mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:35:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Slab lastnik
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Slab lastnik  (Prebrano 53725 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #75 : ponedeljek, 27.06.2005 : 10:26:26 »

Ima vicio en filmček. Linka zdej pomoje ne bom več našla, bom pa malo pobrskala.
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #76 : ponedeljek, 27.06.2005 : 10:37:48 »

Linchaich, tukaj si preberi nekaj o plinskih celicah:
http://news.nationalgeographic.com/news/2005/04/0411_050411_peteuthanasia.html
 Cry Angry

Lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #77 : ponedeljek, 27.06.2005 : 12:38:36 »

Citat
Linch, vidiš mene je pa ravno to zmotilo, kako hitro se oddajo pasemski psi. Zadnjič je bila odaja, ko so rešili 3 rote, ko so njihove slike objavili an spletu so bili vsi psi posvojeni v roku dveh ur. Ni to malo sumljivo?

Bogve kaj se skriva za taksnimi posvojitvami. Sad  Vem pa, da v njihovih zavetiscih (tistih, ki so pod okriljem ali zvezne drzave ali SPCA ali pasemskega kluba) VSE zivali sterilizirajo in kastrirajo pred odhodom v nov dom! Znanec je kot prostovoljec delal v zavetiscu od SPCA in je povedal, da imajo taksna zavetisca ogromno zunanjih sodelovalcev (prostovoljcev), katerih delo je preverjanje posvojenih zivali.
Sicer dvomim, da je vse tako krasno kot prikazujejo v teh oddajah, vseeno pa je vsaj za odtenek bolje, kot pri nas!

p.s. A koga zanima koliko klicev smo dobili na drustvu odkar na netu visi Gizmova slika? Grin Pa koliko jih je bilo potrebno zavrniti, ker se niso strinjali s kastracijo? Roll Eyes Pa koliko jih klice za rotweilerko, ki novih lastnikov se vedno ni nasla, ker je sterilizirana! Bedaki slovenski! Angry
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 27.06.2005 : 16:05:18 »

"If it sounds too good to be true, it usually is." sem ze (pre)veckrat slisala. Ja, oddaje so...udarne, saj so vendar oddaje-morajo biti take. Ste gledali film Wag the dog? Priporocam, zelo.
Se strinjam, da stvari niso tako slabe kot pri nas, ampak ravno v nevemkaksne zvezde jih pa ne bi kovala. Ena stvar, ki mi je pa res vsec tam, so pa ti pasemski rescue centri. To mi je pa blazno vsec. Prijateljica ima ze vseskozi samo resencke; je imela dobermana, zdaj ima nemsko ovcarko in enega mesancka, drugi je na cuvanju,... Zelo si zeli nemsko dogo, a bo vzela le iz zavetisca, ne od vzreditelja. Je ze iskala, pa jih takrat ni bilo. Prijatelj je imel si-cuja katerega lastnica je sla "samo taksi placat"...pa je ni bilo nikoli vec nazaj.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #79 : ponedeljek, 27.06.2005 : 17:54:51 »

"If it sounds too good to be true, it usually is."

Tukaj bi se lepse podalo "isn't", ali pa "ain't"... Tongue
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 27.06.2005 : 17:58:58 »

Zakaj? Potem izgubi smisel.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #81 : ponedeljek, 27.06.2005 : 18:07:18 »

When it sounds too good to be true, then it usually ain't (true).
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #82 : ponedeljek, 27.06.2005 : 18:17:31 »

Eh, ne stekas... If it sounds too good to be true=prelepo, da bi bilo res. A ne poznas pesmi, ki gre "you're just too good to be true,..."

If it sounds too good to be true, it usually is-->Ce zveni prelepo, da bi bilo res, potem ponavadi tudi je (je prelepo, da bi bilo resnicno). A je zdaj kaj bolj razumljivo?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #83 : ponedeljek, 27.06.2005 : 21:39:30 »

Uh, ne skrbi, zdaj mi je vse jasno...  Smiley Razmisljala sem strogo aksiomaticno, ti pa s kanckom humorja zraven. Pomen je v obeh primerih isti, tvoja varianta pa je res elegantnejsa.  Wink  sram
Logiran
vicio
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 205


« Odgovor #84 : sreda, 29.06.2005 : 12:16:37 »

Kaj se dejansko dogaja v Ameriki, si glih nisem predstavljal. Sicer ima tam vsak t.i. okraj (county se reče) svoje zakone in urejanja zadev s področja zaščite živali, ampak tole vseeno ne spada sem. Gre za zavetišče in naj mi eden razloži tole logiko. Zdrave živali in mladiči v plinsko celico in to na kakšen način.

http://a805.v9135e.c9135.g.vm.akamaistream.net/7/805/9135/0021/peta.download.akamai.com/9135/downloads/yadkin_county_med.wmv
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #85 : sreda, 29.06.2005 : 12:27:04 »

Obljubljena dežela, ni kaj.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #86 : sreda, 29.06.2005 : 12:43:14 »

Kaj se dejansko dogaja v Ameriki, si glih nisem predstavljal. Sicer ima tam vsak t.i. okraj
(county se reče) svoje zakone in urejanja zadev s področja zaščite živali, ampak tole vseeno
ne spada sem. Gre za zavetišče in naj mi eden razloži tole logiko. Zdrave živali in mladiči v
plinsko celico in to na kakšen način.

filmcek


Kaj takega pa se nisem videla ... Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Revcki!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

a se to se zmerej dogaja? Pa a ni tole zavetisce ... kdo pa kotrolo nad njimi izvaja??? Cist sem sokirana!!! Cry Cry Cry Cry Cry

Ursa
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #87 : sreda, 29.06.2005 : 12:46:31 »

Linch, pa saj to je legalno, kakšna kontrola. Zdaj razumete zakaj mi ni jasno, kako to, da so trije rotki šli v nove prekrasne domove v komaj dveh urcah?
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #88 : sreda, 29.06.2005 : 12:51:54 »

KAJ DELAMO LJUDJE??? Brez besed sem ostala... Hvala bogu, da moja Žiža ni nič izmed tega ali česa podobnega doživela...
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #89 : četrtek, 30.06.2005 : 11:37:28 »

Ampak oni preverjajo kam grejo psi ... pri nas tega ni!!!

Ja, v bistvu je to, da imajo Američani radi zgodbe s happy endom resnično rešitev za pse. Če se lotijo teme, jo obdelajo od začetka do konca. Od bogega nebogljenega kužka, ki mu policija pomaga do veterinarja in nasto do novega lastnika. Vse to pridno beležijo - ampak, saj to niti ni pomembno - pomembnejši je sistem in tisto brezplačno zdravljenje, zaskrbljeni in nato tudi srečni pogledi veterinarjev, ki svoj posel opravljajo skrbno in z ljubeznijo in nenazadnje še happy end.

Na temo Berniji sem napisal opis ene oddaje o bernijih. Neviđeno - NE MOREŠ ga kupit kar tako (menda jih je le 2000 v celih ZDA.  Izpolniti morašp cel kup formularjev, pa še potem te preverjajo in če ti ga uspe dobiti, je kot bi zadel na lotu.

Ja, ko sem iskal temo, v kateri bi opisal svoje videnje glede tega, se mi je ta zdela najbolj primerna, potem pa sem opazil, da obstaja tudi tema o pasji policiji (kajin kotiček pod razno).
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Slab lastnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines