mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 11:54:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199978 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #540 : petek, 23.04.2004 : 19:26:53 »

Vse najboljše Kin Kiss Kiss Kiss
Zdaj pa se mi zdi,da ne spadata več v vmesne ampak že v zrele Wink
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #541 : petek, 23.04.2004 : 19:33:25 »

Mislim v zrele , he he. hvala LIZA
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #542 : petek, 23.04.2004 : 19:36:25 »

No naj povem da ravno na današnji dan 23.4. KIN praznuje svoj drugi rojstni dan  Grin Grin

Vse najboljse Kin! Tudi moja Bina praznuje danes svoj 1.rojstni dan  Grin Grin (da se malo pohvalim Wink).

Če so razredi isto kot na navadni razstavi, potem je razred vmesnih do 24 mesecev.

Aja, pa veliko uspeha vsem ta vikend!

Lp Jana
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #543 : petek, 23.04.2004 : 19:56:30 »

bina in KIN: VSE NAJBOLJŠE! Kiss

KIN: seveda se slisimo za ankaran! hehe na potrditvi prijave pa to rundo res piše bore malo Grin Tongue Roll Eyes tako miniaturne mislim da se nisem dobila Wink Grin

Liza: ne vem katera stevilka, pomoje katerakoli (na www strani kluba) pa te bodo potem ze napotil kdo je pravi...mislim pa da je ze cas za urgiranje in upam da bo vse brez problema! Sporoci ce so le pozabili nate ali sploh niso dobili prijave...

se vidimo vsi v ankaranu (komaj ze cakam da spet vidim MORJE!!!! Cool), pa se porocava jutri s kk kako nama je slo v dugem selu... Smiley


Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #544 : petek, 23.04.2004 : 21:12:35 »

No,je vse urejeno glede specialke,mi je sirtaki pomagala (hvala sirtaki Kiss) in smo na koncu ugotovili da prijava sploh ni prišla ::)Tako da nikoli več se ne prijavljam preko emaila ::)No sedaj sem pa kljub vseemu uspela Liziko prijavit in je vse ok Cheesy

Bina:ja potem pa tudi bini čestitke Kiss Kiss Kiss

Se vidimo v Ankaranu,jutri pa vsem veliko sreče Kiss
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #545 : petek, 23.04.2004 : 23:02:58 »

Liza ni za kaj.

Sicer pa mi je žal, da bom tole specialko zamudila, namreč zelo me zanima kako bo izpadla z vidika formalnih zadev (katalog, ocenjevalni listi itd), če se lahko prijaviš manj kot 48ur prej  Roll Eyes
In upam, da se zavedate, da je skupščina kluba lani sprejela sklep, da lahko klubski prvaki postanejo samo psi članov kluba...zato upam, da imate poravnane članarine in seveda kao dokazilo o tem Grin
Sicer pa se priporočam za kako poročanje...

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #546 : sobota, 24.04.2004 : 19:01:08 »

In upam, da se zavedate, da je skupščina kluba lani sprejela sklep, da lahko klubski prvaki postanejo samo psi članov kluba...zato upam, da imate poravnane članarine in seveda kao dokazilo o tem Grin

Saj ne da pricakujem ta naziv, ampak a sem jaz kriva ce SE VEDNO nisem dobila clanske?? Huh Undecided

Sicer pa moje porocanje iz danasnje specialke na HR. Cel dan je liko kot iz skafa, domov sem prisla cisto premocena (mimogrede kk mislim da je v tvojem avtu se ena moja vrecka s cisto premoceno rjuho-upam da ne bo poplave Grin). Rona je dobila CAC in sva domov le prinesle srckan pokalcek, Kimo pa odl.3. To je to...zdaj pa se grem gret da se do jutri odtajam in posusim-kaj naj naredim z Ronino dlako pa si se vedno razbijam glavo po danasnjem tusu Angry Undecided Se vidimo jutri! Wink
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #547 : nedelja, 25.04.2004 : 17:13:12 »

Tako. Midva sva ravno domov prišla. Dobila sva pa 4. mesto z odlično oceno  Roll Eyes

Č E S T I T K E pa Kristi, kk,retrivierki in Lizi. Wink

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #548 : nedelja, 25.04.2004 : 18:40:49 »

No midve sva pa tudi zdajle prišli domov,utrujeni ampak zadovoljni.Lizika je bila 3. v razredu z oceno prav dobro,drugače je pa uživala na plavanju s Kinom in Kimom Grin
Drugače pa tudi jaz čestitam vsem za super rezultate (pa jih raje še ne bom izdala,da bo potem bolj zanimivo Grin Tongue)
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #549 : nedelja, 25.04.2004 : 18:49:02 »


Tudi mene zelo zanima kaj in kako je bla ta klubska...posebi glede na okoliščine  Wink
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #550 : nedelja, 25.04.2004 : 19:58:41 »

...drugače je pa uživala na plavanju s Kinom in Kimom Grin

LIZA Kin khm... ni plaval ampak se je stegoval za žogico, palicami,... aja pa za Lizo tudi  Grin Tongue Grin
No seveda moška če ne bi bila moška sta se morala še pomeriti kdo je močnejši  sram LIZA je obnemela. Ampak obnemela sta tudi Kin in LIZA ob Kimovem ˝kopanju˝ zadnjega dela  Grin Grin Grin
Kinu se je pa ranica na tački že ˝posušila˝, kri ne teče več. Je pa Kin tok utrujen da še vedno kar spi  Cheesy
Imeli smo se res enkatno.

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #551 : nedelja, 25.04.2004 : 20:55:41 »

Citat
Tudi mene zelo zanima kaj in kako je bla ta klubska...posebi glede na okoliščine  

No sirtaki ocitno bom jaz prva ki bom pohvalila, pokritizirala in sploh podala mnenje ne le o ocenah pac pa tudi malo o organizaciji-sem razbrala  Roll Eyes da bi to zelela slisat Wink

Po mojem mnenju je bil prostor super izbran!! Glede tega si zasluzijo pohvalo-na voljo bil soncek, sencka, polsencka pa se kopel po zelji, torej nekaj za vsakega Smiley SUPER! Na voljo je bila tudi hrana in pijaca za cloveske osebke in seveda wc blizu!:) Pa stoli in mize Wink Sodnici sta mi bile vsec, sploh ta pri goldnih precej natancna se mi zdi-sicer veliko bolj za goldne kot flate (opazna razlika ze v izcrpnosti ocenjevalnega lista!). Glede tega tudi pohvala. Bi si pa katalog zasluzil eno veliko cenzuro ker je poln napak-ze v uvodni besedi na prvi strani so tako slovnicne kot pravopisne napake, da o napakah pri imenih psov, lastnikov in vzrediteljev ne govorim-torej graja glede tega. Ocenjevalni listi, priznanja napisani na na roko (kar mene ne moti-sirtaki si pa zgoraj napisala da te zanima kako bo ta plat potekala). Manjkali so tudi kartoncki za BOB-e, z pojasnilom da jih KZS ni poslala-glede tega tudi graja. Niti nisem dobila podpisa sodnice na ocenjevalni list-pojasnilo da ni vazno, glavno da imam v rodovniku napisano! (torej sem odsla z nepodpisano oceno in enim kartonckom Huh) Kar zelo so se v primerjavi s prejsnjo sprecialko SKR zalozili s pokali-pohvala (so bili pa 'malo mesano' Wink a ne Liza?) Ring z goldni in flati bi bil lahko vecji-za labije je bil! hmmm drugega se zdajle ne spomnim, mogoce se se bom pa se potem oglasim Grin Splosni vtis je bil dober in sem imela kar lep primorski dan, veliko pripomoglo super vreme in morje Wink kar je bilo po prejsnjem dnevu pravo olajsanje a ne kk? Grin Cool

Aja pa se da se malo pohvalim, Rona je dobila BOB Grin Shocked Glede ostalih rezultatov pa prepuscam novice veselim lastnikom Grin Samo namig-vse smo pobrali slovenski psi slovenske vzreje!! Shocked Shocked Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #552 : nedelja, 25.04.2004 : 20:56:02 »

No važno,da je imela Liza pasjo družbo,da se je lahko naigrala pa tudi naplavala.Drugače se pa tudi Lizika ni mogla odločit kateri ji je bolj všeč tako da se je odločila verjetno kar za oba Grin
Ja Kimi se je pa res fenomenalno skopal Grin Cool Tongue
No,lepo da je s Kinovo tačko bolje :DJe Lizina brisačka pomagala Grin Tongue
Liza je pa tudi utrujena in zdaj tudi spi tule pri meni,prej jo je pa nekaj pičilo pa je začela se na ves glas dret ;DPa jo je potem lajanje utrudilo in je šla nazaj spat Grin
Smo se pa res imela fino,malo smo navijali pa pesti držali ampak Liziki je bil pa najbolj všeč Kinov in Kimov briketek,ker drugače samo nutrove je Grin Cool
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #553 : nedelja, 25.04.2004 : 22:03:40 »


Retrieverka hvala za hitro poročanje o organizacijski plati, je bilo za pričakovati, posebno tisto z velikostjo ringov  in tekstom v katalogu Roll Eyes

Ok torej nisi dobila BOB kartončka (btw KZS nima kaj pošiljati, za kartončke morajo poskrbeti organizatorji - tamal problem se zapeljat do KZS in jih prevzeti).
Niti podpisanega ocenjevalnega lista...kaj pa kartonček CAC je bil podpisan in štempljan  Huh
Namreč, ko se vlaga zahtevek in potrdila za prvaštvo, moraš poslati kopije ocenjevalnih listov in kartončkov (torej CAC in PRM) na katerih MORA biti podpis sodnika in štempelj organizatorja...
Hmmmm upam, da ne bo kdo naletel na kake probleme  Lips Sealed

Sicer pa čestitke vsem, sem dobila sms z rezultati za goldne.

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #554 : nedelja, 25.04.2004 : 22:39:07 »

sirtaki: sem tudi jaz takoj pomislila na to, in ce bi vedela bi jih celo sama pripeljala ker sem ravno pred vikendom skakljala na zvezi...no ja...CAC pa je podpisan in stempljan na sreco pa je sampionat ze zakljucen tako da vsaj nisem zdaj cisto panicna Grin upam pa da se to ni dogajal prevec mnozicno in imam mogoce samo jaz tako hudo sreco (zagreb) Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines