mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:36:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: na pomoč! petarda počila v bližini psa
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: na pomoč! petarda počila v bližini psa  (Prebrano 5469 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« : sobota, 30.12.2006 : 10:47:15 »

živjoo.... Cry
jaz imam eno veliko zagato...včeraj sem šla s psom na sprehod in medtem ko sm ga spustila ven iz pesjaka je naredil en hitri krog okoli hiše....sosed je vrgel najmočnejšo petardo kobro....na naš vrt...jaz sem tako  razkurjena res Angry....in taj (moj pes) je to videl in šel čisto zraven ker mu je bila zanimiva...jaz sem ga klicala se drla...on nič...petarda je počila zraven njega....nekaj časa je otresal z glavo nato pa je bilo ok....saj pes me sliši ko ga pokličem ampak včasih se mi dozdeva da na sekundo ne sliši....a obstajajo kakšne kapljice al kaj takega da bi mu popravlo sluh...al naj ga kar k veterinarju odpeljem? samo problem je da sem jaz iz kopra...in naši veti samo gledajo kako zaslužit ne pa pozdravit psa.... Angry...res prosim če je imel kdo kake podobne izkušnje naj mi pomaga ker sem u šoku....pes pa še bolj Cry

lp,sara in taj
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1 : sobota, 30.12.2006 : 11:12:26 »

Te petarde so res en velik problem Angry..Prejšnjemu psu so eni mulci iz avtomobila vrgli petardo zanalašč direkt pred psa, počilo pol metra pred njim, če še ne bližje njega. Prej se jih ni bal, potem od takrat dalje pa zelo. Pa še daleč ni bil plašljive sorte drugače. Pri Aski pa zgodba popolnoma drugačna, ker je streloplašna. Sej dokler poke sliši od daleč še gre. Ko pa jih sliši od blizu, pa opdade kakršnakoli poslušnost in samo črta in čimdlje proč od tistega kraja, kjer je počilo. Bognedaj, da bi bila spuščena takrat. Doma ji vsake toliko cajta počim s kako vrečko, da malce omilim to. Kakih pomirjeval pa ji še nisem dala. Nekaj pa glede tega že na tehle linkih bilo napisanega:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11590.285.html#bot
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11211.0.html
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11528.0.html

lp
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #2 : sobota, 30.12.2006 : 11:32:35 »

pomojem je dobro, da psa še nekaj časa opazuješ, ga voziš okoli na povodcu in ga imaš čez dan in zvečer ko poka v hiši, ko pa kaj poči se ne odzivaj, da ne bo mislil, da je njegov strah utemeljen in postal še bolj paničen

s sosedom pa se le pogovori in mu povej, kaj je povzročil tvojemu psu!!!

sporoči, kako bo s kužkom
Logiran
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« Odgovor #3 : sobota, 30.12.2006 : 17:19:50 »

ja ma lej sj to je problem..pač psa ni strah samo jaz se bojim da bi oglušel...ancyka hvala...saj to bom tudi delala.....ja no v hiši ravno ne ker je hiperaktiven nemški ovčar (mogoče mu kdo zliva red bull na brikete Tongue)....ampak u garaži pa ja ...da se ne sliši.....hvala usem...

lp,sara in taj
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #4 : sobota, 30.12.2006 : 17:33:01 »

Res ta čas ga imej notri. Asko imam sedaj tudi čez dan skoz samo notri. Oglušel ravno ne bo, samo ni pa prijetno tole pokanje. Red bula pa mu nikar ne zlivat med brikete..lp
Logiran
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« Odgovor #5 : sobota, 30.12.2006 : 19:59:04 »

ja sj to sigurno...ne sej sem rekla da je tako živahen kot da bi mu ga kdo...ampak to mu sigurno ne...hehe...

lp,sara
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: na pomoč! petarda počila v bližini psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines