mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 22:56:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Slab lastnik
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Slab lastnik  (Prebrano 53718 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ninci
gost
« Odgovor #30 : ponedeljek, 21.06.2004 : 19:10:07 »

Glede na vse apisano so jo kupili pri Matoši, bližina celja, "rodovnik" po pošti, tetovirna številka, ki je ni, jap Matoša je pravi odgovor!
Ji lahko kar poveš kako so jo po domače povedano nategnili.  Undecided


Drugega pa raje ne bom komentirala, ker imam do tebe 10 min. in sem rahlo jezna tako, da če se odpravim proti tebi (ti samo povej kateri blok in katero sanovanje Wink, ji sama zaplenim psa, in ene par ostrih zabrusim v obraz!!

LP nina
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #31 : ponedeljek, 21.06.2004 : 19:23:40 »

Sem pomislila na enega od teh preprodajalcev, pa nisem bila 100%, ce je iz tam!
Moram se vprasat, kje so nasli oglas in kaj je pisalo!

Ce jo dobim na samem ... (bom zadrzala zase, mislim pa da veste kaj bom!)

Tako me jezijo ze tako nori sosedi!

Lp, Ursa

PS: Ninci ti kar pridi! Blok nasproti vrtca, ki je pravokotno na Rjavo cesto, prvi vhod (kot si ze videla 4 nad., desno, druga vrata desno) haha
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #32 : ponedeljek, 21.06.2004 : 20:48:38 »

PS: Ninci ti kar pridi! Blok nasproti vrtca, ki je pravokotno na Rjavo cesto, prvi vhod (kot si ze videla 4 nad., desno, druga vrata desno) haha

Ok vem kje je vrtec, ni hudič, da ne najdem bloka Grin, če rabiš pomoč kar sporoči in pridem v akcijo!

Če je iz okolice Celja je 100% Matoša, vprašaj jo, če jo je imela možnost plačati na obroke, to je en izmed Matoševih značilnosti Wink

LP nina
Logiran
travca
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 112



« Odgovor #33 : ponedeljek, 21.06.2004 : 22:08:40 »

Dona glede na to, da nimaš pogodbe je problem psa kar tako odvzeti lastniku. Lahko te namreč prijavi za krajo njegove lastnine.

Je pa ena bolj elegantna varianta in sicer, da lastika prijaviš na veterinarsko inšpekcijo. Inšpektor lahko odredi odvzem psa, ki ga v tem primeru odpeljejo v zavetišče kjer ga ti lahko spet vzameš nazaj.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #34 : ponedeljek, 21.06.2004 : 22:21:33 »

Tole, da VURS odredi odvzem psa je bolj pravljica, kot kaj drugega - preverjeno!

Jaz bi ga na tvojem mestu tudi kar ukradla - zal, pri nas sistem drugace ne deluje!!!

Lp, Ursa
Logiran
travca
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 112



« Odgovor #35 : ponedeljek, 21.06.2004 : 23:00:35 »

Očitno imava različne izkušnje, je pa res, da tega ne delajo kar tako, ampak samo v primerih, če se izkaže, da je res potrebno, sicer pa lastnika prijavijo sodniku za prekrške.
Je pa res tudi to, da prijavljitelji marsikdaj pretiravajo.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #36 : torek, 22.06.2004 : 06:55:25 »

Citat
Rep ima kupiran!
Stala je borih 60.000 SIT (pa saj so cene za rodovniske rottvailerje tam nekje – je rekla)!!!
Psicka je rodovniska (za ta denar?!), vendar (POZOR!) nima tetovazne stevilke (sem pregledala usesa in stegna), ker jo bo dobila pri 2 cepljenju!!!  Haha…
Papirje dobi jutri po posti …  hahaha…

Hm... rep kupiran, brez tetovirne številke.... ja ja, itak da je rodovniška. Roll Eyes Shocked Grin

Svashta.

Lp, Fortuna.

P.S.: Kljub vsemu si ne zasluži takšnega življenja. Heeeelp!

Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #37 : torek, 22.06.2004 : 07:24:56 »

Mislim , da je z ata primer čisto vseeno, če je od Matoše , z rodovnikom, al pa s"skret papirjem". Za "na kmetijo" bo dobra. še najbolje bi se obneslo, če bi bila plišasta. tako zagotovo ne bi pojedla telefona in tudi sobna čistoča ne bi bila problem. Crkljat bi se jo dalo super, pa vsake tolk v pralni stroj in bi bili vsi čisti. Cheesy
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #38 : torek, 22.06.2004 : 11:43:28 »

Samo pa kako?!?!Ne razumem pa konc.. Undecided Huh
Saj gre vendar za zavajanje kupcev- laganje da so psi rodovniški, pa tisto  o tetovaži po 2. cepljenju..+da frajer Matoša prodaja bolne pse..

Se res ne da nikamor prijavit?  Kaj pa Urad za varstvo potrošnikov? Grin
Mislim saj ne moreš, kako no, res ne razumem. Lips Sealed

Argh Angry
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #39 : torek, 22.06.2004 : 11:51:55 »

Ah, glede njega je ze bilo prevec napisanega!
Nimam vec idej!!!

Saj se je zenska sama odlocila za tega psa - pa ni vazno a je od dobermana ali od ZP, samo da pise, da je rott!

Sem jo danes zjutraj srecala (brez psa!), pa sem jo vprasala, ce je od Matose, pa je rekla da nima pojma od koga, pa da je samo odprla oglasnik, nasla oglas, poklicala in kupila!!!

Ja, pa Laika se je spet polulala v stanovanju in ne zunaj - si lahko mislite?!
Presneti mladici, kaj niso ze dovolj stari, da bi lahko vedeli, da je trava za lulanje in ne parket!!!

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #40 : sreda, 23.06.2004 : 08:49:53 »

In kot nalasc, je bila vceraj na Animal Planet oddaja o rottvailerjih! Ste jo gledali?

Sicer je nisem gledala od zacetka ampak le cisto na koncu!
In kaj so povedali v tistih pisclih 5-ih minutah!
Rottvailer je odlicen druzinski pes, seveda ob pravilni vzgoji. Vsekakor je potrebna pasja sola! So vedno dobre volje in vedno pripravljeni na delo!
In kaj so rekli na vprasanje: Ali je to pes za vsakogar?
Ne, nikakor ni za vsakogar, ker so krepki, mocni, delovni psi, ki morajo vedno kaj poceti, drugace nam zrastejo cez glavo!
… tukaj se sele vprasam ali je moja soseda res primerna za rottvailerja? NIKAKOR!!!! …
… se pravi cez dva meseca bo pes za oddajo, bolj verjetno za prodajo … ISCITE PRIMERNE LASTNIKE, KER TAKOJ KO BO SAMA ZUNAJ, JO BOMO PODARILI DOBRIM (beri PRIMERNIM) LJUDEM!!!

Ker so zelo priljubljeni, in ker jih imajo neprimerni lastniki, so dobili sloves hudega, nevarnega psa!
… kaj potem caka Laiko? ENAK SLOVES!!! … ROTTVAILER ZOPET NAPADEL???

To je druzinski pes, in glede na to kar sem napisala ze zgoraj, mora biti tretiran kot druzinski clan, ki zivi z nami v stanovanju in se z njim neprestano ukvarjamo.
… ja, Laika bo pocakala na nove lastnike, da bo dobila to, kar ji pripada. Ali pa bo na koncu pristala v pesjaku … PA SAJ PO ZAKONU JE VAZNO LE TO, DA IMA VODO IN HRANO, NE? AJA, PA 3 METRSKO KETNO!

ODLICNO LJUDJE, KAR TAKO NAPREJ, PA BOSTE VSI PRISLI V NEBESA ( leti na mojo sesedo in njej podobnim!!!) – no, upam, da v pasji pekel, kjer vas bodo psi zive jedli!

PS: Ne kricim le povdarjam, da ne bo pomote!


SPET SEM JEZNA!!! (no, tukaj bi se pa lahko reklo, da kricim!)


Mogoce niti ne bi bila tako zgrozena, jezna, zalostna, …, ce ne bi s prvo Laiko naredili kar so in bi se z njo ukvarjali kot se za psa spodobi!!!


Lp, Ursa
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #41 : sreda, 23.06.2004 : 11:57:13 »

Se pravi Linchaich jim jo boš "pljunila" ? Grin Grin
Saj verjetno, ziher bo tko še najboljše..
Ko bi jo vsaj lahko jaz imela.. Sad Pa saj za mlado rotvajlerko nebi smelo bit problema najti nov dom..
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #42 : sreda, 23.06.2004 : 12:14:43 »

Jaz?!  ...  neeeeee    Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink

Lp, Ursa
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #43 : sreda, 23.06.2004 : 15:01:51 »

No, če se odločiš zato ji lahko jaz ponudim začasen dom dokler se ne najde nekoga "pametnega" ki bi jo vzel.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #44 : torek, 10.08.2004 : 18:14:51 »

Linch, kako je pa kaj s psičko?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Slab lastnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines