mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:56:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena  (Prebrano 20824 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #30 : petek, 10.11.2006 : 22:03:39 »

Luna7, nič se ne javiš v tej temi... Sad Kako je Xena?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : ponedeljek, 13.11.2006 : 09:27:11 »

Za macico je vse pripravljeno...vse dodatke pa trenutno na polno uživa že "udomačena" mačica Cheesy Cheesy. Xena se še cajta, da bo taprava, ko odide s Horjula Cool. Mogoče bo Smet kaj več povedala.... Upam, da je od zadnjega pogovora kej boljše-celo tako, da se jo da "ugrabit"? Wink

Lp vsem Polonak
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 13.11.2006 : 09:37:32 »

Ja, Xena je še vedno dvakrat na dan na infuziji, ni slabše, boljše pa tudi ne. Narejena je bila kompletna biokemija in hemogram, pa ni nič posebnega pokazalo. Muca je povsem brez dlake na repu, gojišče negativno. Ne je in ne pije sama toliko, kot bi morala, je pa bolje, kot je bilo.
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #33 : ponedeljek, 13.11.2006 : 22:41:28 »

Sem pa mislila, da se ima tok fajn v novem domu, da je pozabila na nas... Upam, da so težave le prehodne Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : torek, 21.11.2006 : 11:07:54 »

Luna, kaj je zdaj? Boš kaj napisala  Smiley?
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #35 : torek, 21.11.2006 : 11:10:31 »

Ej, ravno si me povozila  Wink.... Poročilo sledi.....
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #36 : torek, 21.11.2006 : 11:40:08 »

Pri nas smo se seznanili vsi ženski primerki.... Wink

Psica se nad novo mačko ne pritožuje Smiley, ji še ne zaupa čisto, ampak jo povsem sprejema, ji dovoli hojo mimo nje in se sploh ne sekira, da je prisotna. Zato pa se toliko bolj "na tla meče" prva mačica Trina Angry. Prvi dan je pihala še na mene, če sem se ji približala. Zdaj po treh dneh je slika še rahlo nejasna - ne vem, ali se ta prva želi igrat z njo ali jo še podi. Stanje je, da se gledata, potem pade kakšen pihec in se taprva naveliča in gre malo po svoje, dokler se Xena ne premakne. Včasih se ji približa od zadaj in se začne igrat s Xeninim repom, ki je kot nalač kot en cofek na koncu simpatično odlakan Cheesy. Trenutno je stanovanje ločeno na pol: Xena ima (razen ponoči in ob redkih trenutkih) polovico, kjer je hrana in wc. Trina pa "spodnji in zgornji" del druge polovice = police, pisalna miza in včasih tudi postelja.
Xena se ni dosti pritoževala nad novim domom Cool. Najprej se je sprehodila, vse previdno pregledala, takoj osvojila mesto wcja in seveda - kje je hrana. Psica in Trina jo pri hranjenju mirno pustita pri miru in spolh ni nobenih problemov.

Xena pa zna nastopiti, ko je potreba. Če se ji zdi, da je pa zdaj tega teženja Trine že dovolj, mirno odkoraka mimo nje. Takrat pa Trina prav zbeži. Sta prav smešni, kako se nadmodrujeta. Ko Xena počiva v svojem ležišču, jo tudi Trina pusti pri miru. Tako, da vse kaže, da se bodo tele strasti počasi spremenile v strasno igranje. Wink (Se že veselim, kako ji bo Trina pokazala vse štose,  ki mene kdaj pojezijo Roll Eyes Tongue)

Zdravje Xene je tako tako. Veliko poje. Tudi njeno pitje opazujem in se mi zdi, da je zadostno (trik z "juhico" pomaga). Navdšena je tudi nad posladki. Zjutraj oživi, se igra, raziskuje,.... Zvečer pa dobesedno omaga. Ni ji ne do igre, ne do hrane (popoldan ponavadi še kaj poje) in se prav podhladi, da jo pokrivam (ni ravno navdušena, razen če se ne tišči mene pod deko v postelji! Cool). Ponoči pa jo včasih zaslišim, kako zoba briketke....  Grin Se pa na veeeeelikoooo mazimo, pa pazimo, pa oh in sploh crkljamo (zdaj moramo to počet krat 3, da ne bo zamere.... Wink).

Upam, da se bo odločila, da bo vztrajala na pridobivanju kondicije..... Cool Po mojem ji tega manjka....

In, seveda, Polona, meni se niti pod razno ne pusti dajat tabletke! Sad Moram kar nekajkrat probat, ko ji ga uspe izpljunit. Angry Zdej je že tako, da kr zobke na vso moč skupaj tišči Tongue.

Torej, mislim, da nam bo vsem trem popolnoma zneslo. Najbolj me je presenetila moja psica, ki sploh ni imela nič proti.... Ampak trina....ta pa se še ne more odločit..., kaj bi z novo stanovalko....njen repek je prav pripraven za igro.... Xena pa se samo obrne, pa Trina že piha....in  Wink teče stran.

Nasldenjič bom prilepila še slikico....samo da se poučim, kako to lahko naredim sram




Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : torek, 21.11.2006 : 11:58:29 »

Hehe...kako hitro pozabijo, kako se tabletke papa  Tongue. Mačkici se bosta navadili, brez skrbi, sta še dovolj mladi. Kadar se tizdi, da jo zebe, ji pa nastavi samo termofor - če ga nimaš, ga nabavi  Cheesy, pa bo šla sama gor. Ne marajo biti vse muce pokrite.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #38 : torek, 21.11.2006 : 12:20:40 »

Hehe, ne boš verjela, da je dobila grelno blazino - seveda na najmanjšo temperaturo, pa ji nekako ni pasala, se je raje naselila pri meni v postelji... Cool. Bom probala s termoforjem, ga imamo Cool.....

Seveda, bom še poročala....

Zadeve so tako zanimive.... Wink

Včeraj je k meni prišla hči od prijateljice, in ko je zagledala Xeno brez tačice, se je skoraj razjokala....

Lp vsem

Polonak
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #39 : torek, 21.11.2006 : 15:16:18 »

Aja, tale hči ima okoli 8 let, ... malo me je presenetila taka reakcija.... sram
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #40 : sreda, 22.11.2006 : 12:56:17 »

Xena je muca meseca novembra 2006 - http://www.zavetisce-horjul.net/mucam.php
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #41 : četrtek, 23.11.2006 : 10:22:40 »

Najnovejše.... obe mačkici se gresta noro igro na postelji Cheesy (no, tudi po celem stanovanju Tongue). Seveda, to ustreza Xeni, ker je tako lepo mehko Cheesy, zraven pa lahko mirno klofa hrbtno proti Trini. Tako sta prisrčni, da že včasih zamujam v službo, ker ju opazujem sram. Zna se dobro postavit zase, ko je Trina preveč groba ali pa ji že preveč teži.
Večinoma se igrata, včasih pa preizkusita moči, katera bo grše  Cool gledala. Trini se še vedno neskončno dopade cofkast repek Xene, ki si ga rada privošči Cheesy Cheesy.
Xena zdaj pridno je, pije in pridobiva kondicijo (za to poskrbi najbolj Trina). Psica vse to gleda mirno iz svoje košare. Trina jo včasih nagovarja, če bi ji mogoče pomagala pri "urejanju" Xene, pa se psica ne strinja. Xena se je sicer ne boji, upošteva pa previdnost....

Skratka, Xena se je skoraj povsem porihtala in upam, da bo tako tudi naprej Cheesy.

Lp vsem!

Polonak
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #42 : sreda, 29.11.2006 : 09:15:05 »

Pri nas je postalo pravo mačje igrišče Cheesy. Obe se neskončno igrata, se grickata, pa lovita. Po novem spita ponoči celo skupaj, prideta skupaj v naročje in tekmujeta, katera bolj bolj glasno predla Wink. Jesta skupaj brez problemov (vsaka iz svoje skledice doruga ob drugi).
Glavno vlogo je prevzela kar "tastarejša" muca. Xena ji sledi in se uči od nje vseh trikov in možnosti, ki jih ponuja majhno stanovanje. Trina pa jo umiva, skupaj spita ponoči v isti košari (se bolj tlačita kot ne). Postali sta največji prijateljici.
Xeni se kožušček že tako lepo sveti Cool.... Pa tudi dlak si ne puli več (vsaj zdi se mi, da ne) z repa. Smiley

Skratka, veselje je veliko.....

Lp vsem
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : sreda, 29.11.2006 : 09:37:41 »

Dam gor fotke takoj, ko najdem minuto.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 03.12.2006 : 10:50:15 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/5Y1PJZw4ODBQBmbR.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/XdFlFWify7I_dCf3.jpg
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines