mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 04:13:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 481701 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1305 : petek, 16.05.2008 : 09:45:30 »

Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1306 : petek, 16.05.2008 : 09:46:33 »

Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1307 : petek, 16.05.2008 : 09:54:04 »

Tudi na wc-ju ni miru Grin

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1308 : petek, 16.05.2008 : 10:30:33 »

Zato sem napisala, kot opozorilo.
Ker se lahko to zgodi, ampak ko se enkrat zgodi je prepozno in se ne da veè oživeti mrtve živali.
Glede konjev naj še povem. Ko je ena napisala, da je bolj v nevarnosti pes kot konj. Res je. Ampak konj sam od sebe psa mislim, da nebi brcnil. Èe bi ga pa pes ugriznil za nogo, ali kam drugam bi pa konj normalno odreagiral in psa brcnil in ga s  tem lahko celo ubil, v vsakem primeru pa poškodoval. Ker konj fajn brcne.
Lahko pa sploh èe sta 2 psa in to taka moèna tudi konja ubijeta. Ker ko enkrat zavoha pes kri se mu utrga res.
Zato ne jemat tega tako kot jemljete temveè kot opozorilo.
Raèke naprimer so majhne in pes nebo vedel, kaj naj z njimi. Lahko bo mislil, da je hrana. Za druge živali pa je tako, da èe beži pred psom pes to vzame kot plen in bo tekel za njo. Nepoznam psa, ki nebi.
Èisto vsak pes lahko ugrizne in lahko naredi veliko škodo.
Pa naj bo še tako vzgojen.

O hrèkih pa sploh nebi. To pa mislim, da še noben ni spoznal psa in hrèka, èe pa je je pa iz zlobe. Saj hrèka lahko še kap. Sad Shocked

palcica, prihrani neumnosti za cvek z blont prijateljicami, tukaj za taksne traparije ni prostora.

Ce bi bilo tako, kot pravis, psov ze nikjer vec ne bi bilo, oz. jih ne bi bilo v nasih domovih, kjer je se vse polno drugih zivali (macke, ptice, hrcki, kace, kure, race ...), temvec bi se klatili po gozdovih in gmajnah in pobijali vse zivo.
Sprejmi dejstvo, da zivis v 21. stoletju. Ozri se okrog, preberi kaksno malenkost.
Takole zaplankana pac ne mores hodit okrog in po netu pisat.

Imam tri odrasle psice (70 kg, 35 kg in 10 kg) in dva macka, ki vsi skupaj zivijo z nami v hisi, nikoli ni nihce nikjer zaprt in nikoli nihce nikomur nic ne naredi in ne bo naredil.

Smo dali psice in macke pregledat, pa nobenemu kost nikamor ne raste, kocine iz uses jim pa tudi sproti strizemo Grin Cheesy
Ce verjames.

Sorry, palcica, tako zabluzenih izjav, kot si jih v tej temi natresla, ze zelo zelo dolgo nisem brala.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1309 : petek, 16.05.2008 : 10:34:29 »

Saj sem hotela res biti tiho, ampak res ne morem, da ne bi  Grin Grin Grin

Kaj če pes pozabi in napade?

Kaj pozabi? Da so račke in ne kure. Ups, ovce?

Enkrat pa je to domačo mačko ubil do smrti.

V vsem tvojem pisanju ti verjamem samo eno. To, da jo je do smrti ubil samo enkrat. Večkrat bi jo namreč težko.  Grin Grin Grin
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1310 : petek, 16.05.2008 : 12:11:17 »

Hmja, saj sem mislila dat gor še kakšno fotko mojih psic, kako uživajo skupaj družno s kokoškami, konji, krav se sicer malo bojijo, ker je Shivo 1x el.pastir in je to povezala s kravo, pa spoznavanje psic s kuno, podgano (belo - na pasjem rojstnem dnevu), pa kaj jaz vem s katerimi živimi bitji še - ajoj, Bog ne daj, da dam gor kakšno fotko mojih psic z otroci... Shocked Lips Sealed

... že tako sem izpadla NEODGOVORNA lastnica, ko sem javno objavila fotografijo mojih štirih mrcin skupaj - 2 mački in 2 psici. Shocked

Nič, grem zdele takoj poiskati vsa možna gradiva, kjer se lahko naučim kako postati odgovorna lastnica psa, prav tako mačk, pa kakšno znanje o živalih na kmetiji mi verjetno tudi ne bi škodilo, saj jih v takem primeru pa menda ja ne bi izpostavljala stresu, da kdajkoli pridejo v kontakt skupaj s psi. Huh Roll Eyes Grin
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1311 : petek, 16.05.2008 : 12:30:57 »

Fortuna, raje pazi, da ne bo kdo koga ubil do smrti . Se opravičujem, samo mimo tega res ne morem. Se s tamalo že ves čas reživa na račun te izjave  Grin Grin Grin
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #1312 : petek, 16.05.2008 : 14:20:59 »

Citat
Tudi na wc-ju ni miru Grin
Haha, prmen je skos zravn, tud takrat ko sm na velki potrebi, lollol.

Katja, a je tvoj pes bovn ko ima tako steklene oči, veš da lahko popade? Aja, pa se mi zdi, da ma tud tvoj RW roge, sam dobr je treba pogledat, pa dobr domišlijo uporabt, pa bo.  Grin

Ma, če bi loh slike limov gor fortuna, bi jo jaz dal z otrokam. Eh pa kdaj drugič.
Aja še to, pri sosedu imajo ovčarja, pri drugem sosedu pa konja. Kaj se zgodi? Uživata ob  na fertik, ko ovčar liže penis konju. In je lastnik konja zadovoljen ko hudič, pravi da se bolje jaha  Grin Grin lol. Ampak, to pišem čisto resno, je pa tudi smešno, kako sta res oba zadovoljna + lastnik.

ajt se ga čujemo.

Aja, palcica, pa moj Schvarc se kar razume s konji, tudi poniji, se lovijo in uživajo - sam hudiča k Schvarc noče nobenga ugriznt, da bi ga dal v klobase  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1313 : petek, 16.05.2008 : 14:40:33 »



Aja, palcica, pa moj Schvarc se kar razume s konji, tudi poniji, se lovijo in uživajo - sam hudiča k Schvarc noče nobenga ugriznt, da bi ga dal v klobase Wink

Mmmmm...  Cheesy Grin Tongue  To pa res škoda. Si boš morala nabavit kakšno bolj napadalno pasmo. Mogoče kakšno čivavo, da dokonča (po mnenju nekaterih) delo tvojega Schvarc-a   Cheesy

Ko se že toliko govori o psih in o tem kdo je za skupaj...
Imela sem psa in še skobčevko, spodaj pa slikca kdo je koga spravil na tla Cheesy
Žal smo morali skobčevko zaradi njene napadalnosti, da prihranimo rane Rokiju, odstraniti...  sram


Hja, če verjemeš v pravljice... Wink 


* roki in miki.jpg (23.56 KB, 300x300 - pogledano 212 krat.)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1314 : petek, 16.05.2008 : 14:59:46 »

Smo ze cist napadalni ratal zarad teh kosti, tako da ne bo skoda, ce dam eno fotko, kjer sicer ni rotti, je pa ravno tako hudo huda in popadljiva pasja zver gor.
Edino, kar je v tem odnosu bilo kdaj narobe, je mackova depresila, v katero je padel, ko se je revez bokser zaradi bolezni moral posloviti. Cry



Ob fotkanju spodnje fotke smo nalepili zvali na deko, da bi bile lepo v kadru, saj sicer nobenega od mackov ne bi bilo vec, kajne palcica?
Za fotke ne dvomi, da so resnicne, za tekst bi me pa najbrz kdo od forumovcev in poznanih cez koleno in po riti Cool



Hja, takle mamo Grin Se je psici, ki je skor manjs od macka, cist odpulilo Cheesy, zdaj pa ne vem, naj dam v golaz psico al macka. Najboljs kar oba. Sam tako se bom tiste cudne kosti znebila.
palcica, tut mackom rastejo kosti v glav, pa v tacah, pa na riti, pa se marsikje. Bod pozorna Cool Wink



Upam, da ves, da se iz tebe norca delamo?
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1315 : petek, 16.05.2008 : 15:01:39 »

Pa kaj še. Najboljše da jih družite še s hrčki.
Jooooj :S
http://www.moj-album.com/slike/92370/Lq39ThoobsY0KvIZ.v.jpg

in pa...

(ne znam zmanjšat slike sram )
ni ravno hrček, je pa mlada podgana, psica pa fortunina...

lp
teja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1316 : petek, 16.05.2008 : 15:15:40 »

Teja, verjetno se je pes ravno najedel podganjih repov in je zato miren na tej sliki  Grin 

Ob fotkanju spodnje fotke smo nalepili zvali na deko, da bi bile lepo v kadru, saj sicer nobenega od mackov ne bi bilo vec, kajne palcica?

Jana tile tvoji se pa zelo rada sončijo  Cool 
Luna zgleda zelo zamišljena. Ne vem če ne študira o tem, kako dobi najmanj prostora na deki  Grin Če se znebi mačka, bo spodnji rob deke njen Wink

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1317 : petek, 16.05.2008 : 16:21:02 »

Lahko pa se znebi obeh "ta spodnjih", pa ji bo pripadel kar precejšen del deke...  Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1318 : petek, 16.05.2008 : 18:26:29 »

Ja, itak, ko govorimo o hudih 30, 40 in 50 kg psih, je res vprasanje, od kod se jemlje toliko do 10 kilskih cuckov. Le kako po logiki palcice te nase velike mrcine ne pozrejo tamajhnih? Hm ... In ko bo Luna pozrla Laro in Zmaja (hja, Marsa bo ze prej Tongue), bo Bali pozrla Luno. Bali je 70 kilska in ji bo 33 kilska Luna ravno za malo malco.

Ma, ej, ze celo popoldne gruntam, kam naj uvrstim tele nakladancije o kosteh in groznih psih, ki znorijo in zrejo male zivali, otroke, starce ... Niti stosi mi vec ne padejo na pamet. Preprosto je nepredstavljivo, da se take ideje se vedno sprehajajo po mozgu obiskovalcev mojpes.neta.

Skratka, ves cas imejte eno oko na lobanjah vasih dragih kosmatincev in ukrepajte takoj, ko se kaksna buska pojavi. Jaz imam nekaj problemov, ker imam tri, pa samo dve ocesi, potem mi pa se macka sistem podreta vsake toliko Smiley
Logiran

fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1319 : petek, 16.05.2008 : 18:40:54 »

Skratka, ves cas imejte eno oko na lobanjah vasih dragih kosmatincev in ukrepajte takoj, ko se kaksna buska pojavi. Jaz imam nekaj problemov, ker imam tri, pa samo dve ocesi, potem mi pa se macka sistem podreta vsake toliko Smiley

Jah nič, Jana, boš morala kar tako, preventivno začet na leto, leto in pol voziti vse svoje kosmatine k vetu na brušenje kosti. Edino tako se lahko izogneš najhujšega. Cheesy Grin

Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines