mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 15:24:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199984 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DODO
gost
« Odgovor #810 : sreda, 18.08.2004 : 14:29:19 »

Mene pa zanim, kako se je potrbno prijaviti na jesenski vzrejni pregled SKR ?

Lp
Logiran
LISKA
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #811 : sreda, 18.08.2004 : 16:10:14 »

ker sem nova članica, upam da ga ne bom kaj lomila.
brez zamere! spomladi bomo kupili psičko-seveda zp.
zanima me, po kakšnih kriterijih izbereš svojega  kužka v leglu, namreč eden od vzrediteljev mi je rekel, da lahko takoj oceniš pri mladičkih kakšen je kdo, ali to drži, kako kot laik to veš, prepoznaš znake Huh??  
ali je že kdo kupil mladička, ki ga je takoj (v izogib prirojenim napakam)  peljal na splošen pregled k veterinarju?
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #812 : četrtek, 19.08.2004 : 09:09:06 »

Liska!

Ce bos kupila psa pri dobrem vzreditelju, ti bo sam povedal karakter vsakega psicka posebej!  Wink
Tudi za kaksne "hibe" ti bo povedal!

Nekaterih bolezenskih znakov se pa pri tako mladem psu zal se ne vidi!

Lp, Ursa
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #813 : četrtek, 19.08.2004 : 09:41:50 »

Mene pa zanim, kako se je potrbno prijaviti na jesenski vzrejni pregled SKR ?
Lp

Kaj več si preberi na ***

Citat
zanima me, po kakšnih kriterijih izbereš svojega  kužka v leglu, namreč eden od vzrediteljev mi je rekel, da lahko takoj oceniš pri mladičkih kakšen je kdo, ali to drži, kako kot laik to veš, prepoznaš znake

Jah odvisno kje boš psičko kupila. Če je vzreditelj dober, ti bo tako kot je rekla linchaich vzreditelj povedal kakšnega karakterja je ta in ta kužek. Ali je dominanten, prvi pri hrani, prvi pri igračah, ... ali sedi v svojem kotu in se ne zmeni za okolico, mu je malo mar za hrano ...

Pač vsake pes čeprav iste pasme je razred zase! In ja seveda lahko veš kakšen bo posamezen kužek. Pomembno je da si leglo večkrat ogledaš, in opazuješ mladičke s tem boš že sama ugotovila kateri ti najbolj ustreza. Tisti najbolj divji ali tisti najbolj mirni, tisti, ki se najraje crklja...  Roll Eyes

Jaz osebno ga nisem takoj peljala k veterinarju, nekateri pa jih seveda peljejo. Sicer ne vem če ima smisel, če kužka kupiš pri DOBREM vzeditelju, ti pomoje že on pove vse kar ti mora povedati. Veterinar ti pri tej starosti lahko pove... če je kuža slep ali gluh... to lahko vidiš tudi sama. O kakšni displaziji, zobeh... pa pri tej starosti še nemore govoriti!!  Roll Eyes


LP nina



Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #814 : četrtek, 19.08.2004 : 11:18:09 »

Ojla!

No, da nes ponoči smo hodili ven kakat na vsake 2 uri. No bolj bi lahko rekla driskat. A mogoče razsaja kakšen virus??? Kdo kaj ve???

lp M.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #815 : četrtek, 19.08.2004 : 12:02:29 »

No pa sva še midve z Lizo nazaj z morja :)Liza je plavala ko nora in nosila ven žogice,'reševala' mene,ko sem se 'utapljala' norela še z dvema goldnoma iz hrvaške in sploh uživala.Enkrat je ugotovila,da je zelo zabavno,če med plavanjem zleze meni v naročje in kako zelo zabavno je skakanje s pomola Grin
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #816 : četrtek, 19.08.2004 : 12:07:34 »

Ja Kin pri nas je bilo tako pa od nedelje do torka zjutraj, nekje v torek dopoldne pa so se zadeve umirile. Kaj bi to bilo, ne vemo čist točno. Ste pri vas že bolje?
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #817 : četrtek, 19.08.2004 : 15:05:02 »

Ojla!

No, da nes ponoči smo hodili ven kakat na vsake 2 uri. No bolj bi lahko rekla driskat. A mogoče razsaja kakšen virus??? Kdo kaj ve???

lp M.

Oj!
Midva sva zaenkrat še ok, moram potrkat na les! Roll Eyes Sva pa imela podobne probleme 2 meseca nazaj. Najhuje je bilo to da je bilo čez dan vse ok oz. vsaj približno normalno, ponoči pa.... Sem že mislila, da ga je zdaj kar nenkrat strah teme... no pa je bila le kriva neka okužba. Probaj z 24urnim postom ali rižem potem pa malo riketov in actimel. Preverjeno deluje Wink

LP nina
Logiran
GoUp
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #818 : četrtek, 19.08.2004 : 21:12:10 »

Ninci:
Archie je nerodovniški psiček, prihaja pa iz Hrastnika. Mamica je imale prvo leglo in sem imel ful sreče da sm slišu zanje. Cena zelo ugodna, so ga tud cepl pa čuval ...
Drgač ti pa takle psiček vzame kar veliko časa, oba s punco sva zaposlena in ko prideva s službe že prav nestrpno pričakuje da prideva in se lahko potem neumorno igra z nama (ali pa z najinimi copati). Tongue
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #819 : petek, 20.08.2004 : 16:44:18 »

Živjo!

Moj peso je že v redu. Sem mu skuhala riži biži  Wink in je zdaj kot prerojen. Verjetno kaka viroza ali pa mi je kaj iz tal pobral, kar ne bi smel. Tongue

lp M.
Logiran
DODO
gost
« Odgovor #820 : nedelja, 22.08.2004 : 08:25:54 »

Tudi Doda ima drisko že kake tri dni, tako, da bomo verjetno mogli k veterinarju. Sicer je normalno živahna in ni shujšala, samo ne pomaga pa nič (tablete proti driski, post,...)Včasih ma tudi nekakšno belo sluz vmes. Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #821 : sreda, 25.08.2004 : 21:54:37 »

Ninci,kdaj ste pa Rumbo dobili? Cheesy Cool
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #822 : sreda, 25.08.2004 : 22:14:55 »

V naš dom je prispela danes Grin

LP nina
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #823 : sreda, 25.08.2004 : 22:25:34 »

ii luskana zdaj bos imela pa dva?!! Cheesy jo je smart vesel?Huh

lp nina Wink
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #824 : četrtek, 26.08.2004 : 10:58:00 »

hej,

a je mogoce rumba prisla v nedeljo od vzrediteljev s hrvaske?

lpk
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines