mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 00:36:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dogo argentino  (Prebrano 342143 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #210 : sreda, 27.04.2005 : 13:51:16 »

ena opomba: če iščeš za na kavč psa, potem je argentina predraga, razen če ti to ni problem. Če ni problem denar, pol itaq cel svet lahko preiščeš za pravega dogosa.

Če ne iščeš za razstave in razplod psa, pa mislim, da se da bližje dobit ceneje. orenk ceneje.

Glede kvalitete je pa tako, da je trenutno ena velika kriza, kolkor razumem, ker sem bil zraven, ko je otto schimpf jamral, kako še prijatlom ne more dobrega psa zrihtat, ker nič ni nikjer...
Logiran
cruiser
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #211 : sreda, 27.04.2005 : 19:21:20 »

ena opomba: če iščeš za na kavč psa, potem je argentina predraga, razen če ti to ni problem. Če ni problem denar, pol itaq cel svet lahko preiščeš za pravega dogosa.
Če ne iščeš za razstave in razplod psa, pa mislim, da se da bližje dobit ceneje. orenk ceneje.

Glej, kar iscem je tak dogo, ki se ga ne bom sramoval pripeljat tudi na razstavo. Ne pa da bom dobil mladicka in potem eno leto ugibal ali bo podoben DA ali ne. 400Euro mi ne igra taksne razlike. Sploh ce to porazdelis na zivljensko dobo psa.

Rad bi imel kvalitetnega psa, tak da ce enkrat dam 800 ali pa 1200Euro mi je vseeno.
Seveda, ce mi kdo lahko zrihta kvalitetnega DA za 800 super, samo kolker vidim trenutno stanje bo treba ali v Francijo po njega ali pa narocit iz Argentine (kjer me pa malo skrbijo stroski prevoza)
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #212 : sreda, 27.04.2005 : 20:23:26 »

Poglej, malo prekliči naokoli razne agencije ki se ukvarjajo s prodajo let. kart. Mene bi prevoz 25 kg psa v Mehiko stal kolikor se spomnim tam okrog 130.000, 140.000 sit, mogoče še malo več-cena je višja glede na težo psa. Pa ne pravim da so cene doli enake, nekih velikih odstopanj pa ni. Samo toliko da si boš lahko nekje okvirno zarisal.
Logiran
cruiser
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #213 : četrtek, 28.04.2005 : 04:22:49 »

Ouch Sad

Hello Tadej,

OK, the price landed in Zagreg (ZAG) as it is not in the EEC, is of 1900
euros (one thousand nine hundred euros).
It includes the cost of the craddle used for trasportation and all costs to
get him to destination. The US$65 charge by FCA to transfer the dog to your
name is not included.

The price excluding shipment is 1200 euros (one thousand two hundred euros).

The puppy will be properly vaccined, wormed and with an AVID chip for ID
purposes. FCA transfer of ownership documentation and vaccination history
will be sent by express mail.

You can assure yourself the first selection of puppies except for the one
that I will keep fot the kennel and that of a previous client, with a 30%
deposit refundable only within two weeks after receipt. Final payment is
required prior to shipment against the air way bill number issued by the
airline (Lufthansa) through our local freight forwarder.

Best regards,
Daniel
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #214 : četrtek, 28.04.2005 : 14:14:29 »

vso srečo ti želim, ampak ti lahko dam en namig, ker sem bil zraven ko se je o tem problemčku ki se na tej sceni dogaja, govorilo. Namreč ko slišiš Otta Schimpfa govorit o tem, da dobrega dogosa ne more prijatlu zrihtat, ker je en sam šit naokoli, oz še manj, ker je veliko pomanjkanje (nemci samo še kupujejo, vzreje pa ni, mogoče dve tri psarne, ker so davki na neke pasme veliki. in ko se leglo skoti tudi plačajo vzreditelji za vsakega mladiča še davek -80 miljonski prazen trg kjer je povpraševanje)...pol veš kam se podajaš.

za na kavč, te pride argentina malo drago. za razstave...sori, mislim, da nimaš šans, da ti izberejo najboljšega -povprečja pa je tudi po evropi dovolj. Lahko pa imaš krompir.

enako je s francijo. imajo celo morje psarn, pa samo pet dobrih mogoče. Ti imajo pa kooperacije, vnaprej oddane mladiče....ja, dve leti kontakta, osebnega znanstva, nekaj malega se naučit o pasmi, potem lahko dobiš za 1000 evrov.  perspektivca.

Pa še nekaj:" da me ne bo sram ga na razstavo peljat"...mladiča kupit in dat to izjavo, pomeni da kdor izbira mladiča, ve kako mora mladič zgledat da bo ko odraste, ta izjava držala. Torej spet: LOTO, če nimaš veze z vzrediteljem, ki ve kaj počne. ker da ti bo en štepar, ki jih je tudi v franciji kolkor češ, izbral dobrega....dvomim.

ne bi te rad v slabo voljo spravil, ampak ti povem, da kolkor poznam to sceno, se mi zdi da je 90 procentov dogo vzrediteljev, enih velkih ciganov, ki te bodo nategnili, nimajo pojma o pasmi in ki se z njo ukvarjajo zarad mode, oz neke svoje vizije furajo, ki nimajo veze s pasmo. Znanje pa poden. Tko da bi ti rad samo prišparal kako izkušnjo. Preprosto hočem povedat, da če bi rad psa kot se šika, potem si vzemi čas. vsekakor pa to pomeni, da boš kam šel, koga spoznal...zapravil enega psa nanjmanj za veze navezovat....

druga opcija je pa solast odraslega ali mladega psa. tam se pa ve kak bo, oz kaj je ta pes. Lahko pa tudi komplet nakup. samo to pa stane skoraj enega pežoja 607

 
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #215 : četrtek, 28.04.2005 : 14:17:16 »

sej ne vem a mi je Panteraunica govoril za Graz al za Dunaj, da je dost cenej -zarad terminala, al kako...sej se bo kaj v temo oglasil pa bo povedal, ker ne vem, a je fora v sprejemu al v pošiljanju...una fora, brez spremljevalca.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #216 : petek, 29.04.2005 : 01:56:26 »

 Grin Grin Grin Vezev Argentini, par mesecev vsaj star pes, da veš, kak je in zbijanje cene - klasika  Wink
Iz ene 2.000 usd si mimogrede na par 100 usd  Cheesy (govori espanol in ne povej, da si čistokrvni evropejc  Wink ).
Cruiser, javi se na pm  Cool Wink
Logiran
cruiser
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #217 : nedelja, 01.05.2005 : 10:07:17 »

Grin Grin Grin Vezev Argentini, par mesecev vsaj star pes, da veš, kak je in zbijanje cene - klasika Wink
Iz ene 2.000 usd si mimogrede na par 100 usd Cheesy (govori espanol in ne povej, da si čistokrvni evropejc Wink ).
Cruiser, javi se na pm Cool Wink

Jao... pa jst ne znam spansko, lol Cheesy
Sem ti Yo pisal ze na tadrugemu forumu in bom kr tam nadaljeval debato kjer imas tudi PM.

Zaenkrat sem na 1400Eurov sam shandlal Wink
Logiran
xxxl
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #218 : ponedeljek, 02.05.2005 : 16:23:43 »

... evo iz San Marina ...  Cool
... CAC, Cacib, BOB, 1. BOG, 3. BIS ...  Smiley Wink Cool

http://www.moj-album.com/slike/195256/A_FHCigD9Wb04Ldb.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #219 : ponedeljek, 02.05.2005 : 23:42:51 »

pa pozabil si povedat, da je s tem tudi zaključil sampijonat san marina, ki ga je lani začel Smiley
zdaj je ch. argentine, pa internacijonalni, san marina...to še ni cela zbirka mislim, al pa se sedaj počasi okoli obrača leto, pa jih je šele začel "popolnjevat".

Enivej, čestitke psu in komplet ekipi Smiley
Logiran
xxxl
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #220 : torek, 03.05.2005 : 14:13:16 »

...  Wink alti to si pa lepo povedal ... celi ekipi ... ker za njim res stoji cela ekipa ...  Grin ... ponosna in zbrana ...  Cool
Logiran
xxxl
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #221 : torek, 03.05.2005 : 14:15:33 »

...  sram res je ... "pozabil" ... "šampinjon" San Marina je tale naš cucek ... pa menda že vsaj 5 let ni DA, ki bi ga sestavil ...  Wink
Logiran
cruiser
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #222 : torek, 03.05.2005 : 14:18:50 »

Veoma tražena roba je tale Caiman zdej. Sem upal na kaksnega njegovega mladicka pa letos ne bo nic, ze vse razprodano  Cry
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #223 : torek, 03.05.2005 : 19:17:28 »

Bratislavo tudi ? Wink
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #224 : torek, 03.05.2005 : 20:19:58 »

aja, cruiser:
čez kratek čas, bom z njim paril Kimero del Santa Chiara, Morfeovo hči. bomo vidli kaj bo. zlo sta v tipu, rodovniki so pa ok skupaj, s tem da njej do kajman looka še manjka (zato bom pa paril z njim, heh), haha, ampak ok, vsi pač ne morjo bit popolni.  Oba imata narejen test za gluhost.  o slikanjih ne bi sploh govoril, itaq.
če maš čas in nisi zaletav, lahko počakaš enmalo, pa boš mnogo bližje dočakal eno ok kombinacijo in mogoče dobil kakega psa ven,  če ti bo kak všeč Smiley


Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines