mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:58:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul  (Prebrano 190770 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
jatmire
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #90 : torek, 30.10.2007 : 13:28:44 »

Lahko posvojenca res obiščemo in peljemo na sprehod kot pise?Ker drugače pri vas ni več sprehajanja ne...?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #91 : torek, 30.10.2007 : 16:40:20 »

Kdo pa je posvojenec?
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #92 : torek, 30.10.2007 : 18:42:36 »

Imamo lahko tudi več posvojencev ali le enega?

lp
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #93 : torek, 30.10.2007 : 19:19:00 »

mislim da jih lahko imaš toliko kolikor hočeš/zmoreš.. Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #94 : torek, 30.10.2007 : 19:19:55 »

Super. Pa tudi nakažeš lahko kar skupaj ne Wink
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #95 : torek, 30.10.2007 : 19:20:33 »

mislim da..
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #96 : torek, 30.10.2007 : 19:22:47 »

Evo pa mam se enega posvojenca...Pokija Kiss

Nakažem skupaj z Njufom 15 Wink
Logiran
jatmire
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #97 : petek, 02.11.2007 : 07:45:32 »

Kdo pa je posvojenec?

Tara
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #98 : petek, 02.11.2007 : 08:48:04 »

Tara bo pa vesela sprehoda  Wink.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #99 : sreda, 07.11.2007 : 19:50:51 »

Sporočam, da je bila posvojnina za mojega Pokija nakazana v ponedeljek.
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #100 : sreda, 07.11.2007 : 22:13:50 »

no, ne smatram se za računalniško nepismeno, vendar mi zopet ni uspelo s pogodbo... sram sem jo za vsak slučaj poslala iz drugega računalnika, če bi bilo pri tistem, s katerega sem poslala pogodbo prvič kaj narobe z nastavitvami pri internetu...pa tudi ni šlo skoz. Na koncu mi javi, da je bilo sprejeto, dobim na mejl sporočilo, da bom dobila še enega, potem pa nič Sad
Bi se dalo to kako drugače urediti?  Undecided
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #101 : četrtek, 08.11.2007 : 00:31:03 »

bi se dalo kako drugače urediti  Wink

evo, takole:

*****

Pozdravljeni!

Iskreno se vam zahvaljujem, da ste postali posvojitelj/ica na daljavo in tako pomagate,
da nase zavetisce lahko deluje v skladu z nasim osnovnim vodilom - delati v interesu
zivali. Prizadevamo si, da bi nasim varovancem nudili kar najvec je mozno in k temu bo
pripomogel tudi vas prispevek.

Vasa pogodba o posvojitvi na daljavo se avtomaticno razdre z dnem, ko je zival posvojena
in gre v nov dom. To objavimo v temi posamezne zivali, ki je s tem dnem tudi premescena v
arhiv. Ce boste po tem zeleli se koga posvojiti na daljavo, boste seveda lahko izpolnili
novo pogodbo. V redkih primerih se zgodi, da kak nas varovanec pride nazaj v zavetisce. V
izogib zapletom smo se odlocili, da se tudi v tem primeru prvotna pogodba razdre. Tudi ce
se ta zival ponovno pojavi na seznamu za posvojitev na daljavo, ne boste avtomaticno
ostali njen/a posvojitelj/ica na daljavo, pac pa lahko to postanete ponovno, z
izpolnitvijo nove pogodbe.

Ce bi imeli v zvezi s posvojitvami na daljavo dodatna vprasanja, se lahko kadarkoli
obrnete na nas po telefonu 051/30 44 35 ali po elektronski posti sara@dzzz.si. Za boljsi
vpogled v nase delo in v vsakodnevno pestro dogajanje pri nas, pa lahko spremljate naso
spletno stran (http://www.zavetisce-horjul.net/). Tako boste redno obvesceni o dogajanju
pri nas in boste gotovo dobili boljso predstavo o tem, kaksne vrste dejavnosti pravzaprav
opravljamo. Vec informacij o vasem posvojencu na daljavo pa lahko najdete tule, ce
kliknete na izbrano zival: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,10334.0.html

Seveda se vam bomo tu in tam oglasili po elektronski posti in vas tudi tako skusali
obvescati o zadnjem dogajanju pri nas. Upamo, da bo nase zavetisce scasoma postalo tudi
malo ''vase'' - le ob podpori sirse javnosti lahko namrec uresnicimo zamisel o zavetiscu,
ki ne bo samo sebi namen, pac pa bo sluzilo tistim, ki se zaradi cloveske neodgovornosti
in krutosti znajdejo na cesti, prepusceni samim sebi.

Hvala ker nas pri uresnicevanju te zamisli podpirate!

*****

sicer pa je bil mejl poslan 5.11. v zelo zgodnjih jutranjih urah, na navedeni naslov (prišli sta obe pogodbi, a sem upoštevala le tisto ta prvo in nanjo tudi odgovorila) in do danes ni prisel nazaj noben zavrnitven mejl.  nimam pojma, kaj se to dogaja...  Sad nas tele komunikacijske zadeve malo hecajo, al kaj?
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #102 : četrtek, 08.11.2007 : 08:46:04 »

Okidoki, superca, sem se videla na seznamu... HVALA!  Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #103 : četrtek, 08.11.2007 : 11:04:19 »

Smetka, če tudi jaz posvojim na daljavo Taro, jo bom lahko kdaj peljala na sprehod? Bi se rada počasi pripravila na kako pravo pasjo posvojitev.

Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #104 : sobota, 10.11.2007 : 10:57:39 »

Lahko posvojenca res obiščemo in peljemo na sprehod kot pise?Ker drugače pri vas ni več sprehajanja ne...?
Kdo pa je posvojenec?

Tara bo pa vesela sprehoda  Wink.

Imam eno evprašanje. Iz tega namreč nekako sklepam, da sprehodi niso ravno najbolj zaželjeni ali kako? Sprehod ni zaželjen le pri poškodovanih psih in tistih, ki so v karanteni ali še pri kom? Hvala in lep vikend vsem skupaj Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines