mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 18:29:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199989 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ninci
gost
« Odgovor #495 : torek, 13.04.2004 : 15:12:56 »

Mah boječ ni in ni nikoli bi. Čim ga človek poboža in ga lepo ogovori, je človeku predan do konca. Tako da... če bi pač imel sodnik malo več pasjega posluha in bi ga vsaj na hitro malo počohal bi bilo vse ok. Tako da....  Undecided Sicer je res, da so mu določeni ljudje antipatični in potem kar nekaj brez veze laja, in se dela največjega čuvaja  Roll Eyes Ampak tega takrat ni počel.

Drugače ja pa tako, da sem jaz itak rekla, da z mojim ne bom šla na nobeno razstavo in pika, pa sem takrat šla na željo vzreditelja , ubistvu je on rekel si boste vzeli takrat in takrat čas? Bi vas rad prijavil na razstavo? Pa smo rekli ok, ker nas je kar naprej vabil.
No saj vabi še vedno, pa se jaz sedaj ne dam več,. Jaz sem namreč grozno trpela. Smartu je bilo prve 3 ure fino, potem se ja pa tudi on že dolgočasil Smiley Tako da... kaj pa vem no sem mislila, da ne bom šla na nobeno, evo na eni sem bila, če bi bil sodnik tak, da bi znal mojega psa pripraviti do tega, da bi pokazal vse kar zna, bi najbrž še kdaj šla. Tako pa res ne vem...  Wink

LP nina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #496 : torek, 13.04.2004 : 15:22:21 »

ninci, to si pa napisala tako, kot da smo vsi, ki hodimo s psi po razstavah, največji mučitelji psov na svetu Angry Shocked Huh...

sama sem bila že kar na veliko razstavah in ti lahko rečem, da če je pes od mladosti normalno socializiran, ne bi smelo biti težav ne v ringu, ne ob njem... izkušnje mi celo govorijo, da se zna zgoditi, da ljudje na razstavah trpijo bolj kot psi (ljudje se na razstavah tudi prepirajo, psi pa ne Cool).. sicer pa si tudi ti napisala, da si "grozno trpela", Smartu pa je blo, dokler se ni zacel dolgocasit, cisto fino Grin Grin

ti pripeljes psa pokazati, sodnik samo oceni, ni pa animator... sej ves, na faxu ti prfoxu pokazes, kaj znas... ce mora on vleci iz tebe si... adijo Roll Eyes

je pa res, da ce psa ze kupis za kavc in imas do tega odpor, se potem res nima smisla po razstavah lajhat, ceprav je vecina razstavljalcev prav iz takih "zrasla" Grin Cheesy Wink
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #497 : torek, 13.04.2004 : 16:04:27 »

ninci, to si pa napisala tako, kot da smo vsi, ki hodimo s psi po razstavah, največji mučitelji psov na svetu Angry Shocked Huh...


joj joj joj nisem tko mislna sploh ne!! Sad Pač nekateri imate do tega neko veselje, pa se tam družite itd. Meni pa je bilo to pač nekako odveč, gužva, moj bi nekaj časa igral, potem se je vsega neveličal, smo tudi tekmovali z vzrediteljev v vzrejni skupini, ko se mojemu niti hodit ni dalo več, tako je bil zmatran od celega dneva, jaz pa tudi.
Tako, da če me je kdo narobe razumel se iskreno opravičujem ni bilo tako mišljeno!!!
Pač to je bila moja prva razstava, nikoli prej nisem bila, samo ko se bila majhna smo šli eno pogledat, bolj od daleč. Tako da... sem pač mislila, da so sodniki prijazni lepo počohajo psa, ga malo ogovorijo in pač če je pes prijazen itd. itd. mu bo pustil pogledati zobe in vse kot je treba. Pač nažalost sem doživela razočaranje. mogoče bo drugič (če kdaj bo) bolje, in bo naredil sodnik name vtis in midva nanj Wink
LP nina
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #498 : torek, 13.04.2004 : 16:43:26 »

Sicer sem rekla, da se ne bom ubadala z 2004 specialko (al je klubska celo?) ampak sem malo prejle dobila po mailu sporocilo, da je rok prijave prestavljen na 18. april zaradi zaenkrta dokaj nizkega števila prijavljenih.
Bo pa obvestilo kmalu tudi na SKR www.

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #499 : torek, 13.04.2004 : 16:43:51 »

Uppss sramSe opravičujem,nisem dala slikat pri 19 mesecih sramSem pozabila enko napisat,tako da se opravičujem ::)Sem se tudi jaz začela spraševat kaj za vraga sem napisala Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #500 : torek, 13.04.2004 : 16:47:03 »

sirtaki,eno vprašanje imam glede specialke:jaz sem Lizo prijavila že kakšne 14 dni nazaj pa še vedno nisem dobila ne odgovora,ne potrdila.A je moja prihaja sploh prišla,naj počakam,pošljem še enkrat...?
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #501 : torek, 13.04.2004 : 17:07:46 »

Citat
sirtaki,eno vprašanje imam glede specialke:jaz sem Lizo prijavila že kakšne 14 dni nazaj pa še vedno nisem dobila ne odgovora,ne potrdila.A je moja prihaja sploh prišla,naj počakam,pošljem še enkrat...?
Moj nasvet Liza: pocakaj...ne vem zakaj, ampak glede na to kaj je sirtaki napisala, bi rekla da ocitno cakajo koliko prijav sploh bo in ce potrditve prijav sploh bodo... Undecided Cry sirtaki-se opravicujem ker te z vprasanji 'silimo' v ukvarjanje s specialko Wink -a obstaja verjetnost da je mogoce tudi letos ne bo (oz. je sploh dovolj prijavljenih da bo)? Sad

kristi: kako pa si se ti odlocila za tekmo v ankaranu??
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #502 : torek, 13.04.2004 : 17:14:57 »

hmm koliko pa se jih mora prijaviti, da razstava bo? Undecided

Aja še nekaj enkrat smo govorili o razredu izven konkurence, no sedaj vem približno kaj to je.
Recimo primer, ker je to razstava retrieverjev, nekdo pa ima doma še nemško dogo, mastinota ali čivavo, pa bi rad razstavil tudi tistega psa, ga pač prijavi v razred izven kokurence, tisti psički tekmujejo med seboj, in pač niso konkurenčni retrieverjem.  Smiley
Upam da sem dokaj logično razložila in da vam je jasno kaj želim povedati Smiley

LP Nina

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #503 : torek, 13.04.2004 : 17:19:21 »

hmm koliko pa se jih mora prijaviti, da razstava bo? Undecided
Po mojem mnenju toliko da pokrijejo stroske in vsaj uspejo placati sodnici (glede na to iz kje sta pa sploh)...
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #504 : torek, 13.04.2004 : 17:37:53 »


Pojma nimam kaj se dogaja s specialko. Sem le posredovala dalje kar sem dobila na mail.
Zvečer bom (upam) v celoti poslano obvestilo dala tudi na www.

Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #505 : sreda, 14.04.2004 : 20:10:34 »

hej, vsem!

ninci pises:
Citat
Pač nažalost sem doživela razočaranje.
se spomnis mogoce mene po zg Cool Roll Eyes... trdila sem nekaj v stilu "ne grem vec na razstavo" Grin Tongue... stirka pac, kaj ces... potem pa mesec dni kasneje vse naj pri goldnih, pa se 3. najlepsi razstavnega dne Grin Shocked
...sodniki so samo ljudje, ljudje pa mamo razlicne okuse in zdaj tudi jaz pocasi zacenjam razumet, da je pes enemu ful vsec, drugemu pa sploh ne...
...ne smes obupat... ce se je onemu zdel plasen, je mel smart pac dan, ko se mu ni ljubilo biti maneken Wink
kar hocem rect je, ce si na pasji razstavi dozivela razocaranje, ni to nic (cudnega, nenavadnega)... in ti kar se pridi kam, na katero od stevilnih razstav, ker smart ze na slikici, ki si nam jo prilepila zadnjic, deluje zelo lep pes, v zivo je verjetno se lepsi...  

drugace pa se info za vse, ki greste 24. v dugo selo... ce potrebuje kdo frizerja, sem jaz za strizenje pred razstavo dogovorjena s hrvaskim vzrediteljem, ki mi je zadnjic kimija odlicno ostrigel... ker sem namrec vmes, ko sem cakala na njegov "pristanek" kimota ze dala posisat, zdaj z njim ne bo mel vec veliko dela in bo casa se za koga Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #506 : sreda, 14.04.2004 : 20:15:25 »

kot je že kk rekla,se tudi meni zdi dobro,da psa ocenijo vsaj dva,trije sodniki (kk,anede se je splačalo v ljubljano na razstavo? Grin Grin Tongue).Liza je tudi že štirko dobila,drugače pa sicer ni toliko uspešna kot kimo,ker tudi jaz vem,da ni nevem kako močno lepa,ampak je pa tipična (vsaj tako vsi pišejo v ocenah Roll Eyes).Pa enim sodnikom je všeč to,enim drugo,eni imajo zelo radi tako dbrobnejšo glavo kot jo ima liza,drugi sploh ne...Samo če ti pa razstave niso všeč pa se siliš pa res nima smisla.Jaz na razstavah res uživam,čeprav mam včasih tudi kakšen slab dan ampak je pa naslednič boljše in z vsako razstavo sem raje na razstavah..(kaj bo čez nekej let,sploh ne bom več hotla domov Grin Grin Tongue)
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #507 : sreda, 14.04.2004 : 20:35:34 »

Citat
kaj bo čez nekej let,sploh ne bom več hotla domov
Liza jaz pa vem Cool... stala bos na stopnickah v BIS programu, ponavadi na najvisji, seveda, ker bos najboljsa (to prakticno itak ze si) in najbolj iskana hendelrca dalec naokoli Cheesy

drugace pa sem prej pozabla povedat, da sva z Agnes vceraj ze skoraj razmisljali, da bi ustvarili novo, slovensko avtohtono vrsto lovskega psa, grajskega retrieveraskga pticarja... no, ideja je padla v vodo, ker z dvema samcema pac ne mores kaj prida vzrejat  GrinTongue
irski posastki sta namrec na sprehod na grad za druzbo dobili stajerskega prasicka in darkobarko in kimislav sta se ob slovesu komaj locila Grin Grin... darkobarko je lizal kimov jezik, kimo je lezal na tleh in jaz sem ze razmisljala, da bo sel z mano domov pac redik Huh
..no, ker Agnes ni zelela cez noc stanovanja z rusenjem prekategorizirati v enosobno, je kimi se vedno z mano Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #508 : četrtek, 15.04.2004 : 07:11:37 »

Liza jaz pa vem Cool... stala bos na stopnickah v BIS programu, ponavadi na najvisji, seveda, ker bos najboljsa (to prakticno itak ze si) in najbolj iskana hendelrca dalec naokoli Cheesy


kk,zdaj pa že malo pretiravaš Grin Grin :PTako profi pa spet nisem,no ::)Vsaj jaz nevem,da bi bila
Drugače bi bilo pa res fino,če bi se uresničila tvoja napoved Grin Tongue
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #509 : četrtek, 15.04.2004 : 10:37:46 »

Citat
Tako profi pa spet nisem,no
hja, to zato, ker si malce premlada, si pa zato spica med tamladimi, ce sem jaz prav prebrala rezultate s cacib ljubljana Wink Cheesy... iz malega raste veliko...

vidis, to je tudi dobra resitev za goldenase vse na tem forumu, ki ne vedo, kako naj se lotijo razstavljanja Smiley

sicer pa si dobra tudi v prepricevanju, naj ljudje sploh prijavijo na razstavo in v mojem primeru itak ves, da si mela prav Grin
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines