mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:56:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Ko ti celo selo hrani psa ...
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ko ti celo selo hrani psa ...  (Prebrano 21185 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #30 : torek, 23.01.2007 : 09:16:20 »

Christjan: Vrtnice bodo najbrž aktualne tudi ko bo odrasel. Naš prvi "dogič" je namreč moji pokojni babici požrl vse vrtnice, ki so rasle v koritu na balkonu. Končalo se je, ko jih je odstranila in posadila nekaj manj slastnega  Cheesy Grin.
lp
T.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #31 : torek, 23.01.2007 : 19:38:56 »

Oila,

rabim en nujen nasvet... psu na tački odpada dlaka (zgleda kot da ga je kdo pošteno udaril) in se mu tudi koža spreminja nekako na črno. Kot sem že prej napisal je star 4 mesece in popolnoma zdrav. Bojim se da je to od onega ''norega soseda''. Mi lahko kdo kaj svetuje kako naj negujem ali bi bilo najboljše da ga peljem jutri k veterinarju. Vsi do zdaj, ki so to videli pravijo da zgleda kot da ga je kdo vdaro po tački. Če je to bil ta sosed mu grem pa ga kastriram, ***** mu *****... Jana ali kdorkoli kako mu lahko kako pomagam, kremice...
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #32 : torek, 23.01.2007 : 20:11:06 »

Moj odgovor bo sicer izven teme o nezaželen hranjenju psa in Jana, lahko me brišeš, ker bom malo nesramna.
Ampak vseeno:
Christjan (lepo ime mimogrede): Nekaj postov nazaj si omenil, da sumiš, da ti je psa sosed udaril. V vmesnem  času si očitno tega komaj 4-mesečnega mladička postavil na polico in danes (končno) ugotovil, da mu izpada dlaka in da nogica postaja črna. Čakaj malo, ali živiš v Ničneznaminničnevemlandiji? In kakšne kremice, por........ in kakšni nasveti od članov foruma, ki bi radi pomagali z resnimi nasveti, sam pa  se v odnosu do psa obnašaš na ravni petletnega otroka.
Psa, če je res kot pišeš, je potrebno peljati k veterinarju, in to takoj, ta trenutek.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #33 : torek, 23.01.2007 : 20:26:18 »

Christjan, meni se zdi, kot da se ti malo norčuješ iz nas. Drugega si v tem trenutku ne morem misliti.
Logiran
roberd
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #34 : torek, 23.01.2007 : 22:07:55 »

še celo vrtnice mami grize, ki jih mamo nasajene na poti do vhoda
Vpiši ga v šolo za vrtnarje. Zgleda, da je talentiran.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #35 : sreda, 24.01.2007 : 14:18:59 »

roberd: šola za vrtnarje pa ja, že zdaj mu dosti teče kri z gobčka, ko oskubi kako vejo, kaj bi bilo šele takrat
Logiran
roberd
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #36 : sreda, 24.01.2007 : 15:39:49 »

Oprosti, hotel sem reči, da ima čut za estetsko. Mi pač niso všeč vrtnice. Kaj?
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #37 : sreda, 24.01.2007 : 20:26:32 »

Citat
Christjan, meni se zdi, kot da se ti malo norčuješ iz nas. Drugega si v tem trenutku ne morem misliti.

Glede na poste, ki jih pišeš, tudi jaz ne morem misliti drugače.

Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #38 : sreda, 24.01.2007 : 20:35:35 »

Se pridružujem še enkrat mojim predhodnikom. Začeli smo pri tem, da nekdo soseda,s katerim ponavadi fešta ne more odvadit metanja hrane v njegov vrt, nadaljevali s sosedi, ki so videli, kako se nekomu drugemu menda tepe komaj štirimesečnega psa, pa s črno tačko in odpadanjem dlake zaradi poškodb, ki naj bi bile posledice tepeža, no vmes so bile še kremice, pristali pa smo pri psičku, ki mu že dosti teče kri iz gobčka, ker oskubi preveč grmičevja in poje preveč vrtnic.

Nimam komentarja, upam pa, da ga imata akter začetne zgodbe in Christjan.
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #39 : četrtek, 25.01.2007 : 19:27:32 »

Na tvoje provokacije se ne obregnem. Upam, da se tudi Christijan ne bo.
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #40 : četrtek, 25.01.2007 : 19:30:04 »

drobtinica, nekaj me zanima:

A svoje pse učiš tudi brati in pisati? Ups, psljudi.  Huh
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #41 : četrtek, 25.01.2007 : 19:33:32 »

pzorko, si mogoče hotel kaj konkretnega povedati? Huh Ali ti je le dolgčas?
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #42 : četrtek, 25.01.2007 : 20:04:17 »

pzorko, zakaj si sploh odprl to temo? Reševati si situacije očitno ne želiš. Kakšen odziv si sploh pričakoval?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #43 : petek, 26.01.2007 : 06:16:32 »

Na tvoje provokacije se ne obregnem. Upam, da se tudi Christijan ne bo.

... ja, in potem sploh ni čudno, da ne moreš rešiti problema, s katerim si začel to temo. In ne bi bilo slabo, če bi se zahvalil vsem tistim, ki so skušali z resnimi (ne s provokativnimi) nasveti pomagati pri reševanju le-tega, v smislu, da veterinarju ne bi bilo potrebno z nekakšnimi kleščami vleči celih kosov hrane iz anusa tvojega psa ter da bi tvoj avtomobil ostal čist. No, pa nič ne de, morda si prebral samo moj, zadnji post in si na vse prejšnje pozabil.

Ja, če zna moj pes brati? Trudim se v tej smeri in sicer na način, da bi razumela, kaj ji želim povedati in kaj zahtevam od nje.
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #44 : petek, 26.01.2007 : 18:35:16 »

lovethor & arončka

Namen te teme je bil ugotoviti, če ima še kdo podobne probleme kot jaz in kako jih rešujete oz. zgražanje nad tem, kaj lahko človeška neumnost povzroči.

drobtinica:
Jaz nisem imel pojma, da lahko kosti psu tako škodujejo oz. da je naš Aik tako občutljiv. Ravno zato bomo zdaj bolj previdni. In prosim te, če se malce ustaviš in se ne zaletavaš vame kot šakal. Sploh pa ne vem, kako si me drzneš nekaj vzgajat. Ostani v temi ali pa ne piši nevmestnih komentarjev.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Ko ti celo selo hrani psa ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines