mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:37:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 129210 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
LiXo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 294


« Odgovor #45 : sobota, 18.12.2004 : 06:50:36 »

Hja..Pri nas je za novo leto cela ''vojna''-Fužine pač Wink No..pa saj zmeraj nekaj poka, med raznimi tekmami, pa ne samo ob zmagah naše reprezentance, v vseh primerih Wink

No, nevem še čisto kako moj prenaša tole pokanje, vem da je zadnjič ko sva bila na sprehodu počilo v bližini, ob poku se je ustavil, začudeno pogledal, nato pa spet odcepljal naprej kot da ni bilo nič...

Lp

Aljoša in Tai Wink
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #46 : sobota, 18.12.2004 : 09:46:54 »

Z prejšno psičko sem imela kar velike probleme glede pokanja saj je postala panična in je kar tekla in tekla pa čeprav si jo poklical ni nič pomagalo,za novo leto je bila ponavadi zmeraj v prostoru kjer smo bili mi.
Z zdejšno psico pa na srečo ni nobenih težav,pogleda pa gre samo poleg par metrov potem gre pa spet vohlat okol.
Kazni so zagrožene okoli 100 tisoč če dobilo mladoletno osebo morajo kazen plačati starši. Škoda da znajo policaji samo radarje postavljati in od tam denar kaserati, seveda laži je stati kot pa preganjat mulce, ki pokajo. GROZA!!
LP
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #47 : sobota, 18.12.2004 : 11:57:06 »

Rincy, pazi, da Rina ne dobi kake petarde pod noge. Moja prejšnja psica se jih ni nič bala, a je pri 5 mesecih dobila eno pod noge (sosed!)in od takrat je bilo grozno...Zvita v klobčič je ležala na kavču in se tresla, ko je pokalo.
Bom pazila!! pa tisti dan (silvester) sploh ne bo šla na sprehod....je pa na srečo umaknjena za celo dvorišče od ceste tako da k njej ne more vržt noben razen če pride do notranje ograje Angry ima pa že rezervirano mesto na kavču hihi

lep pozdrav,

Nina&Rina
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #48 : sobota, 18.12.2004 : 22:42:14 »

Tudi naša se ZELO boji petard, pa tudi ob polnoči raket, skratka vse kar glasno poka.
Z njo smo jo mrimo, sicer pa ni taka gorza, da bi se tresla ampak zgane se pa in da znak, da je slišala, postane pozorna, tako da mi ne mečemo petard, rakete pa so v naši ulici, ampak toliko časa da se spustijo počakamo, potem pa je vse Ok!
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #49 : sobota, 18.12.2004 : 23:49:29 »

Danes je zaradi petard šlo eno pasje življenje Cry
!eni otroci so metali petarde in je slučajno mim pritekel en kuža....nevem točno kaj se je dogajalo ker sem slišala po radiju....
No pa vam citiram kaj so še rekli:
Citat
Dragi lastniki psov, imejte v tem času pse privezane, ker boste tako lažje preprečili, da se vašemu ljubljenčku kaj zgodi. In čim bolje se izogibajte območjem kjer veste da je nevernost petard.
Srečen Božič in srečno novo let....pa brez pasjih in mačjih žrtev!
Tako, da res moramo zelo paziti svoje pesjankote!

papa Kiss
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #50 : nedelja, 19.12.2004 : 11:47:07 »

Za Božič in Novo leto pa smo že zmenjeni pri nas v dnevni ali pa v moji sobi na postelji Grin

Ko bi svaj pri naju to bilo možno...
Jaz sem že pred časom ugotovila, da ljudem ne moreš ničesar dopovedat. In tako bom silvestrovo znova preživela s Sammyjem v zimskem vrtu v bundi Sad Pa čeprav je to skoraj, kot če bi bil zunaj... Moji dobro vedo, kako se Sammy boji pokov in so že velikokrat videli, kako se ubožček trese, pa skriva pod stoli, ampak nič ne pomaga...

Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #51 : nedelja, 19.12.2004 : 12:02:56 »

Ja pri nas je tudi bilo tako, pol sem pa rekla da bom zuni z Rondotom, Tongue da negrem notr. pa smo se zmenil, da bo v graži pol je pa oči reku, da ga nej gor pripeljem, da more cela družina skupi novo leto praznovat! Grin
Zdej je pa to novo leto kar celo leto in je skos notri.....no gre tud ven na dvorišče! Grin Grin Grin Grin

 vesel božič in srečno novo leto vsem!
Upam, da bomo tole novo leto vsi preživeli predvsem pa živali! Cheesy

papa, irena
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #52 : nedelja, 19.12.2004 : 16:32:42 »

Pri nas se Zara za enkrat petard in pokov še ne boji, ampak sem vseeno doma že napovedala, da bo za novo leto z nami v hiši. Sicer je bilo nekaj godrnjanja, ampak so se sprijaznili s tem Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #53 : sreda, 22.12.2004 : 11:27:32 »

Tudi Frigga se full boji petard (na splošno vseh pokov). Lansko leto je bila okoli novega leta čist zmedena in prestrašena. Predvčerajšnjim, ko sva šli na sprehod je pa še nekdo zgleda eno mego ali kaj vrgel, da je full počilo in je bila spet čist fertik. Pa harmonike se tud boji.

Meni osebno grejo ti ˝petardarji˝ grozno na živce. Ne razumem, kako jih sploh more to metanje tako veselit. Najbolj grozno je, ko za novo leto sploh ne moreš ven stopit, ne da bi se bal, da ti kakšna petarda pod noge prileti.  Undecided
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #54 : sreda, 22.12.2004 : 17:04:47 »

Tudi pri nas je okoli novega leta grozno. Do seda je bila Witty v hiši, ampak to ne pomaga kaj dosti, ker je klavstrofobična. Tako zaradi pokov hoče v hišo in v čim višje nadstropje, obenem pa se boji tudi prostora. Sad

Letos je mami rekla, da bo prinesla neko pomirjevalo za Witty, da bo novo leto prespala. Sem zasledila da nekateri to že prakticirate, pa me zanima če je to sploh vredu, da ni potem pes še bojl nervozen. Pa kako se je obneslo itd...

lp
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #55 : sreda, 22.12.2004 : 17:34:13 »

Rina, v glavnem velja, da naj pomirjevalo predpiše veterinar. Je pa vsekakor bolje predhodno navajanje psa na močne zvoke, pa naj bodo to petarde ali pa kaj drugega  Wink.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #56 : petek, 24.12.2004 : 10:54:04 »

Tudi jaz se malo bojim prihajajočih dni Sad. Naš Paco ni ravno kak korenjak. Ob vsakem oddaljenem poku se zdrzne in malo zarenči. Do sedaj na srečo še nisva imela bližnjega srečanja s petardami, vem pa, da bo to v naslednjih dnevih neizogibno. Upam, da bo dobro preživel Smiley.
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #57 : petek, 24.12.2004 : 13:09:15 »

Hej,
danes je božični večer in sklenila sem, da se bo Adi danes moral zadovoljiti kar z mačjim WC-jem, za Torija pa me ne skrbi tako kot za Adija, ker ni tako plašen. Raje reskiram in ga cel dan prenašam na mojem monitorju (od računalnika) Grin, kot pa da ves preplašen "laufa" zunaj. Ja, tudi za božič je dosti ognjemetov... Hehe, Adi bo kar lepo izkoristil čas, ko bo mojo sobo imel samo zase. Tongue Grin Wink

VESEL BOŽIČ TER SREČNO IN TIHO NOVO LETO 2005! Wink

Lep pasji pozdravček,
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #58 : petek, 24.12.2004 : 13:49:55 »

Mene petarde tudi zelllo motijo,Bis pa se na pok sploh ne odzove!!
Živimo v strnjenem naselju,kjer so leta do zdej zelllo pokali,pa je prišlo tole leto in zgodila se je nesreča,zaradi katere je fant ostav brez prstov,in sedaj se je mularija zmenila da zaradi njega ne bodo pokali!!
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #59 : petek, 24.12.2004 : 14:07:58 »

Škoda, da se mora kej takega zgodit, da je pol lahko mir... Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines