabela kaj v pomoč http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,30789.390.html. Glede sobne čistoče: če ji sem pa tja malo uide, ni nič takega, ker je še mladiček. Priporočljivo je, da ima red: zjutraj, potem pa čimbolj pogosto, po hranjenju  in zvečer pred spanjem, pa ponoči, če prosi (če se zbudi). Vsakič jo tudi pohvalite. Potem pa počasi podaljšujete.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #3193 : četrtek, 14.07.2011 : 08:14:24 »

   Sookie, če greste na morje v tujino, se pozanimajte o pogojih za prehod meje http://www.mojpes.net/modules/odgovori/article.php?storyid=699. Sklepam, da so psi v apartmaju, kjer boste nastanjeni dovoljeni. Če jo boste vzeli s seboj, poskrbite, da bo pes med vožnjo v boksu, da se boste pogosto ustavljali, da bo zaužila dovolj tekočine in da bo v avtu primerna temperatura. Pred vožnjo jo ne hranite, peljite jo na sprehod. S seboj vzemite njene stvari (hrana, ležišče, posode, igračke ...) in pa pripomočke za nego ter prvo pomoč (oz. mala pasja lekarna). Pri veterinarju se posvetujte o tabletah proti srčnim glistam http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=253, pravtako pa se pozanimajte o številki in lokaciji veterinarja v bližini kraja, kjer boste dopustovali (v primeru nujne pomoči).

   Glede gibanja: imejte v mislih, da je še mladiček. Več krajših sprehodov ter igra, preko katere jo učite osove poslušnosti bo zaenkrat dovolj. Tudi pri igranju s starejšim psom bodite pozorni, da ne bo igra pregroba.

   Baby phone po mojem mnenju ne potrebujete. Če bo red (hranjenje, sprehodi, igra) tak kot doma, ne bi smelo biti problemov. S seboj vzemite hišni boks. Če so psi na plaži dovoljeni, jo zgodaj dopoldan vzemite s seboj. Čez dan pa naj bo notri s kratkimi sprehodi (opravljanje potrebe), zvečer pa igra itd.

   Če se vseeno odločite, da bo pes doma, seznanite osebo, ki jo bo čuvala o njenih potrebah (gibanje, prehrana ...).

   
Logiran
Žabca
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #3194 : ponedeljek, 18.07.2011 : 12:36:11 »

Evo, da se tudi jaz javim, čeprav na vašem forumu nisem zaželjena Wink
Imam angleško buldogijo Bibo, stara je 2 leti in je popolnoma zdrava, živahna in ne bi mogla imeti bolšega psa od nje. Vsak dan mi polepša in vedno me spravi v dobro voljo ko vidi da sem slabe volje.
NIMA rodovnika in vzela sem jo pri družini, kjer sem videla tudi njene starše, vsa redna cepljenja itd.
Midve sma srečne in se imava rade, kljub temu da ste mi napovedovali in privoščili slabo izkušnjo z njo.
Vsem želim čim več lepih trenutkov s svojimi živalicami.
Evo še eno slikco in lep pozdrav od obeh Smiley

Logiran
Strani: 1 ... 208 209 210 211 212 [213] 214 215 216 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines