mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 01:34:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 129475 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #210 : nedelja, 18.12.2005 : 18:46:50 »

Jaz pa dobro vem, kaj je privlačnega in razumem tiste, ki imajo s tem veselje. samo omejijo naj se na tistih nekaj dni, ki so jim na voljo in držijo naj se vsaj osnovnih pravil. mojemu sosedu recimo čisto privoščim tisto razgrajanje za novo leto, ko v nekaj urah v zrak požene eno celo mesečno plačo - najmanj. ker je ostali del leta povsem v redu naj mu bo.
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #211 : nedelja, 18.12.2005 : 18:47:19 »

Citat
danes so sosedovi otroci (od 10 - 15let) okoli hiše strašili celo z zračno puško in streljali okoli za brez veze.ja saj niso normalni.
Če bi bila dovolj hitra, bi lahko prijavila policiji, saj je to kaznivo. Res pa je, predno bi se policaji primajali do vas, bi bilo že vse mimo.   Roll Eyes
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #212 : nedelja, 18.12.2005 : 19:01:29 »

Saj tudi mene nič ne moti, če se znori za novo leto, samo ne razumem, kaj je tako lepega na petardah, ker razen poka ni nobenega učinka. Rakete razumem, imaš vsaj kaj za pogledat...
Se pa naša tamala dobro drži in skoraj nič ne reagira. Pri nas je res malo manj pokanja (se pa sliši s Fužin) in tako se počasi navajava na pokanje. Samojeda je pa ful strah pokanja in ga ne morem spraviti na sprehod, če poka...  Sad Undecided
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #213 : torek, 27.12.2005 : 11:27:35 »

Žuvjo!

Za pse se dobi pri veterinarjih sedalin pasta za pomiritev.

Pa čim manj pokanja! Wink

LP
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #214 : torek, 27.12.2005 : 12:31:08 »

moj Ben je včeraj doživel svoj prvi ognjemet. čisto nič se ni bal, še celo blazno ga je zanimalo od kod prihaja vsa svetloba in pokanje in je na vsak način hotel še bližje (čeprav sva bila že tako ali tako čisto blizu). na koncu je obupal, se usedel  zraven mene in sva skupaj gledala. Cool

sem tako ponosna...  Grin
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #215 : torek, 27.12.2005 : 12:40:48 »

Za pse se dobi pri veterinarjih sedalin pasta za pomiritev.
A ni to za konje?
Koliko pa stane? Zanima me za nekoga drugega.
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #216 : torek, 27.12.2005 : 12:50:33 »

Baje da to pasto za mačke tudi uporabljajo...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #217 : torek, 27.12.2005 : 14:44:08 »

V Sožitjih je veterinar omenjal neke tabletke, ki naj bi bile učinkovite in manj nevarne od apaurina. Imena seveda ni omenil. Ali kdo ve, kaj je imel v mislih?
sicer je pa pri nas dokaj mirno, Lana se krasno drži in do zdaj je porabila točno 0 tabletk. za božič so malo bolj pokali, bila je malce vznemirjena ampak nič hujšega. Nobenega v omaro ali posteljo lezenja. super.
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #218 : torek, 27.12.2005 : 18:40:46 »

Živjo!

Pri nas se trenutno dobi pasta namesto tabletk, učinkovina pa je ista.

LP
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #219 : četrtek, 29.12.2005 : 13:20:49 »

Meni se zadeva glede na aktivno snov sploh ne zdi tako zelo nedolžna. Bom ostala kar pri apaurinu.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #220 : četrtek, 29.12.2005 : 13:55:58 »

Pri nas pa nekaj dni nič ne poka Smiley, očitno so mulci prezaposleni s kidanjem Wink. Pravo veselje za domače živali.
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #221 : nedelja, 01.01.2006 : 11:50:41 »

Mi smo pa skupaj z našo psico Kano gledali ognjemet Grin. Prav ponosna sem na njo, da se ne boji pokanja, čeprav sem se še jaz ene parkrat ustrašla, ker so precej blizu začeli spuščati rakete.(smo se takoj umaknili, ker je še mene motilo, kaj šele njo) Mene pa moti predvsem to, da so starši tako neodgovorni in celo sami dajo malim otrokom petarde in rakete za spuščat. En očka je dal svojemu 6 letnemu sinu raketo in jo prižgal, pa je tamal padel in raketa je odletela v drevo in splašila ptice, ki jih je pomoje kar kap od šoka. Še dobro, da je bil obrnjen v tisto smer, ker drugače bi direkt v nas priletel.
Lp
Logiran
Butterfly
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


« Odgovor #222 : nedelja, 01.01.2006 : 12:03:12 »

Pri nas so tudi metali rakete..pa se jim je skatla obrnila in je streljalo po cesti...mislim groza  Roll Eyes Angry Ce bi v tistem trenutku kdo prišel po cesti  Huh
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #223 : nedelja, 01.01.2006 : 12:13:25 »

Moja dva ljubčka sta novo leto tudi preživela na prostem (ob 11h smo bili na daljšem sprehodu, da sta se adaptirala Wink  ).
Oxa brez vrvice skos okoli mene, popolnoma ravnodušna.
Tayos pa je imel dejansko svoje prvo n. l na prostem, saj je bil lani ravno kastriran za novo leto in je spal kot ubit Grin Grin
Ne vem ali sem zadovoljna z njegovim obnašanjem ali ne. Prav nič se ne boji, ampak je en frajer. Pogumen kuža, da te kap Wink Roll Eyes
Rep pokonci, ušesa pokonci (sralo malo Grin )... ko je raketa šla v zrak se je postavil na zadnje 2 tački in wow wow wow wow wow!!!!!!!!
Hvalabogu se je čez čas pomiril.

 v nasprotju, ob pokanju pištole (zelo pomembno za reševanje-strelomirnost Wink ) nima takšnih problemov, lepo ostane na prostoru...  Je pa res, da postane pozoren.
Drugače pa ima 100% odpoklic na pištolo Grin Grin Grin Kadar smo zunaj, če se poči s pištolo, Tayos TAKOOOOJ prišiba. Počutim se , kot da imam policijskega psa, ki takoj odreagira na streljanje Roll Eyes Tongue  grrr...
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #224 : nedelja, 01.01.2006 : 12:55:20 »

Tai-Či je letos prvič praznovala novo leto. Ko je čez okno opazovala rakete je tako lajala, da nisem še nikoli slišala kaj podobnega od nje.
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines