mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 02:57:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 93055 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #420 : petek, 24.11.2006 : 01:01:09 »

Hehehe, vzgoja pa Xena....no, pa se pustimo presenetiti  Grin.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #421 : petek, 24.11.2006 : 08:44:53 »

Kdaj se dela - v soboto ali nedeljo? Ali je vseeeno, ker je toliko dela?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #422 : petek, 24.11.2006 : 09:43:04 »

No pa zaspano dobro jutro vsem

1. Svrka
Polit komisar, ja še pomnite tovariši, se, se. (samo nekateri) ostali so še "mladički"  Cheesy
ji še v peskovniku NI BLO  Grin
danes bi se temu reklo, da se komisarja polije ?  Grin

2. Vas BO, BO LIZA-ASTA  danes OSREČILA, kajn problem, je zato CELO NOČ FAJN DELALA... Huh.
Pa nekatere še posebno OSREČILA, ker je tudi prejšnjo NOČ FAJN DELALA... Huh
(tisti, ki pridete danes, boste že videli svojga boga... Cheesy )

3.Xena - za NAJURIŠ je pa že malo pozno. Najurišali smo takrat, ko smo ZAČELI DELATI....na pa pri skorajšnjem ENDU... Grin Grin Grin

4.Smetka
Ti jih kar vabi na FEŠTO, upam, da bodo na mizi tokrat LOPATE, PA GRABLJE, XENA BO PA S SEBOJ PRINESLA TISTO SVOJE SPECIALNO ORODJE...kako že Xena ?  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

5.RDEČ TEPIH pa ne bo pot do radiatorjev, ampak do DREKCEV - PEKCEV...ha,ha,ha  Grin Grin Grin

6.ŠEF za razkazovat DELO in razne premestitve DELOVNE SILE bom pa tokrat jst, ker bom v ta namen prišla v TAMAŠNI OBLEKI... Roll Eyes Roll Eyes

7.DELOVNO LJUDSTVO - pokorno se javite prosim, Z ZAVIHANIMI ROKAVI   Cool Cool Cool

8.S SEBOJ OBVEZNO IMEJTE DVE DESNI ROKI... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

9.PRED DELOM BOMO RAČUNALNIŠKO PREVERILI, ALI VAM BOLJE V ROKE PRISTOJI LOPATA...ALI KAJ DRUGEGA... Wink Wink Wink

10.VOLJE DO DELA NE POZABITE DOMA, HA,HA  Grin Grin Grin   

P.s. : Opozorilo vsem, ki pridete danes: da ga ne boste preveč "sr...", pa te reči, ker morate biti v soboto in nedeljo spočiti, ker sicer NE DOBITE DELOVNE VIZE, ALI PA RAJE OSTANITE DOMA in POČIVAJTE.  Kiss Kiss Kiss

DELO OSVOBAJA ČLOVEKA/E  - RADNI NARODE OSVOBODITE SE  Cool Cool Cool

(vsa čast steva cenejac-edina, ki pravilno razmišlja..) Kdaj se dela ?  Smiley

Potrpite še malo do mojega izbrisa  Grin
Mojca

   
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #423 : petek, 24.11.2006 : 09:47:37 »

Pa še - kaj je z avti, da ne bo spet kakega sran.a?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #424 : petek, 24.11.2006 : 10:08:48 »

Hvala Steva za tole z avtoti

NUJNO OPOZORILO  Grin

VSI, KI PRIDETE NA AKCIJO V SOBOTO IN NEDELJO - PUSTITE AVTOTE V DOLINI  Wink Wink Wink

KER BO NA DVORIŠČU PARKIRNO MESTO SAMO ZA MENE...OSTALI PRIDITE PEŠ  Grin Grin Grin

Si morate prej ZASLUŽITI prostor za parkiranje, ha,ha, in to Z LOPATO  Wink Wink Wink

(kdor ni dobro razumel, naj prebere navodila PRI DALTONIH )  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Prosim upoštevajte navodila, ker sicer sledijo sankcije... Cheesy Cheesy Cheesy in visoke denarne kazni, ki jih bomo

PODARILI V DOBRODELNE NAMENE ZAVETIŠČU HORJUL  Smiley Smiley Smiley

Kontrolor in blagajnik parkirišč - Mojca
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #425 : petek, 24.11.2006 : 10:13:43 »

Midva prihajava iz Vrhnike - kje točno naj bi potem parkirala? Lopate nimava, lahko pa poprimem za kako horjulsko. Prišla bi pa raje jutri - tam okrog 10.00 ko se bo malce segrelo...
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #426 : petek, 24.11.2006 : 10:20:08 »

Steva

Zdej si me pa mal razočarala...ob 10.00  Grin

Čaki mal, pol pa nimaš skrbi s parkiranjem in lopato, greš dovolj zgodaj od doma..odvisno kako hitro hodiš...pa prideš peš iz Vrhnike v Horjul ravno tam nekje do 10.00  Grin Grin Grin

Prijetno hojo, pa prkraj se drž - pazi avte na cesti  in LP - Mojca
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #427 : petek, 24.11.2006 : 10:22:52 »

Do Horjula že pridem peš z Vrhnike, sam za lopato pol ne primem Angry
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #428 : petek, 24.11.2006 : 10:36:59 »

Steva

Če prideš peš, boš imela pa že glih prov kondicije še za lopato, ane ?  Grin

Al pa ti bom mogoče pogledala skozi prste, da se boš malo spočila, ker te čaka še PEŠ POT NAZAJ V CANKARJEV RAJ  Roll Eyes

P.s. Pa vzemi s seboj še SKODELICO KAVE  Tongue

Mojca
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #429 : petek, 24.11.2006 : 10:40:17 »

Hja - Steva je moški Cheesy

Pa ni iz Vrhnike ampak iz Ljubljane.

PA ne pride sam, ampak še z eno gospodično, ki je mahnjena na jutranjo spanje ob vikendih in bo jutranje vstajanje ob 8 za njo še sredi noči.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #430 : petek, 24.11.2006 : 10:45:24 »

Hm, Steva, zdaj si ji pa dal misliti. Lips Sealed  Lips Sealed
Dajem pa tudi jaz Mojci nekaj za žulit  Grin . Kako boš pa ti pravočasno v Horjulu, a si sploh prepričana, da te bodo kitajčki prav čas spustili?  Wink  Wink
Oh, pozab kar sem napisala. Kolikor te poznam, zate ni nikakršnih ovir!
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #431 : petek, 24.11.2006 : 10:47:40 »

Liza-asta, a je danes tudi že čiščenje na sporedu v Horjulu? Ker meni bi potem bolj danes ustrezalo, da priletim okoli štirih in potegnem do večera. Jutri imam že doma celo frko in ne bi mogla biti cel dan, samo tam od 7.30/8.00-12.00, najkasneje 12.30. Drugače pa jutri priletim sigurno.

LP
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #432 : petek, 24.11.2006 : 11:16:52 »

No, a vidite sedaj generala.  Grin Le glej, da boš imela domačo nalogo s sabo in da ne bo izgovorov, da si zato zamudila.  Tongue
Jaz verjetno pridem šele v nedeljo. Če bom prepričala moža. Se zgleda boji, da bi kakšnega dodatnega pesjanarja domov pripeljal, če se bo gor prikazal  Undecided
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #433 : petek, 24.11.2006 : 11:21:11 »

Čakte mau

Steva - oprosti, nimaš nobene oznake (ne moške, ne ženske...)
Pa pišeš, da prihajata v dvoje, pa iz Vrhnike...(tudi, če si sicer iz Lj)
Torej velja za OBA, zaspanko pa le zbudi še BL SREDI NOČI, ha,ha, da vidi kako zgleda TEMA...in ne dopusti, da ti ob 12.00 kdo reče RADNI NARODE DOBRO JUTRO, URA JE DVANAJST  Grin Grin Grin

Drobtinica
Ti se pa enkrat vzemi skupaj, pa se pridi pokazat s tvojo lepo frizuro s kakšno forumovko s tvojega konca V HORJUL... Smiley

Maxy TT
Danes pa ti kar pridi v Horjulsko hribovje, če ne greš k Kitajcem...boš malo čuvala ŽVAUKE pred kakšnimi človeškimi zvermi, ker bo GAZDARICA odsotna...ti bo po moje fuuuuul hvaležna.  Wink Wink Wink

Zdej pa malo delajte, jst nimam več časa se ze...., mam še ful dela... Cry Cry Cry
drugače bom brez službe, kdo me bo pa futrou...A BI RADI, DA PRISTANEM V KAKŠNEM ZAVETIŠČU  Grin sej NEBI blo problema, če bi bla sigurna, da pridem v HORJUL k Poloni...
seveda, če bi me sploh vzela, ker  bi bla najdena v Ljubljani  Cry Cry Cry , bi me poslala na Gmajnice  Cry Cry Cry
Lepo delovno pozdravljeni - Mojca

Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #434 : petek, 24.11.2006 : 11:23:34 »

Svrka
Domačo nalogo že pišem, ker sm pa hitra  Grin jo že danes prinesem...ti pa napiši SVOJO  Roll Eyes

Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines