mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 06:22:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 481708 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
knapp
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #975 : torek, 17.07.2007 : 11:49:04 »

Vidim, da mi ni uspelo prilepiti slikce, zato posredujem link:
http://www.flickr.com/photos/10165649@N03/

lp
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #976 : torek, 17.07.2007 : 12:04:37 »

Ha ha - res luštkana kombinacija. Lep pes, ni kaj. Sta ga posvojila iz zavetišča?
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #977 : torek, 17.07.2007 : 13:09:25 »

hoho res je lep. Čestitam za lepotca in želim čim manj neprijetnosti (zdravstvenih, vedenjskih itd)

Čaw
Logiran
knapp
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #978 : torek, 17.07.2007 : 14:29:24 »

Ni iz zavetišča. Pri 8 mesecih ga je od vzrediteljice kupil znanec, ki pa se mu je po 4 mesecih pač življenjska situacija tako obrnila, da psa ni več mogel imeti. Peljal ga je nazaj k vzrediteljici, ki je rekla, da ga bo pač znova oddala. Kolega je za psa lepo skrbel, veliko se je družil z drugimi psi in ljudmi, tudi jaz in punca sva psa poznala, zato nam ni bilo vseeno komu bo prišel v roke. Tistih par dni, dokler vzrediteljica še ni dala oglasa, smo zavzeto iskali novega primernega lastnika. Ker ga ni bilo, sva se s punco odločila, da ga vzamemva midva. Priznam, da sem imel malo predsodkov glede pasme in starosti psa, poleg tega imamo doma še pudljico, za katero nismo vedeli kako ga bo sprejela oz. kako bo Bandi sprejel njo. Punca ima doma še pudlja samca, poleg tega prepričati še domače,....
Vseeno sva se vsedla v avto in šla po Bandita in od samega začetka naprej praktično ni večjih problemov. Na začetku je en teden spal v kurilnici, na vse pretege se je trudil priti v stanovanje, ker se je pudljica ravno gonila, tako, da je uničil ena vrata. Pa nekaj dni je seveda ponoči jokal, po mojem se ja bal, da ga spet ne zapustimo.

Zdaj smo mu naredili pesjak, kjer spi. Okrog bajte imamo še cca 90m ograje, tako da je tudi v tem prostoru, kadar je kdo zraven (ker ograja je pač visoka 90cm, bil je narejena za pudlja:), Bandi pa bi to preskočil. če bi hotel. Čeprav ga še nisem zalotil, da bi poskusil). Drugače pa veliko tudi hodimo naokoli. S pudljico se štekata, v bistvu je ona glavna. Bal sem se, kako bo reagiral do drugis psov, apak zaenkrat ni bilo kaj neprijetnega. S pudljem od punce se tudi štekata. Pazim pa, da ne srečam kakšnih psov, ki bi ga recimo napadli. Srečala sta se s kolegovim mešancem, približno enake velikosti kot Bandi, ki je skozi uveljavljal dominanco (malo izzival, renčal). Bandi ga ni veliko šmirglal, pač se je umikal. Želim si, da ostane tak kot je, umirjen, prijazen do psov in ljudi. Mnogi mi pravijo, boš že videl, ko bo starejši, bo pokazal pravi obraz. A ne vidim razloga zakaj bi spremnil svoj karakter, če se bomo z njim ukvarjali tako kot do sedaj. Ali se motim?
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #979 : torek, 24.07.2007 : 11:33:09 »

Ena jutranja fotka ali kaj sem zagledala zjutraj najprej, ko sem odprla oči  Roll Eyes :

(slika je malo slabše kakovosti, ker je fotkana s telefonom)




Tole moje kosmato bitje je zasedlo prostor mojega dragega takoj, ko je vstal in šel v službo.  Roll Eyes Tongue Grin

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #980 : torek, 24.07.2007 : 12:06:23 »

Tole moje kosmato bitje je zasedlo prostor mojega dragega takoj, ko je vstal in šel v službo.  Roll Eyes Tongue Grin

To se tudi pri nas dogaja prav vsako jutro Grin
Fant še ni čist dol iz postelje, je pes že na njegovem placu.

Lepa fotka, ful Wink
Logiran

rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #981 : torek, 24.07.2007 : 12:16:21 »

Knapp ne motiš se.
Če se boste s psom ukvarjali in ga pozitivno motivirali, bo ostal prijeten socializiran pes.
Pes se ne socializira sam, zato ima skrbnika, ki mu pri tem pomaga z ljubeznijo, igro, svojo bližino, šolanjem....
Pri vas mu to nudite, ,če bo tako še naprej,bo krasen družinski prijatelj.
Se mu že na sliki v družbi spudeljčkom vidi,da je en prav prijeten kosmatinec.
Bo pa treba razmišljati o rešitvi, ko bo spet nastopila gonitev psičke. V eni hiši je to težko ločevati, pes je takrat pod hudim stresom.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #982 : nedelja, 26.08.2007 : 16:34:00 »

Ljubitelji rottweilerjev v zavetišču Horjul nov dom čaka lepa mlada psička.
Pozna kdo koga, ki bi ji nudil dom?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #983 : petek, 31.08.2007 : 11:30:55 »

Kako ste kaj ljubitelji RW?Kako kaj vasi psi? Tema je čisto zamrla Huh
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #984 : sobota, 01.09.2007 : 09:45:27 »

V zavetišču Zonzani se že zelo dolgo časa nahaja rottweilerka Aischa (nekteri jo mogoče poznate) nujno ji iščemo nov dom! Psička je stara 2 leti...
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #985 : sobota, 01.09.2007 : 11:47:49 »

asja, od kje pa naj bi poznali tole psičko? A mogoče poznaš njen karakter?
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #986 : sobota, 01.09.2007 : 16:29:24 »

Kako dolgo? A je to Aisha neke forumašice?
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #987 : sobota, 01.09.2007 : 19:32:17 »

takoda Aischina lastnica je članica foruma ampak jo je žal zaradi bolezni morala oddati v zavetišče. Psička je tam nekje od konca junija torej se ji čas že počasi izteka.
Je plašna psička in slabo socializirana. Če se prav spomnem se ne razume prav dobro z majhnimi psi. Navajena je življenja v stanovanju. Več pa žal ne vem.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #988 : sobota, 01.09.2007 : 20:16:29 »

Hm...da ni mogoče od Drobtinice Bunkica :S
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #989 : sobota, 01.09.2007 : 20:17:38 »

ka ty a ja nažalost je to od drobtinice bunkica Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines