mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:21:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Socializacija ali izgovor
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Socializacija ali izgovor  (Prebrano 22645 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 30.10.2006 : 15:07:46 »

nežni...uf...
Avstralci ne slovijo po nežnosti preveč. Čeprav z nekaterimi se je tudi že nežno igrala... sram
Najljubša igra jim je pa "ubij" brata  Roll Eyes

SamSvojMojster. V tisti temi si lahko izmenjamo kontakte, mislim da se jih pa v vsaki temi ne sme... Nisem sigurna...

Odpremo novo temo v tisti rubriki pol?

Srečanja za socializacijo?  Grin
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #16 : ponedeljek, 30.10.2006 : 18:37:06 »

hehe,dobro se slisi : ) , no kar pogumno,cakam na novo temo Smiley
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #17 : petek, 17.11.2006 : 17:26:28 »

SamSvojMojster, jaz bi vaju z veseljem spoznala. Predvsem zato, da se sama znebim strahu pred taksnimi psi. Priznam, da me je strah. In sicer, strah se je naselil v mene, ko je en pitbull napadel in zelo poskodoval znankinega psa.
Zdaj veckrat razmisljam kaj bom naredila ce bom srecala kaksnega pitbulla. Vem da dvigovanje in bezanje nista najboljsa resitev.
Poleg tega.. Kak naj jaz vem kateri pes je socializiran in prijazen in kdaj bom naletela na pse ki bojo napadli? Vem da ce pride do kaksnega napada, moj pes ki je kavalircek, nima sanse da prezivi:-(
Ne vzet tega kot slabonamerno sporocilo.
lp, Katja


Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #18 : petek, 17.11.2006 : 18:01:50 »

         Nisem vzel,pac povem ti da sem pri srecanjih previden.Zadnjic,ko smo se z forumovci dobili,so bili vsi spusceni,samo moj na striku.Vcasih zgleda res baraba,razlog je pa njegova hiperaktivnost.Sem ga zadnjic malo zafrknil,ter ga nisem pripeljal ze zmatranega.Namres tece na masini.
         Ce si zelis se lahko dogovorimo,vendar samo pod strogimi pogoji.Moj obvezno na striku,pa ceprav mi odpoklic dela.Lahko se pa zmenimo natancno kako in kaj,ter za neke pogoje,ki bi bili v redu za oba psa in lastnike seveda.
    Te pa stekam glede straha.Premisli in sporoci.Nimam moznosti privat sporocil,tako da se moras z Sefico zmenit. Smiley
Lep pozdrav
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #19 : petek, 17.11.2006 : 18:03:33 »

PS:Tudi za mojega psa je to dobrodoslo. Smiley
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #20 : petek, 17.11.2006 : 23:51:39 »

SamSvojMojster, jaz bi bila za to da se zmenimo. Sicer bi prvo rada da Ray naredi zacetke pasje sole, da bo se sam razumel dolocene stvari pol pa bi se res lahko zmenili ko bomo mi v Sloveniji.. Do takrat se pa itak se kaj tukaj tipkamo.
lp, Katja
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #21 : sobota, 18.11.2006 : 07:41:37 »

ulpi koliko pa je star tale tvoj  Ray?..lp
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #22 : sobota, 18.11.2006 : 19:55:13 »

potem pa bi se še jaz pridružila srečanju. Annie ima grozen strah pred velikimi psi. in ljudem ne morem dopovedati, naj prosim ne spustija psa nad Annie. in njo je po vsakem sprehodu bolj strah.  Sad 

moja je bila bolana, imela je vnetje maternice, in je seveda zelo dišala psom. sicer sem se trudila izogibati se srečanjem, pa ni šlo vedno. če smo se srečali, pa seveda vsi hop na njo. če sem komu rekla, naj prosim prime psa, da je moja bolana in da jo je tako že strah, sem pa le slišala saj moj ni hud, ali pa, to je bila cvetka: se bojiš, da jo bo posilil? aja, še ena cvetka: ah, saj moj, če bi hotel, bi jo imel za malico, haha!  zadnjič se pa je en nemški ovčas strgal in tekel za nama... še mene je panika... kar seveda ni bilo dobro za annie. ona pa je otrpnila in se ni premaknila niti za milimeter. zgodba se je sicer dobro končala, annie pa je še bolj strah. rada bi, da bi spoznali kakšnega večejga psa, ki ne bi bil nasilen in bi se lahko v miru navohala in sprostila. ali ima kdo kak drug predlog? ker res ne vem...
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #23 : sobota, 18.11.2006 : 20:19:47 »

rada bi, da bi spoznali kakšnega večejga psa, ki ne bi bil nasilen in bi se lahko v miru navohala in sprostila. ali ima kdo kak drug predlog? ker res ne vem...

Varja, prides v Celje? Bina bo tam lacna Grin Grin (BWAHAHA)

Neeeeee, hecam se Wink Kiss Mogoce bo Annie ob Bini malo pozabila na grozne-velike-lacne-pse Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #24 : sobota, 18.11.2006 : 20:40:57 »

varja potem bo Aska idealna družba, da se navadi tvoja, da se ne bo bala večjih psov. Moja ima male še posebno rada in je ful prijazna do njih..Iz kerga konca SLO pa si?..lp
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #25 : sobota, 18.11.2006 : 21:06:45 »

Kimi se tudi blazno boji večjih psov, pa ni imel nikoli kake slabe izkušnje. Rep med noge in hitro stran, včasih pa še malo zacvili oz. bolj zagruli...ne vem kaj bi to bilo. Se takoj pridružim kakemu srečanju, ker bi rada da bi se tale strah počasi razblinil...Sploh, če je zraven odgovoren lastnik...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #26 : sobota, 18.11.2006 : 23:32:26 »

Khyim če rabiš , da se tega odvadi, da se ne bo več bal.kar povej,,prideva z Asko na eno tako mini srečanje,,da se tvoj ne bo več bal..lp
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 19.11.2006 : 00:11:30 »

aska2005, Ray je star 5 mescev. Njega sicer ni strah velikih psov. V bistvu se vede do vseh isto. Na zacetku da rep med noge za minuto dve, pol bi se pa z vsemi igral.. Nikoli pa ne zbezi. Strah je bolj mene:-( Teh kao "nevarnih" pasem!
Zakaj te pa zanima kolko je star?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #28 : nedelja, 19.11.2006 : 07:34:06 »

ulpi sprašujem zato, če rabiš pomoč, da počasi izgubiš ta strah, se lahko kaj zmeniva..lp
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #29 : nedelja, 19.11.2006 : 09:56:28 »

oj.

midve sva iz MB, prideva pa tudi na kak drug konec, hvala za ponudbe. Jaz sem za posamično srečanje, če bo psov preveč, bo Annie znova strah. Vsaj na začetku. Sem dosti prebrala o teh znakih in da včasih to, kar se nam zdi igra, psu sploh ni zabavno. In tako pri Annie opažam, da je dejansko res malo psov, ki se jih ne boji. Nekako mislimo, da se pa morajo vsi razumeti in igrati, pri tem pa pozabimo, da tudi mi ne maramo vseh ljudi, zakaj bi jih potem morali psi ( svojih vrstnikov mislim).

hehe, Bino pa ima sploh hudo rada, prideva v Celje! Saj Bina je res edini veeeeliiiik pes,  ki se ga Annie ne boji!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Socializacija ali izgovor
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines