mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:22:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul  (Prebrano 190728 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #390 : sobota, 19.02.2011 : 12:18:06 »

Donacije so obdavčene??!!!  bruham bruham bruham

 Lips Sealed
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #391 : sobota, 19.02.2011 : 12:54:58 »

Pa ni to tako, da so donacije del dohodka, davek pa se plačuje na razliko med dohodki in odhodki (1x letno)?



Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #392 : sobota, 19.02.2011 : 13:00:03 »

Tako je, ja.
Logiran

lkc
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #393 : sobota, 12.03.2011 : 20:47:55 »

Priznam, me je kar stisnilo pri srcu, ko sem brala Smetkino sporočilo o Darcy-ju. Včasih se pač kljub trudu in izkušnjam ne da narediti nemogočega.
Prispevek naše družine gre sedaj Fluffyju. Res dolgo že čaka na svoj kavč.
Ker sem ob prebiranju odgovorov ugotovila, da se pogodba ob posvojitvi/smrti avtomatsko razdre, sem izpolnila in "emajlirala" novo. Je tako prav?
 
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #394 : sobota, 12.03.2011 : 21:23:56 »

Žal res ne gre vedno tako kot bi si želeli. Obvestilo malo zamuja, vsi njegovi posvojitelji boste obveščeni jutri.

Pogodba se razdre ja in treba je poslati novo. Hvala za podporo Fluffija  Kiss, ki prav res že korenine poganja. 
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #395 : četrtek, 30.06.2011 : 12:34:23 »

Posvojitelje na daljavo obveščamo, da bodo danes vsi neveljavni e-naslovi odstranjeni iz baze posvojiteljev in s tem pogodbe razdrte. Če ste še vedno posvojitelj katerega od naših varovancev, pa ste nam samo pozabili sporočiti nov naslov, vas prosimo, da izpolnite novo pogodbo. Hvala!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #396 : sreda, 03.08.2011 : 11:43:54 »

V bistvu nikakor ne pričakujem, da bo kdo tratil energijo za brskanje po arhivih, še manj čas, ampak če slučajno se spomnite ...  Smiley Pred kakšnim letom, letom in pol (?) sem izpolnjevala pogodbo o posvojitvi na daljavo za mačje mladičke črnuhce, če se ne motim, so bili trije ali štirje, potem pa sta ostala še dva in sta bila na voljo za "daljavo". Niso imeli imena, tema je bila "številka", mogoče še "črni" ali nekaj takega. Zdaj me je pičilo, da sem šla iskat, kaj se dogaja s temi črnuhci, pa jih med kandidati za posvojitev na daljavo ni več, v arhivu jih pa tudi ne najdem ... So bili potem vsi posvojeni?
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #397 : sreda, 03.08.2011 : 15:01:30 »

V bistvu nikakor ne pričakujem, da bo kdo tratil energijo za brskanje po arhivih, še manj čas, ampak če slučajno se spomnite ...  Smiley Pred kakšnim letom, letom in pol (?) sem izpolnjevala pogodbo o posvojitvi na daljavo za mačje mladičke črnuhce, če se ne motim, so bili trije ali štirje, potem pa sta ostala še dva in sta bila na voljo za "daljavo". Niso imeli imena, tema je bila "številka", mogoče še "črni" ali nekaj takega. Zdaj me je pičilo, da sem šla iskat, kaj se dogaja s temi črnuhci, pa jih med kandidati za posvojitev na daljavo ni več, v arhivu jih pa tudi ne najdem ... So bili potem vsi posvojeni?

Tole sva s SunnyDay uredili. Smiley
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #398 : četrtek, 18.08.2011 : 02:51:46 »

Posvojitve na daljavo so res dobra rešitev za vse tiste, ki kužka ne morejo imeti doma. Veliko sreče vsem in pozdrav!
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #399 : četrtek, 29.09.2011 : 18:13:56 »

No, pa je prišla še moja prva posvojitev na daljavo. Odločila sem se za Rito. Mi je tak srček  Kiss
Zanima me, če bi bilo možno, da jo pridem kdaj pozdravit, peljat na sprehod? Med tednom bom namreč v LJ (spet študirat)  Smiley, pa mi bo Horjul kar blizu.
Hvala za odgovor
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #400 : četrtek, 29.09.2011 : 19:59:59 »

uraa, pokliči v zavetišče, boš dobila vse potrebne info.  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #401 : petek, 07.10.2011 : 12:12:10 »

Spoštovani posvojitelj, spoštovana posvojiteljica na daljavo!

 S 3. oktobrom 2011 smo prešli na novo pravno obliko delovanja. Ustanovili smo neprofitni zavod in naš novi naziv se glasi ZAVETIŠČE HORJUL, zavod za oskrbo, nego, zaščito in vzgojo hišnih in izgubljenih živali. Naslov in drugi kontaktni podatki zavetišča ostajajo nespremenjeni.


Za zavod smo morali odpreti nov transakcijski račun, in sicer: 03160-1000931624. Prosimo vas, da vaše naslednje posvojnine nakazujete na novi račun. Mnogo posvojiteljev na daljavo ima urejene trajnike na prejšnji račun, zato vas vljudno naprošamo, da trajnike preusmerite na novi račun. Vemo, da boste za to potrebovali nekaj časa, vendar vas prosimo, da to vseeno storite čim prej. Dosedanji račun, na katerega ste nakazovali bo kmalu trajno zaprt. Zgoraj navedeni račun je od danes naprej edini uradni TRR zavoda Zavetišče Horjul.

 Spremeni se tudi obravnava donacij, zato od zdaj naprej za namen nakazila navedite: DONACIJA – na daljavo – ime izbrane živali. Na tak način bo vaš prispevek obravnavan kot donacija in bo s tem avtomatično večji del zneska ostal živalim, ki jim je namenjen.

 

Vse drugo v zvezi z vašo pogodbo ostaja nespremenjeno in pravila posvojitev na daljavo ostajajo ista.

Na tem mestu še enkrat hvala, ker nas spremljate in nam stojite ob strani. Z vašo pomočjo lahko za živali in splošno ozaveščenost naredimo več, na nove domove lahko čakajo veliko dlje od zakonsko določenega roka, zavetišče pa se nenehno razvija in nadgrajuje zapuščenim živalim v prid.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #402 : petek, 07.10.2011 : 13:06:42 »

Afro
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #403 : torek, 18.10.2011 : 12:58:00 »

V zadnjih dneh se nam je pridružilo 10 novih posvojiteljev na daljavo. Skupaj vas je zdaj že več kot 300. Iskrena hvala vsem, ki skupaj z nami skrbite za horjulčke. Kiss ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #404 : torek, 18.10.2011 : 17:29:56 »

 Punce, jaz sem uspela zamučkat in pri spreminjanju načina plačila dvakrat plačala za oktober. Pol bi november preskočila, kaj pravite?
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines