mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 05:44:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386047 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #705 : sreda, 09.06.2010 : 11:01:16 »

En Milin prispevek na dan, odžene zdravnika stran  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #706 : sreda, 09.06.2010 : 11:04:18 »

En Milin prispevek na dan, odžene zdravnika stran Wink

o hudooooooo in taužentmiljokrat res!  Afro
Tak pozitiven moto za na majčko, gatke, štumfe, modrc, pajkice, trenerko, pižamo, kapo s šildom, marelo,.... Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #707 : sreda, 09.06.2010 : 11:13:56 »

 Grin Jaaaa, hočemo Miline gate z napisom!  Tongue Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
dam irr
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #708 : sreda, 09.06.2010 : 11:46:12 »

 Grin
...kaj gate , Hollywood bo odkupil pravice , da se posname Pobesneli Meli - seveda z Meli Gibsonom v glavni vlogi  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #709 : torek, 22.06.2010 : 22:19:53 »

Pa je le najdla pot domov, baba nesramna  Angry Angry Angry

Un dan je kr izginila. Izpuhtela  Angry Angry Sicer je hodila vsak dan Unatamlada in je bila čist fajn, pa še ful je padala na proseče oči polne nezaslišane lakote in se je dalo kej zment  Cool ampak tale Moja zares misli, da lahko kr mal gre in to je to, ej  Roll Eyes Roll Eyes Angry Angry

No, pa je sinoči le poškrebljalo na vratih in je v hodnik padla Ona, kup kufrov in vrečk in še predpražnik od Gospe Majde, ki ga je kufr uplenil zase  Evil Matrvola, k bi spejsšatl pristal pa zgrešil bazo za ene par km, tak šunder je bil  Angry Angry In je že z vrat začela grult in se dobrikat  Angry Angry Angry TR je pozabil, kdo je to in Jo preventivno pogrizel do te mere, da ga je šele Njena krvna skupina spravila k priklopu tiste uboge sive celice. Pol se je nekaj k sramoval in se ji prilizoval - Kristusove gate, ta tip je pa res za bruham

No, in pol je začela cunje slačit in po tleh metat, pa še iz kufra vlečt in nekaj kao pospravljat  Roll Eyes Dišalo je pa omamno, po švicu, nogah, umazanih avtobusih, miljonu mačk, paru psov, oslih in celo goseh, če se jaz kaj zastopim na tuje jezike  Cool TR je še vedno mislil, da je glavni, in ga je bilo treba krotit  Evil samo kaj, ko ga Ona vedno jemlje v zaščito, butla, dve mu čist zasluženo primažeš in je takoj po tebi  Angry Angry Angry

No, danes se klele vleče k smrkelj, šla je sicer ven in prinesla nekaj hrane, ampak za enkrat se drži kavča. Zgleda, da ji je rt tolk zrasla, da ne more več daleč hodit  Evil Čeprav je nekaj po mobiju flancala, da naj bi spet nekam šla. Japajade, šla boš, kr misli si  Evil Evil Kufr je preventivno že skrempljan, če bo pa spet kaj v tej smeri omenjala, ga bom Popišancu podstavila, ko ga bo spet klofutveni stres prijel  Evil Zadnjič se mi je namreč poscal v počitniški predal  bruham bruham bruham

Pozdravlja vas od zapuščenosti in nebrige že propadla, v minusu psihično in fizično zabetonirana pa kljub vsemu še vedno do vas vljudna in prijazna, ne pa tko k nekateri, ki samo v ekran buljijo in se sploh ne zmenijo za nesrečna bitja v bližini Njih Samih  Angry Angry Angry Angry
                                                                 Mila  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #710 : torek, 22.06.2010 : 22:48:00 »

Ooo, Mila je nazaj bravo veselje Afro Kiss Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #711 : torek, 22.06.2010 : 22:59:03 »

Ampak Mila, a si ti videla tole    http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/19508

Kje je pa tvoja slika za natečaj? Mene bi zelo skrbelo na tvojem mestu  Roll Eyes 
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #712 : petek, 02.07.2010 : 09:25:40 »

Jaz se pa nič več ne čudim, da Mila jamra  Evil
Ne samo to, da se vse vrti okoli Melija, še naslov teme je prav diskriminatoren - Milin jamralni kotiček Vs Meli, sonček zlati ....
Mila, ne daj se - poscaneta okoli ušes, mamo pa na ignor - mogoče bo kaj zaleglo!
 Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #713 : petek, 02.07.2010 : 14:23:36 »

 Grin Kolikor lahko opazimo iz sosednje teme, je "mati" po mojem z Miline strani že zdavnaj na "ignore" Evil - ker zmeraj piše samo o "Meliju, ki se ovit okoli roke mečka" ... pa o "Meliju, ki glihkar pred ekranom drnjoha" itd.
Alora Mila Svojo tako uspešno ignorira, da je Ona prav pozabla da jo ima ...

Jooooj, Milica zlata, ne si tega dovolit, noooo - ker kar je preveč, je pa preveč Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #714 : petek, 02.07.2010 : 22:44:03 »

Pravijo, da slika pove več, kot 1000 besed. Prav majo. Recimo, TALE krasno opiše moje življenje. Od daleč zgleda k rože fjori, pol ko zumiraš sama mrčes mrgoli Angry Angry Angry

In pol še Moja vsa vesela pride in pove, da je Taoranžna ujela še enega TRja. Vesela, ej  butnglavc butnglavc Ja, kam pa ta svet drvi, v kakšno brezno, če se take da najdet na vsakem koraku  butnglavc Pa višek deklarirane norosti je še, ko se taki kvazi intelektualci temu veselijo  Roll Eyes

Drugač pa pri nas N-Č novega ali vsaj starega in spodbudnega. N-Č od N-Č. Koma, nula, zero. Vsak dan eni isti postani briketi, vsak večer eno in isto mamutovo meso... Smrdavsa sploh omenjala ne bom, stranišča zaudarjajo, da se vn kadi rumena megla, Moja pa sploh obrajta ne, pa še crkla ga, micekmojlepilepibucimuci  bruham

Tisto, da njega daje na natečaje sploh ni komentarja vredno, razen, da vedno obstaja upanje, da ga bo komu uvalila namesto nagrade  Evil sanja svinja o kukuruzu  Lips Sealed

Iz brezupa sodobnega sveta vas v tej julijski (ha!! julij!! še vedno!!) sopari pozdravlja od življenjskih naporov in nepravičnih preizkušenj utrujena, naveličana in na splošno v pojem ubita
                                            Mila  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #715 : sreda, 07.07.2010 : 19:32:16 »

Kdor čaka...  Evil

Naj najprej povem, da je že bil skrajn cajt in, da ga ni škoda. Tko nekaj nevzgojenega, butastega in na splošno hovdrastga pa ne vidiš vsak dan. Oziroma, vi ne vidite, ti uboga Mila hočeš nočeš moraš  Angry Angry Angry Zeha k milski konj, pred in za sabo podira stvari, teži, smrdi, krade hrano, tuli in tepe. Preveč, odločno preveč!!  Angry Angry Angry

Toda danes mu je odklinkalo  Evil je tekal gor in dol po dnevni, prah dvigoval in razmetaval, ko je naenkrat počilo  Shocked Pogledam, njega ni!!  Shocked  veselje O preljuba nebesa, kako veselo je zaigralo moje nežno srce  Cheesy Namreč, butl se je zaletel v škatlo od Čombeta  Evil in ni znal ven  Evil Evil potem sem mu, ljuba duša, kakršna pač sem, šla pomagat  in škatlo porinila z odprtim delom k omari 

Pol pa pride Moja s tako tumpasto faco in reče "Kaj je to? Nešto šuška?"  Huh

Zdej sem pa Njen mobi pod mizo potegnila in iščem cifro od hitre pošte, da pridejo en paketek nest v Patagonijo  pevka

V pričakovanju odvoza vas lepo pozdravlja še malo pa pošasti osvobojena in v pravico skorajda prepričana
                                                                             Mila  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #716 : sreda, 07.07.2010 : 19:36:31 »

Aja, pa še DOKAZI  Evil

M.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #717 : sreda, 07.07.2010 : 19:36:48 »

Mam brata, ki dela pri eni taki firmi. A ti malo pomagam, pa ti dam kontakt prek vez, da čimprej pridejo? Samo ti ne priporočam, zna potem Tvoja še kakšnega hujšega prinest - kaj boš pa pol?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #718 : sreda, 07.07.2010 : 19:41:06 »

......
In pol še Moja vsa vesela pride in pove, da je Taoranžna ujela še enega TRja. Vesela, ej  butnglavc butnglavc Ja, kam pa ta svet drvi, v kakšno brezno, če se take da najdet na vsakem koraku  butnglavc .........

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #719 : sreda, 07.07.2010 : 19:43:40 »

aja, pozabla komentirat, zadeta od šoka  Wink:
Mila, ljubica - tisti "moj" TR ni TR spljoh. Je take pasme, čistokrvne izbrez rodovnika, da, bogami, bi ga še ti vzljubila. Ne prdi, ne smrči, ne smrdi, ni telegenten,....da ti sploh ne povem, kaj vse pa JE! Tko da ne skrbi - Tvoja še zdaleč, kot berem, ni toliko prijazna, da bi te obdarila s temle "mojim " fejk TRjem! Grin
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines