mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 10:40:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199976 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #330 : sreda, 10.03.2004 : 15:11:17 »

Tudi lizi se je smrček obarval rjavo in domnevam,da zaradi tega,ker spi v hiši,kjer je dokaj toplo.To se ji je zgodilo že lansko zimo,pa se je potem spet obarval črno.Morda je to zaradi tega,ker ima izsušeno sluznico.

LIZA ampak samo da bi bil smrček vsako leto bolj rjav  Huh
Ne vem no. Je pa res, da tudi Kin kraljuje na toplem  Cool - non stop  Grin
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #331 : sreda, 10.03.2004 : 15:17:56 »

Ewchy!

Kin ima pa za moje pojme full malo dlake. No, ker ga imam v stanovanju mi je sploh še čudno, da jo kaj ima ne  Cheesy  Mislim pa, da tisti kužati ki so v pejakih, da imajo 100% bolj gosto. Jaz Kina hranim z briketi ( trenutno je ECOPET ), mu pa včasih dodam kakšno konzervo, pa še to moram sluz odstraniti, ker je revček alergičen. Papa namreč samo meso  :-\Bogi, bogi.  Wink ... seveda med briketi.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #332 : sreda, 10.03.2004 : 15:37:41 »

KIN:pri lizi ni vsako leto bolj rjav,samo pozimi ima kar flekastega,ko spi noter Cool
Se pa potem počasi popravi.Samo zagotovo pa res nebi vedela od česa je to.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #333 : sreda, 10.03.2004 : 17:37:08 »

hej,

Kimi pa je zelo neješč, dobiva pa približno 3 do 4 dni na teden kuhano (in to za psa zelo fancy kose govedine, a la bočnik), pa 4 do 3 Roll Eyes dni na teden brikete (špurav, menjali že vse, trenutno se navdušuje na eno od različic Belcanda)... ampak se mi je ravno prejšnji teden zgodilo, da 3 ali 4 dni ni skoraj nič jedel... itak je hranjenje na roko vsakdanjik... in po teh dneh, ko ni praktično nič jedel, smo "revčka" tehtali... imel je skromnih 39,2 kg Shocked Shocked Shocked... pa je kako kilo ali dve sigurno zgubil...

...mogoče je tako težek ravno na račun "prevelike" glave... sicer pa je fant močan, ni kaj, kolega v službi mu pravi mali beli medved Grin, ima zelo močne kosti, ni pa špehat (čist kontra meni Grin)... ga boste videli v Lj... ampak mi ni jasno, od kod mu taka teža Huh... res je, da dobi vsako jutro za zajtrk svojo klobaso, včasih še s čim, sam to za takega korenjaka ja nič ni!
...poleti pa je še manj in je res skiny...

kar pa se tiče svetlega smrčka... sem napisala že na ono temo... to je čist normalno, gre za izgubo pigmenta, pa bi rekla, da ne od vohlanja po snegu, ampak od krajših dni in manj sonca/svetlobe (nekja v stilu znanja, ki ga da osnovna šola o rastlinah - biologija, fotosinteza, klorofil... več sončka, bolj temni smrčki)... pravzaprav ne poznam odraslega goldna, ki bi mel konstantno črn smrček...
dobi pa se prah, ki se ga da v hrano, razstavljalci ga uporabljajo... ampak jaz še nisem in najbrž tudi ne bom...

kar se pa tiče dlake - Kimiju zdaj, ko je postrižen, pravijo labradorec... ampak če je zaraščen pa zgleda ko nek slovaški golden Grin Grin
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #334 : sreda, 10.03.2004 : 17:56:45 »

kk sem bolj firbec pa me zanima, če imaš kje na netu objavljeno kakšno slikco od tvojega goldna.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #335 : sreda, 10.03.2004 : 18:07:22 »

ja, ta glava na sliki levo je Kimi... drugje ga pa (se) ni... mam sicer ene sveze slikce in ce mi posljes mejl na zasebna sporočila, ti kako pošljem... sicer pa verjetno pride na cacib lj...

lpk
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #336 : sreda, 10.03.2004 : 18:12:01 »

KIN:ti lahko povem,da je Kimi res krasen :DSem ga nazadnje videla na zagrebški razstavi,tako da mislim,da se od konca februarja ni veliko spremenil.Glavo ima pa res veliko in lepo Grin Tongue
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #337 : sreda, 10.03.2004 : 18:54:42 »

Liza hvala... dobro, da ne zna brat, ker bi po mojem domišljav ratal Grin Grin

...sej zdaj pa si me prepričala in sem prijavila Ljubljano (s preveliko glavo vred Tongue), tako da lahko nehaš Wink

no, pa se bomo tudi retrieveraši končno (S PESJANI VRED!!!) spoznali... JUHUHU! Cheesy



Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #338 : sreda, 10.03.2004 : 18:59:31 »

kk,to je pa res krasna novica Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Bomo končno enkrat na kupu :DJuhuuuuu Cheesy Grin Cool
Sem prav vesela,da sem te prepričala,zdaj pa že držim pesti  Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #339 : sreda, 10.03.2004 : 19:06:04 »

lisica Grin Grin Grin

...kar pripravi se, kimi je ravno toliko star, da ga najbolj na svetu zanimajo psičke in bo po mojem lizi total težil Roll Eyes, pa ostalim kosmatim damam tudi Roll Eyes... čeprav, če kristi posodi ograjco Cool Cool...

no, zdaj pa vas res pričakujem v velikkkkkeeeeemmmmm številu... kristi menda tudi pride (danes smuča, pa se nič ne javi), ampak se mi zdi, da brez Erčija Sad...

lpk

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #340 : sreda, 10.03.2004 : 19:21:36 »

Hehe Grin

golden od kristi je bil tudi v zagrebu skupaj s kimijem za ograjico,kajne?
Mislim,da se liza zaradi kimija ne bo preveč sekirala ;DSamo dokler ne bo ocenjena se iz varnostnih razlogov raje ne bosta igrala (ker imam slabe izkušnje z lulanjem po tleh in blatom  Roll Eyes)potem pa ni problema Grin Cool

Drugače pa res že komaj čakam,da vidim vaše goldne pa da malo poklepetamo.Že dva tedna odštevam dneve Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #341 : sreda, 10.03.2004 : 19:36:36 »

ja, ja... kimi je bil pravzaprav erčijev gost za ograjico Grin... erči pa je lepotec, ki je pobral CAC v zrelih!!!

no, smo zmenjeni, po ocenjevanju se dobimo na igranju in norenju!!...
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #342 : četrtek, 11.03.2004 : 09:00:18 »


kristi menda tudi pride (danes smuča, pa se nič ne javi), ampak se mi zdi, da brez Erčija Sad...

lpk


Me veseli, kk, da vse update-as o tem kaj pocnem. Grin Grin

Vsekakor pridem na razstavo, ampak morebiti res brez Ercija. Ma saj bo toliko goldnov, da sploh ne bo videti, da eden manjka. Ha, kk, lahko pa v ograjico h Kimiju spraviva se kaksnega goldna in pobereva vstopnino.... Wink Grin Grin

No ja, lepo se imejte do takrat, pa upam, da se res vidimo.

Lp, Kristina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #343 : četrtek, 11.03.2004 : 12:59:24 »

kristi,

kimi vabi ercija na razstavo kot spremljevalca... bom jaz nanju pazila Grin Grin ...

Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #344 : četrtek, 11.03.2004 : 14:16:25 »


http://www.aniwa.com

fotke BOB s Cruftsa
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines