mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 18:04:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobri vojak Švejk  (Prebrano 94412 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #390 : torek, 28.01.2014 : 14:49:05 »

Ni pogosto, ni, ne kličte hudičev in ne ustanavljajte takih klubov! Lips Sealed trmoglavka

Ok ok, pol pa ne, no  Cool
A lahko vsaj klub "Mi se poserjemo na vete"?  Azn
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #391 : torek, 28.01.2014 : 19:12:01 »

Nekaj je v zraku...  Grin
Oči ves prestrašen reče, da naj pogledam kaj Bibotu visi iz riti, ker bezla okoli, se drajsa po tleh itd. Potem ga ujamem in pogledam od blizu. 20 cm trakca iz blaga.  wtf Zakaj je bil za pojest pa tudi nimam pojma. predaja
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #392 : torek, 28.01.2014 : 19:20:41 »

  Torej mora Bibo it na izobraževalni siminar k mački od moje matere, Lini Grin. Je pojedla že par metrov blaga, pa ji ni še čist nič iz riti obviselo . Ne pravijo zastonj, da je treba hrano temeljito prežvečit Wink.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #393 : torek, 28.01.2014 : 19:39:21 »

Eh, to zna bit nevarno, če se mu zavozla v črevesju - raje ne puščat takih stvari tam, kjer jih mački lahko požrejo  Wink

Podpis, trenutno povsod iščemo trakec od etikete s srajce ki je čudežno zginil press
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #394 : torek, 28.01.2014 : 19:55:53 »

Eh, to zna bit nevarno, če se mu zavozla v črevesju - raje ne puščat takih stvari tam, kjer jih mački lahko požrejo  Wink

Podpis, trenutno povsod iščemo trakec od etikete s srajce ki je čudežno zginil press

 Grin

Pri nas je to žal nemogoče. Celo stanovanje je polno šare, ki jo mački in psi lahko požrejo. predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #395 : sreda, 29.01.2014 : 14:05:21 »

Ok ok, pol pa ne, no  Cool
A lahko vsaj klub "Mi se poserjemo na vete"?  Azn


@Cats, a ti na tazadnjem dobrodelnem popivanju nisi slišala, ko je Ata Lexi pravil, kako je po pomoti pustil odprta vrata od kopalnice (in to pri tašči, jao! Tongue ) in je tale gospa mačka ušla noter ter na hitro za nekaj cm skrajšala tastovo srajco, ki se je obešena!! sušila na obešalniku pod stropom  Shocked
tale mačka mora biti ena huda specialka Grin In po mojem lahko pri takih žvalih spraviš vse trakce in etikete, samo ... se ti pa na rjuhe spravijo in zavese Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #396 : sreda, 29.01.2014 : 14:11:35 »

Ata od Lexi mi je to zgodbo zelo doživeto povedal, ja  Grin

Zdaj pa grem menjat geslo preden mački preberejo  Evil
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #397 : sreda, 29.01.2014 : 14:21:06 »

No, mi NA SREČO (pa še trkam) nimamo nobenga tazga sralca, največ, kar je, da se kaka klobasa pri vnetem zakopavanju zakotali iz wcja ampak jo potem budno spremljajo, hodijo okoli in hočejo na vsak način zakopat.

Za popestritev pa lahko povem zgodbo svoje kinološke kolegice, ki ji je pes enkrat sredi Tivolija, vsam na očeh valda, prav počasi in z vmesnimi postanki, posračkal njene tangice. Grin Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #398 : sreda, 29.01.2014 : 15:00:19 »

 
No, sej, še dobro, da niso ble kake dolge gate, pol bi šele bilo materiala Grin.

Drugače pa, da stopim v bran najinima mačkonoma Wink, sta pridna pri zakopavanju pridelka. Tole je bila res nezgoda, ker se je kakec zaštopal vmes, pol se je pa blo treba znajt, ane Roll Eyes.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #399 : sreda, 29.01.2014 : 15:05:35 »

in je tale gospa mačka ušla noter ter na hitro za nekaj cm skrajšala tastovo srajco, ki se je obešena!! sušila na obešalniku pod stropom  Shocked

Mini popravek - sej dokler je bila obešena pod stropom, je bila še na varnem...problem je bil, ker je L.A. (Lexijin ata Cool, bomo kr prevzeli Wink) odložil srajco en štuk nižje in jo pozabil obesit na prvotno mesto Grin. Je čist prebledel, ko je mačko zagledal priti vn iz kopalnice . Pa da vidite ekspresno vstajenje s kavča in preverjanje situacije v kopalnici...Revež Evil.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #400 : sreda, 29.01.2014 : 15:09:54 »

Za popestritev pa lahko povem zgodbo svoje kinološke kolegice, ki ji je pes enkrat sredi Tivolija, vsam na očeh valda, prav počasi in z vmesnimi postanki, posračkal njene tangice. Grin Grin

Eeeehm, kako naj bi pa to izvedel? Shocked Huh A je čepela al kako ... Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #401 : sreda, 29.01.2014 : 16:03:10 »

Eeeehm, kako naj bi pa to izvedel? Shocked Huh A je čepela al kako ... Grin

Smiley))) prej jih je pojedel, pol je pa šlo.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #402 : četrtek, 30.01.2014 : 15:00:36 »

Jaz moram pri Samotu skoz pazit, da mi slučajno kak konec volne kje ne leži, ker to je obvezno treba prežvečit. Sicer nisem ziher, da bio tud požrl, ampak ...

Res se včasih obnašajo tile kosmatinci, kot da nikoli ni sobota.  Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #403 : petek, 14.02.2014 : 13:52:17 »

Mi se pa sončkamo Cool





...edino bo zdej hudobna šefica šla počasi okno zapret in žvale noter sterala Evil.

p.s. očitno ne bo treba - ena tamala je že sama ravnokar skočla na tipkovnico  Roll Eyes, Švejk pa gre ponavadi brez problema not, ko mu nakažem...Zofi me pa narenči, če ji kaj ne paše, babnca pač Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #404 : nedelja, 16.02.2014 : 22:09:50 »

Vidiš, kako prav pride hranjenje samo ob sobotah Afro. Če bi jima dala vsak dan za jest, se ne bi mogla v vsako špranjo zbasat Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines