mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 23:47:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: driska pomešana s krvjo, mozojčki
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: driska pomešana s krvjo, mozojčki  (Prebrano 1931 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« : nedelja, 05.11.2006 : 11:22:21 »

Lep pozdrav.
Ker je nedelja ne vem koga in kam se obrniti pa mi kdo od vas morda pomaga, (ker sem baje prehitro panična in v skrbeh- pravijo moji) vas sprašujem ali ima kdo izkušnje s sledečim oz mi lahko svetuje.
Kužek je star 12 let, mini pudelj, pred kratkim smo mu pod narkozo dali očistiti zobe.
Vse je bilo vredu, dokler ni postal zelo neješč, noče jesti ne konzerve, ne briketov, šele ko vidi da res ne bo dobil česa drugega potem poje nekaj malega (ok pač malo razvajen). Vendar pa me začenja skrbeti, saj se je danes ponoči  pokakal 2x v stanovanju česar ne počne nikoli (razen če je kaj narobe), blato je bilo redkejše, rahlo pomešano s krvjo, prejle pa je izbljuval nekaj sline, kisline bilo je prozorne barve. Drugače imam večjo težavo kadar je zaprt in težje kaka!!!! NE vem več kaj naj naredim.
Poleg tega zadnjič ob pregledu veterinar ni omenil da bi bilo kaj narobe z njim. Opazila sem še da se mu je pri vratu naredil kot nekakšen mozoljček, rrumeno bele barve, nespremenjen do sedaj. Je morda vse skupaj povezano s hrano: hills, senior s katero ga hranim?
veterinarja sem prosila da mi je dal tablete za razglistat, pa mu jih sploh še nisem dala, saj tako malo poje in še tisto zbira da ne vem kako bi mu jih podturila.
Lp MAJA
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #1 : nedelja, 05.11.2006 : 11:55:52 »

a si mu mogoče dala kako kost? naš je sicer leto mlajši ampak mu kosti ne pašejo več in ima po njih težave.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2 : nedelja, 05.11.2006 : 12:28:18 »

K veterinarju!
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #3 : nedelja, 05.11.2006 : 14:00:45 »

Naš kuža je imel kar nekaj takšnih mozoljčkov po trebuhu, pa je vet rekel, da je to reakcija na kakšno rastlino ali kaj takega in da ni nič hudega - čez nekaj dni jih ni bilo več. Včasih se še kakšen pojavi, traja dva, tri dni, potem pa se posuši. V vsakem primeru pa se odpravita k veterinarju zaradi driske, pa še za mozoljček vprašaj.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: driska pomešana s krvjo, mozojčki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines