mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 18:55:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: KUŽA NI VEČ
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: KUŽA NI VEČ  (Prebrano 4461 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
koki
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 24


« : ponedeljek, 25.12.2006 : 17:32:12 »

Pozdravljeni!
Ves mesec sem premišljeval, ali naj s tem obremenjujem še druge. Pa je tako, da mora to iz mene ven. Umrl je moj najboljši prijatelj. Imel je šele štiri leta in pol. Vsak dan sem z njim šel dvakrat ven - živel je bolje kot kakšen otrok. Mislil sem, da sem preživel že vse najhujše, pa me je življenje presenetilo še s to veliko žalostjo. Dobil sem ga kot majhno kosmato kepico. Skrbel sem zanj kot sem najbolj mogel. Nikoli ni bil sam... Njegove hvaležne oči ne bom pozabil nikoli, ne tisti njegov zadnji pogled. Nikomur ni storil žalega. Sosedov sploh ni motil. Čez dan se je res podil po vrtu in koga oblajal, če se je preveč približal hiši. Na sprehodih je bil vedno privezan in zunaj se ni dotaknil ničesar. Bil je dobro vzgojen...Da, dobro boste prebrali. Verjetno ga je nekdo zastrupil. Iz najbolj zvestega živega bitja je postal zver. Zaradi bolečin se je skrival in renčal. Vedel sem, da je nekaj hudo narobe. Odpeljal sem ga k veterinarju. Ena najbolj žalostnih poti. Vedel sem, da se ne bo več vrnil domov. Dobil je injekcijo. Veterinar ga je pregledal in odmajal z glavo. Za pet minut sem ga še odpeljal ven. Samo gledal me je s tistimi njegovimi obtožujočimi očmi - kaj sem ti le storil?!! Tudi on je slutil. Začelo ga je zanašati in odnesel sem ga nazaj na mizo. Še ena injekcija in konec. Kaj boste z njim? Požgali ga bomo! Kako krhko je življenje!
Deset dni nisem šel ven. Kam naj grem. Nobene poti ni bilo več. Vse me je spominjalo nanj. Vse poti sva prehodila skupaj dan za dnem: vročina, dež mraz. Za prijatelja se pač žrtvuješ. Ko sem šel po dolgem času le ven, so me vsi spraševali, kje imam spremljevalca...
No, kdo je le rekel: SAJ JE BIL ZGOLJ PES...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1 : ponedeljek, 25.12.2006 : 17:40:12 »

ojoj... Cry
Moje iskreno sožalje.
Veš čas je zdravilo...On pa zdaj veselo divja in se igra z našimi pokojnimi psi zgoraj na mavrici.
Žalost bo sčasoma izginila ampak pozabil ga ne boš nikoli.Ostal ti bo v lepem spominu.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2 : ponedeljek, 25.12.2006 : 17:41:50 »

No, kdo je le rekel: SAJ JE BIL ZGOLJ PES...

Citat
Za take se pa ne meni.To so pač ljudje,ki jim psi ne pomenijo nič in ne poznajo kaksni prijatelji so.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3 : ponedeljek, 25.12.2006 : 17:46:09 »

Žalostna novička..Sožalje Sad
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #4 : ponedeljek, 25.12.2006 : 17:59:50 »

kuža je še-samo nekje drugje...

Upaj, da se še srečata, mogoče pa ga boš našel v očeh drugega psička...

Verjemi, da je vedel, da nimaš izhoda in moraš...

Zvezdica je in zdajle med prazniki še svetleje sije...

v mislih z vami...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #5 : ponedeljek, 25.12.2006 : 18:04:21 »

Iskreno sožalje.  Cry

Veš, tvoj zvesti kuža je bil del tebe...in ta del tebe ne bo nikdar odšel. Vedno bo s teboj. In ker bo grel tvoje srce in tvoje misli, bo živel v tebi.

Na koncu mavrice, pa se ponovo srečamo...Klik
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #6 : ponedeljek, 25.12.2006 : 19:53:59 »

 Cry Cry Cry
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #7 : ponedeljek, 25.12.2006 : 19:58:10 »

sožalje...  Cry
Logiran
Miki-Kodeljevo
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #8 : torek, 26.12.2006 : 13:29:08 »

  iskreno sožalje
Logiran
koki
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 24


« Odgovor #9 : sreda, 27.12.2006 : 16:07:29 »

Pozdravljeni!
Najlepša hvala za vse lepe besede in misli. Lepo je videti, koliko dobrih ljudi je še okoli nas. Za zdaj ne morem misliti na drugega kosmatinca. Pospravil sem vse stvari, ki so spominjale nanj. Tudi slike, ki jih imam v računalniku ne odprem... Že veste zakaj. Torej še enkrat najlepša hvala za sočustvovanje in lep pozdrav!
Lado!
Logiran
SaSHeeQ
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #10 : četrtek, 11.01.2007 : 21:51:56 »

Verjemi da  vem kako to boli! Sad nekak se poskušaj potolažit s tem da je tvoj kužek z vsemi našimi pokojnimi kužki na drugem svetu kjer jim ne primankuje ne hrane, ne veselja, imajo veliko travnate površine da tekajo okrog in se igrajo, brez bolečin .... nekega dne se boš zopet srečak z njim!!!

Čas je najboljše zdravilo! Ko se boš spomnil nanj pa mi prižgi svečko ob njegovi sliki Sad to jaz delam, pa mi full pomaga!

Moje sožalje še enkrat Sad
Logiran
koki
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 24


« Odgovor #11 : četrtek, 18.01.2007 : 12:00:50 »

Naj se ti pozlatijo besede!
LP.
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 18.01.2007 : 19:39:33 »

Lado sozalje! Cry
Logiran
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« Odgovor #13 : četrtek, 18.01.2007 : 19:43:32 »

Iskrene sožalje tudi z moje strani Sad
Logiran
lony20
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #14 : nedelja, 21.01.2007 : 14:31:34 »

Tudi z moje strani iskreno sožalje. Ravno včeraj sva s fantom pregledovala slike na računalniku in naletela na slikico mojega kužija, ki me je zapustil pred dvema mesecoma. Vem kako zelo boli. Sočustvujem s tabo!

Drži se!

Polona
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: KUŽA NI VEČ
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines