mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 02:05:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199999 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Princ
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 112


« Odgovor #195 : nedelja, 02.11.2003 : 12:50:28 »

Ojla!
Zdaj točno ne vem, kje sem zasledila te podatke, zdi pa se mi, da v enem kinologu. Ja, točno. Tam nekje januarja ali februarja, ko klubi posredujejo rezultate prejšnjega leta....
Ko sem sama obiskovala tečaj, smo bili na klubu štirje s približno enako starimi prinašalci, od tega smo.... zdaj bom malo zakomplicirala Grin...
1. vsi štirje obiskovali dva tečaja (Z in N - jaz še MŠ)
2. dva nista naredila niti enega izpita poslušnosti - obrambo sicer bi!
3. jaz pristala pri B
4. eden naredil C (bilo ga je kar lepo videti, čeprav je bil pri poslušnosti in obrambi bolj na meji).
To so podatki za dve leti nazaj s KD Maribor.
lp, Mateja
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #196 : ponedeljek, 03.11.2003 : 17:48:13 »

Upps oprosti KIN,bom dala mojo prejšnjo slikico zopet gor,potem bom pa kakšno novo poiskala.
Kaj pa drugače kaj delate s svojimi goldenčki zdaj,ko je že bolj hladno?
Bo kateri od vas svojega pesota razstavljal v Ljubljani?
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #197 : ponedeljek, 03.11.2003 : 20:24:32 »

Princ hvala za odgovor!  Cheesy

Hja moja dva uzivata kulker se da! Ful jima pase sedaj ko je bolj hladno, se bolj bo pa zanimivo ko bo sneg! Grin
Ze jaz komaj cakam sram
Kaj pa vasi? So navduseni nad snegom? Kolikor pa poznam zlatkote se mi zdi da so vsi nori na sneg! Shocked

Tudi mene zanima ce bo kdo razstavljal Huh
Liza, a ti bos?
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #198 : ponedeljek, 03.11.2003 : 20:46:09 »

Ojla!
Midva sva bila lansko leto na CAC Ljubljana prvič na raztavi, moj goldn je bil pa takrat star 8 mesecev. Mi ga ubistvu nismo imeli namena raztavljati zato smo na raztavo odsli nepripravljeni, bolj pogledat kot kaj drugega. Ampak moram priznati, da se mi je odnos sodnikov zdel dobesedno ogaben. Rekel je samo mudi se mudi.... Češ "nej hitr odpre gobc da jaz poberem denar in grem domov". Ok vse lepo in prov razumm da nekateri ljudje živijo za raztavljanje in psa celo leto pripravljajo na vsako raztavo posebej smo pa taki, ki bi mogoče še kdaj raztavljali pa nas tako vedenje dobesedno ubije. No za letošnji CAC še razmišljam ker seveda spet nisva pripravljena, je pa fino malo pogledat pa se moj goldy je uzival.

Glede snega pa mislm da ni Goldna ki se ne bi obnasal kot majhen otrok, ril pod snegom, se valjal, kopal luknje, lovil kepe itd.

Sicer so pa Goldni nasploh rojeni pod srecno zvezdo poleti imajo morje, jezera, reke, pozimi pa sneg:)
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #199 : ponedeljek, 03.11.2003 : 21:03:13 »

Ja, midva bova po vsej verjetnosti tudi letos v LJ razstavljala, čeprav še nisva dosti vadila. Bova videla kako bo.

No ja glede snega se pa tudi Kinu čist strga  Grin  Cool

lp M.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #200 : ponedeljek, 03.11.2003 : 22:52:54 »

Itak je vedno tako da je vsakmu njegov pes najlepši pa se lahko sodniki razpočjo v ringu zarad mene. Tko da tud če sodnik reče da je samo perspektiven je zame zelo zelo zelo perspektiven.  Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #201 : ponedeljek, 03.11.2003 : 22:58:48 »

In tko je prav,ninci,da tako misliš!
Ker sem imela enkrat eno lastnico,ko je kuža dobil dobro oceno in jo je čisto potrlo,češ,da njen kuža ni lep in je grd Shocked
Sem jo komajda prepričala,da je nadaljevala z razstavljanje,pa je hitro spremenila mnenje,ko je kuža dobil cac Grin
Jap,jaz bom razstavljala Lizo in moram rečt,da sicer nič ne pričakujem,grem zato,ker uživam,ampak sem pa vesela,ker Liza nima alergije in bova takorekoč prvič popolnoma brez.Sicer je Liza bila brez alergije,ampak so bile sledi,ko se ji dlaka še ni povsem zarasla.Zdaj je pa ko princeska :DPa še nekoliko bolj se je naučila lepih manir Cheesy
Logiran
Charly
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #202 : torek, 04.11.2003 : 21:44:32 »

Tjaša priporočam ti zlate prinašalce  Grin A ko sem jaz dobil psa so bile cene rodovniških 100,000-150,000 SiT in neredovniški 40,000-70,000 SiT  Cool
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #203 : petek, 07.11.2003 : 18:45:03 »

Res škoda,da je specialka odpadla Sad Cry
A ste drugač mislil pogledat al pa razstavljat zlatkote?
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #204 : petek, 07.11.2003 : 19:03:30 »

Jaz sem hotela na specialki razstavljat, pa je res na žalost odpadla Sad

Bova pa poizkusila srečo sedaj na Gospodarcu.

lp M.
Logiran
katjica1
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #205 : sobota, 08.11.2003 : 00:23:20 »

jaz pa bi tako rekla: prav tako sem se odločala med zlatim in dalmatincem, zbrala sem zlatega. In niti en samcat dan nisem obžalovala moje odločitve oziroma izbire! SALLY preko tvojim sporočil sem nekoliko začutila sovražnost oziroma negativnost do te zlate pasme. Glede njihove trme, vsak pes je trmast, umetnost je to trmo zatret in psa naučit kar želiš. Da je pes za lenuhe???se ne strinjam, rabi neverjetno dosti gibanja in naravnost uživa ob sprehodih po naravi. Če se boš odločala med tema dvema pasmama ti svetujem prinašalca. Saj veš malo muh pa že lahko ima ne:))) če ne nebi bilo zanimivo:))lep p
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #206 : sobota, 08.11.2003 : 11:25:57 »

Velikokrat slišim o muhah prinašalcev,ampak zanimivo,da jih moja psica skorajda nima Cheesy
Poleg tega jo je bilo pa res pravi izziv šolat.Ni takoj vse ubogala,ampak ko je razumela,kaj hočem je to naredila.Skratka taka super kombinacija :DPoleg tega se pa zelo zabavava tudi ob učenju raznih trikov,tu pa liza sploh uživa Grin
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #207 : sobota, 08.11.2003 : 13:14:13 »

 Cheesy O Kinovih muhah lahko jaz non stop govorim Cheesy Ima jih kar nekaj. Tudi meni se je v soli zdelo zelo fajn, ko je pes ˝zaštekal˝kaj hocem od njega in je potem delal kot profesor, ampak ko ni hotel delati je bil pa cel hudic...

Zdaj me pa zanima se nekaj. Je vas pes se vedno nor na druge pse, ko jih zgleda. Kin je se vedno cist utrgan in posledica moje nepazljivosti sem jih pokasirala ( padla zaradi psa po tleh Undecided). Se je to komu ze kdaj zgodilo???

Lep vikend zelim,

Marusa
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #208 : sobota, 08.11.2003 : 13:18:30 »

Moj starejsi se je ze malo umiril, mlajsi je pa super nor! Roll Eyes
Sicer s psi nimam taksnih problemov, ponavadi tukaj pazim, se mi je pa ze nekajkrat zgodilo da nam je pot prekrizala macka in potem so moje roke kar trpele Undecided

A se je ze Kin drugace kaj omiril ko se spomnem da si mela kar nekaj problemov z njim?
Logiran
katjica1
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #209 : sobota, 08.11.2003 : 13:43:39 »

hmmm predvidevam da je še tvoj kini dokaj mlad???moja aja je bla prov tako čisto nora, ko je videla kakšnga psa! Zdaj pri 2 letih se je neverjetno umirila!!!tak da se bo tvoj kin tudi, do takrat pa probaj uživat v njegovih norčijah in norijah Grin Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines