mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:34:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: ?? bolezen
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: ?? bolezen  (Prebrano 6751 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lex D
novinec
*
Sporočil: 9


« : torek, 10.10.2006 : 18:14:10 »

Imam 6 mesecov starega Labradorca in nikoli razen k je bil moker se ni otresal sedaj od petka dalje pa to pocne vedno bolj pogosto kljub temu da ni moker..Najbolj motece je k to dela ponoc pa se ga slisi...Pa se neki pogosto se praska pa grize za zadnjo taco pa včasih rep fora je v tem da nima bolhic za preventivo sem ga vseeno kopal z šamponom proti bolham ( Kupili pr veterinarju)  pa z sprejem proti bolham in tudi ampule sem uporabljal pa se se kar coha pa grize...  Angry Angry Angry Sice je moj prvi pes tko da ne vem ce je to normal al ni  sram

Hvala za nasvete in pomoc!!!
Lp
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #1 : torek, 10.10.2006 : 18:23:19 »

Uh nimam pojma,jaz bi v takem primeru bil ob 5 cukov,kolikor bi me kostal veterinarski pregled. Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #2 : torek, 10.10.2006 : 19:04:47 »

mogoce ima pa vnetje uses, glede na to, da se otresa. Seveda pa je skoraj edina moznost obisk veta Tongue
Logiran
anu
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #3 : torek, 10.10.2006 : 19:40:03 »

kopal z šamponom proti bolham ( Kupili pr veterinarju)  pa z sprejem proti bolham in tudi ampule sem uporabljal pa se se kar coha pa grize... 

Ja kako se ne bi čohal po vseh teh zadevah, saj ga boš zastrupil!
Res raje stopi do veterinarja.
Logiran
Lex D
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #4 : torek, 10.10.2006 : 21:25:47 »

heh sej to ni blo en za drugim Smiley...Sice pa piše da sprej najbolj učinkuje če ga uporabiš po kopanjo z šamponom za bolhe Smiley...Ampule sem pa že prej uporabil zaradi klopov....Sej gre jutr k veterinarjuu

Vam sporočim kako je šlo

Lp.
Logiran
Lex D
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #5 : torek, 10.10.2006 : 21:45:54 »

Hehe kot kaže ne bo treba k veterinarjuu...Zdej smo mu pogleda uho in ma na obrobu mal krvavo očitno mu je v petek ( takrat se to začelo) v mali šoli kter pes mal preveč uho pogrizljal Smiley...Tko da smo namazal pa bomo vidl, če pa ne bo boljš pol pa itak k veterinarjuu...
Logiran
anu
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #6 : sreda, 11.10.2006 : 12:03:49 »

Super, samo da ni hujšega.
Pa vseeno predlog: si morda razmišljal o ovratnici proti bolham in klopom?
Jaz sem moji kupila sedaj že drugo pomlad ovratnico, ki je brez vonja in vzdrži vse do zime. Do sedaj ni imela niti ene bolhe, niti klopa. Ovratnica se lahko tudi zmoči pa vseeno deluje. Fajn je, ker je dokaj ozka in se izgubi med dlako, se sploh ne vidi in kot sem že rekla, nima nobenega vonja.
No toliko v razmislek, morda ti bo predlog všeč.  Wink
Lp.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #7 : sreda, 11.10.2006 : 17:15:33 »

Ce prav razumem so vse te stvari na bazi strupov? No za informacijo se v trgovinah prodaja majhna zadevica,ki se jo da psu na ovratnico,ter z zvokom ki ga oddaja preganja klope.Za bolhe nisem vprasal.Imajo tudi vecjo izvedbo za ljudi.Zadeva ni draga.Videl sem jo pa ze v dveh trgovinah.
Logiran
Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #8 : četrtek, 12.10.2006 : 15:21:44 »

Ne vem no, če je vzrok za grizenje zadnje tace in repa lahko tudi poškodovano uho. Preveri še analno žlezo, mogoče imaš  hkrati 2 problema...
Logiran
Lex D
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #9 : četrtek, 12.10.2006 : 21:52:05 »

Grize se za taco tam kjer je imel ekscem....Glede uh pa pomoje da ima vnetje...Nikdar mi ni bilo potrebno cistiti njegova uha (1 x na teden) Zdej pa vsaki dan ...Jutr ga peljem k veterinaju da nima slučajno vneta ušesa  Sad.. Glede tresenja pa praskanja pa sem govoril z enim gospodom, ki pravi da na to centralna vpliva ker naj bi prelisičila psa glede menjave dlake in jo mnda menja celo leto  Sad...Seveda psa imam v bloku in me zanima al je to možen ali ne ??Glede Bolhic 100%,da jih ni fala bogu  Tongue
Logiran
Lex D
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #10 : petek, 13.10.2006 : 09:48:50 »

Bil pr veterinarju in ma v uhicah neke parazite k se hranijo z odpadlo gožo in ga to fuul srbi ampak na srečo smo dobil kapljicee s katerimi nej bi to uničl
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #11 : petek, 13.10.2006 : 14:58:05 »

Kvasovke, Otonazol?
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: ?? bolezen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines