mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 12:44:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 481735 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
LuNaa
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #1005 : nedelja, 02.09.2007 : 20:56:44 »

ehh...nekteri pač ne vejo tega, da če boš z njim grdo ravnal bo on to vrnu...če ga maš pa lepo tak ko se spodob pa bo on tut kar se le da dobr... :Dmen so ful ušeč, sam so me prevzel shar.pei-ji :DZdej pa ugotavlajo, da so učasih agresivni zato, ker se jim ena kost v glavi zaraste pa jim prtiska na možgane pa jih boli pa pol to tak pokažejo... Undecided

Lp.!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1006 : nedelja, 02.09.2007 : 21:02:53 »

LuNaa, lepo prosim za branje pravil na mojpesForumu.
Ocitno ne velja nobeno kulturno opozorilo s popravljanjem tekstov, temvec je ocitno treba jasno napisati - PISI SLOVENSKO!
Tudi kaksna velika zacetnica in ustrezno locilo ne bi skodilo za razumevanje tvojih "prispevkov".
Logiran

fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1007 : nedelja, 02.09.2007 : 21:11:34 »

Se strinjam z Jano.

Drobtinica je vedela/ve, da če bi potrebovala kakršnokoli pomoč okoli psice, bi se lahko obrnila na forumaše, katere pozna osebno in na tiste, ki so samo ljubitelji te pasme in bi pomoč verjetno tudi dobila.

Ona sama že ve zakaj je psica v Zonzaniju, ve tudi da se ji izteka čas.

Za to psico se lahko samo išče nov dom tako, kot za vse ostale živali, ki so nastanjene v zavetiščih in nič drugega.

Za vsako drugo potezo je potrebna beseda lastnice oz bivše lastnice. Huh
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1008 : nedelja, 02.09.2007 : 21:23:37 »

Zakaj ji poiskat začasni dom? Ja, zato, ker jo bodo drugače usmrtili? Saj za vse Zonzanijeve živali, ki so tako dolgo tam vsi poskušajo najti vsaj začasen dom..jim noben ne želi smrti najbrš.
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1009 : nedelja, 02.09.2007 : 21:24:07 »

Aja..pa kaj ima lastnica veze s psico zdaj? Ona jo je oddala in zdaj ni več njena ane?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1010 : nedelja, 02.09.2007 : 21:32:42 »

tadeja_n, ne bom ponavljala ze nickolikokrat napisano, da je popoln absurd resevanje zivali iz ZAVETISC ZA ZIVALI.

Posvajajte pse, ne pa jih resevati iz institucij, ki so za resevanje zivali ustanovljene. Zacasni domovi za take zivali niso resitev. Resitev so stalni domovi, teh pa vsem zivalim ne morete zagotoviti.
Ce vam ne ustreza zakon in nocete, da bi evtanazirali zivali, ki jih ne posvojite ne vi in ne kdo drug, spremenite zakon.

Pricakujem, da se ne bo tukaj razvila debata o smiselnosti in nesmiselnosti resevanja zivali iz zavetisc za zivali, temvec tam, kjer smo ze vse o tem povedali. O tem so ze odprte in prezvecene mnoge forumske teme.
Logiran

fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1011 : nedelja, 02.09.2007 : 21:33:13 »

Aja..pa kaj ima lastnica veze s psico zdaj? Ona jo je oddala in zdaj ni več njena ane?

Ne vem, to sem vprašala že zgoraj. Pa bom še enkrat - če lastnik odda svojega psa v zavetišče, je, kolikor je meni znano, celoten strošek bivanja psa v zavetišču na lastniku.

Kdo kaj ve o tem?
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1012 : nedelja, 02.09.2007 : 22:08:26 »

Jana, mi je prav žal, da v Slo., obstajajo take institucije, ki so zadolžene da poskrbijo za živali, v resnici pa to niso. Se je pa že velikokrat našlo začasen dom za živali iz omenjenega zavetišča in se jih potem naprej oddalo, kjer še sedaj srečno živijo in bom še naprej podpirala to, ne glede na to kaj kdo reče. In namesto, da bom izgubljala čas s spreminanjem zakona, bom raje rešila več živali.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1013 : ponedeljek, 03.09.2007 : 03:22:41 »

superca, tadeja_n, če si že tako uspešna pri oddajanju psov, ali bi bila pripravljena najti USTREZEN dom štirim zavetiškim kužkom iz novega mesta? Roll Eyes

samo če dom ne bo ustrezen...
potem je bolje...
nekateri bodo že vedeli o čem govorim...
žal...
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1014 : ponedeljek, 03.09.2007 : 09:52:08 »

Fortuna, kolikor vem lastnik pri oddaji psa v zavetišče plača določeno vsoto (140 Eur), in to je to. Glede na to, da občina financira za vsako žival en mesec bivanja v zavetišču, potem bi se dalo predvidevati da lastniški psi niso tako breme za zavetišče. Ne glede na to imajo vsi psi zagotovljeno bivanje v zavetišču en mesec, potem pa....
Verjetno si imela v mislih, če se najde lastnik psa, ki je bil pripeljan v zavetišče. V tem primeru naj bi skrbnik povrnil stroške bivanja v celoti. Toliko je meni znano.
lp
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1015 : ponedeljek, 03.09.2007 : 16:49:06 »

Teja, kolikor vem smo govorili o Zonzaniju? Huh Ker je pač to zavetišče v katerem so najslabše razmere..drugače pa vem za dva kužka,ki sta bila rešena iz Zonzanija pred evtanazijo in kasenej oddana več kot primernih skrbnikom..
Če pa si ti iz NM, pa lahko tudi ti pomagaš kužkom ali ne? Čeprav, če se jim ne izteka čas, nevem zakaj..
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1016 : ponedeljek, 03.09.2007 : 17:22:08 »

Čeprav, če se jim ne izteka čas, nevem zakaj..

OMG! Shocked Shocked Shocked
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1017 : ponedeljek, 03.09.2007 : 17:24:19 »

Prehitro stisnjen napačen gumb. sram

Manjka:

se lahko prooooosim nadaljuje tema o RW?

Hvala lepa.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1018 : ponedeljek, 03.09.2007 : 20:44:42 »

Fortuna a mi lahko PROSIM razložiš zakaj bi JAZ iskala domove 4 kužkom iz zavetišča v NM, ki se jim ne izteka čas in je zavetišče zadolženo za to, da jim poišče nov dom? A sem jih jaz spravila v zavetišče al kaj? Pa jim ti poišči nov dom? Ne? OMG Shocked najlažje je tole napisat ja..
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1019 : ponedeljek, 03.09.2007 : 22:09:13 »

Fortuna a mi lahko PROSIM razložiš zakaj bi JAZ iskala domove 4 kužkom iz zavetišča v NM, ki se jim ne izteka čas in je zavetišče zadolženo za to, da jim poišče nov dom? A sem jih jaz spravila v zavetišče al kaj? Pa jim ti poišči nov dom? Ne? OMG Shocked najlažje je tole napisat ja..

Draga Tadeja_n, najprej - moja izjava OMG je utemeljena. Če boš znala brati vrstice ali pa tudi med njimi, boš razumela zakaj.

Drugič - sem kje, kjerkoli, napisala, da moraš tem štirim revčkom, katere je Teja testirala, TI poiskati nov dom? Ali še huje, da si jih TI spravila tja?!??!

Opozarjam te da pazi kaj pišeš in predvsem KOGA oz KOMU namenjaš svoje vrstice.

Moja izjava OMG se je res nanašala na tvojo izjavo, pa ne zato, ker je to najlažje napisat, pač pa zato, ker si jasno napisala, da se psom, katerim se še NE izteka čas, ni vredno iskati novih domov.

Meni ne rabiš več odgovarjat, raje se posveti tistim revčkom, kateri so PO TVOJE vredni tvoje pomoči.

PS: Aja, pa še enkrat ena malenkost - to je tema o pasmi ROTTWEILER in če imaš meni osebno še karkoli za napisati, pričakujem ZS.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines