mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 05:25:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386375 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1965 : petek, 05.12.2014 : 01:09:56 »

Hvala, Jana.  Kiss
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #1966 : petek, 05.12.2014 : 18:56:49 »

Nimam nič drugega rečt kot: boga Mila objem in  Grin Grin Grin ob branju njenega dojčarskega jamralnika Grin Grin Grin Da ne omenjam da sem in Terierja prebrala 2x da mi je potegnilo, da ne debatiramo o psu...ali Huh Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1967 : petek, 05.12.2014 : 19:04:21 »

Da ne omenjam da sem in Terierja prebrala 2x da mi je potegnilo, da ne debatiramo o psu...ali Huh Huh

 

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1968 : petek, 05.12.2014 : 20:29:11 »

Nimam nič drugega rečt kot: boga Mila objem in  Grin Grin Grin ob branju njenega dojčarskega jamralnika Grin Grin Grin Da ne omenjam da sem in Terierja prebrala 2x da mi je potegnilo, da ne debatiramo o psu...ali Huh Huh
Hahahaha, a veš, da sem tudi jaz tisti post dvakrat prebrala in se čudila, katera sorta terierjev je tako ogromna, da je kot "gromada" Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #1969 : petek, 05.12.2014 : 21:37:25 »

Hahahaha, a veš, da sem tudi jaz tisti post dvakrat prebrala in se čudila, katera sorta terierjev je tako ogromna, da je kot "gromada" Grin

Bo Mila povedla kaka nova sorta je tole Cheesy očitno neka nepremično praholovilska ki ne rabi wc-jev in kot pravi Mila predusem mrtva Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1970 : ponedeljek, 22.12.2014 : 17:55:30 »

Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1971 : ponedeljek, 22.12.2014 : 18:00:08 »

 Shocked Shocked
S čim si revo bogo omamila?  Angry
Povej.  Angry Kuj/prec.  Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1972 : ponedeljek, 22.12.2014 : 18:00:18 »

Fuuul je nekaj čudnega v zraku. Pomoje nas s kemtrejlsi polivajo, ker Mica zadnje čase tudi hodi k vajenki Lili ležat  Shocked Kiss Cheesy
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1973 : ponedeljek, 22.12.2014 : 19:17:29 »

Kaj pa če drži tisto ... Ko si lačen, si ful drugačen  Tongue trmoglavka
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1974 : ponedeljek, 22.12.2014 : 20:56:16 »

Shocked Shocked
S čim si revo bogo omamila?  Angry
Povej.  Angry Kuj/prec.  Angry

Kaj omamila  Angry, samo pravi dec  Kiss se je moral poknit poleg nje in se je malo dotaknit, pa je takoj zadovoljno zadremala ljubezen, četudi s praznim želodčkom  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1975 : ponedeljek, 22.12.2014 : 23:49:02 »

Fotošop. Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1976 : torek, 23.12.2014 : 02:25:29 »

Mila je profesionalka pac - to je poziranje za javnost... misli si pa svoje... Lips Sealed
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1977 : torek, 23.12.2014 : 22:14:07 »

 Shocked
(si ne upam komentirat, preden ne preberem, kaj ima o tem za povedat Mila Huh)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1978 : sreda, 24.12.2014 : 15:14:51 »

Naj vam povem eno božično pravljico.

Nekoč je neka povsem navadna ženska sedela na kavču in premišljevala, kaj lahko stori, da bi pomagala tistim, ki potrebujejo pomoč. Spomnila se je pisanih klobčičev volne, ki so leta in leta čepeli po predalih. Vprašala se: ali bi mogoče te koščke lahko uporabili za kvadratke, ki bi jih združili v toplo dekico?

Za mnenje je povprašala ljudi, znane in neznane, in odgovor je bil: lahko, dajmo! Osem žensk, ki se med seboj niso vse poznale, je začelo z akcijo. Raznobarvni kvadratki so se vrstili in vsak dan jih je bilo več in več. Nekatere izmed njih so prav zaradi dekice vzele pletilke v roke po mnogih, mnogih letih in znova spoznale veselje nizanja zank.

Zbralo se je veliko kvadratkov in pletilje so začele premišljevati, kako naj jih sestavijo skupaj. Takrat se je oglasila deveta ženska, ki jo prej niso poznale, in povedala, da jih bo ona sešila skupaj. Pričakovanje in neučakanost sta bila velika. Kako bo dekica videti? Ali bo lepa? Jo bo kdo hotel imeti?

Končno je prišel dan, ko je pisana dekica ugledala luč sveta. Veselje je bilo nepopisno. Lastnice pridnih rok so se veselile, potočila se je tudi kakšna solzica. Takrat je že bilo znano, kakšna je dekičina usoda: ponujena bo na licitacijah v dobrodelen namen.

Licitacije so se začele, kupci so zviševali ceno. Najvišji znesek je ponudil nek mladi par. Dekico sta prevzela in jima je bila zelo všeč. Z njo sta pokrila svojo posteljo, vesela, da sta dobila najlepšo dekico na svetu.

Včeraj popoldne je mladi par povabil na čaj dve pletilji njihove dekice. Moja je imela veliko čast in veselje, da je bila tam.

In tako je ena navadna pisana dekica povezala neznane ljudi, pokazala, da lahko naredimo veliko, če skupaj krenemo naprej, vzpodbudila nekatere, da se spomnijo pozabljenih veščin, navdihnila druge, da se jih naučijo (ker pridne roke že pletejo naslednjo dekico) in s svojo toplino polepšala te predpraznične dneve, prinašajoč vsem, ki so se je dotaknili, radost in zadovoljstvo.

V prihajajočih dnevih in v novem letu vam želim veliko, veliko takšnih in podobnih čarobnih trenutkov

Vaša

Mila Kiss Kiss

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1979 : sreda, 24.12.2014 : 15:45:43 »

Milica draga, hvala za to lepo zgodbico Kiss

Slučajno sem imela čast biti s Tvojo v nedeljo dopoldan, ko je se oglasila na telefon in prejela novice o veselju "posvojiteljev" dobrodelne dekice. In je seveda novico takoj delila z mano in tam prisotno mojo prijateljico, tudi pletiljo, čist slučajno Wink No, saj to vemo da popolnih naključij itak ni, da se nekako vse tople, prijazne nitke v tem vesolju nekje srečajo in spletajo v take in podobne lepe zgodbe - dekice, v katere se radi ovijamo ljubezen
A je treba napisat, da smo bile v tistem trenutku vse tri malo solzne Wink Kiss In da je "moja" pletilja rekla, da naj jo kar za rokav pocukam, če bo Tvoja spet kako podobno idejo "naštrikala"? objem

Vesel božič vsem Kiss




Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines