mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:39:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44]   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 85072 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #645 : sreda, 28.12.2005 : 20:44:50 »

kolko sta stari na fotkah?joj kako sta luškani Smiley
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #646 : sreda, 28.12.2005 : 20:46:10 »

aha sm ugotovila da 5 dni...malo prepozno sm vidla post
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #647 : četrtek, 29.12.2005 : 12:07:02 »

Malčici sta danes stari 6 dni, na slikah v albumu pa sta mlajši. Večinoma so bile posnete 1., 2. in 3. dan.

lp
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #648 : petek, 30.12.2005 : 22:06:15 »

neki sm se slučajno spomnila zdej,čeprav se ne navezuje na trenutno temo.je kdo od vas že bil na kampiranju s psom?spali bi v šotoru,pa nevem kako bi moja mala zdržala celo noč na enem mestu.ponavadi se vso noč prestavlja iz kauča na posteljo,malo na svoje ležišče pa spet nazaj na posteljo.pa tudi če bi lahko bila ponoči v šotoru,ker je še kar vroče ko smo 4 v šotoru za 4.ali pa v predprostoru,samo predprostor ni zagrajen in bi lahko pobegnila.torej,problem je spanje?čez dan bi pa sigurno uživala.
kako je z malimi?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #649 : petek, 30.12.2005 : 22:14:08 »

Jaz sem z svojo malo bila na kampiranju (prvič je bila stara celo 5 mesecev) spali smo v šotoru za 4 osebe, jaz in fant pa ona - prav fino se je obneslo.
Prav nobenih problemov ni bilo - razen predzadnji dan ko smo že skoraj pakirali domov nama je turbo maximus prepiknila z krempeljčki, pa smo mogli flikat  Grin
Drugače pa sva šotor postavila pod drevo, da je bil vsaj malce v senci. Kupila pa sva takšen šotor, ki ima možnost odpiranja obeh stranic in potem narediš čez dan tako da je na obeh straneh samo mrežica in se šotor lepo zrači.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #650 : petek, 30.12.2005 : 22:27:57 »

najlepša hvala za nasvet  Smiley se morem še s starši zmenit,ma jst pa bratec navijava za to da bi jo vzeli s sabo.sicer pa ji tudi pri noni ni slabo,medtem ko smo mi na dopustu...je tam skoraj rajši kot doma Roll Eyes.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #651 : petek, 30.12.2005 : 22:34:10 »

Mene je bilo tudi malce strah kako se bo vse to obneslo ampak se je.
Par let sva z fantom prakticirala kak teden kampiranja z kolegi (seveda je kužika bila zraven) - potem pa še dopust v apartmaju na kakšni drugi lokaciji.
Od takrat ko jo imam je z nami bili že 3x na morju - ni mi žal - tako da bo še šla saj nimamo nikakršnih problemov z njo, pa tudi na plaži je OK, pa jo imam vedno spuščeno.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #652 : sobota, 31.12.2005 : 00:22:36 »

Tudi mi trije smo že bili skupaj mariskje, tudi na taborjenju v Bovcu. Bilo je super. Tara je zares uživala. Šotor ji je bil neizmero všeč, pa je bil takšen za dve osebi in brez predprostora, čisto minimalen... Ker je bilo ponoči hladno, je spala pri meni v spalki, da sva se obe fino greli. Smiley

Midva jo vedno jemljeva s seboj, v hribe in na morje. Bili smo že na kampiranju, po hotelih, apartmajih, na plažah, v Dalmaciji, Istri, na Pohorju, v Logarski dolini, v Julijcih... in to v različnih letnih časih. Vsepovsod je bilo super. Naša Tara obožuje potovanja. Samo poleti je treba paziti zaradi vročine.

Se že veselim naslednjih počitnic, samo da bomo tokrat štirje! Smiley

Majchi, ne se bat. Vsi šicuji, ki jih poznam ljubijo potovanja, nove kraje in ljudi. Prostor okrog šotora ji lahko tudi zagradiš z ograjco. Zelo učinkovita je že tista zelena nizka iz žice za vrtove, pa še poceni je.

lp
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #653 : sobota, 31.12.2005 : 08:54:41 »

Ja Majchi - glede Shih Tzujev in potovanj naj te nič ne skrbi - edina stavar zaradi katere boš imela probleme bo, kako ga "prepričati", da je treba spet domov! Grin
Ko se mi vrnemo v Ljubljano, se Luna ponavadi parkira na kufre ali potovalko in noče dol (imam slike), najbrž upa, da bomo spet kam šli ... Lani smo bili šest tednov na morju z Lunco, od tega en teden v kampu in je bilo super, tudi na plaži je bila z nami (seveda v senci!), vzeli smo jo na čoln, na surf ... Letos poleti pa smo počitnikovali kar v Bohinju, predvsem zaradi Rozi, ker je še okrevala, ampak sta se obe punci super izkazali. Rozi se je šla vsake toliko časa "namočit" v jezero, potem se je šla obrisat na mojo, nato Matejevo brisačo, ko je bila suha, je šla pa lepo dremat na svojo ... Grin Grin Wink

Sicer je pa naš prijatelj Shih Tzu Argi, ki se je svojimi lastniki lani nam pridružil na počitnicah, letos poleti skoraj tri mesece užival v Grčiji in Turčiji. Tja so šli s trajektom, potem pa so se "premikali" po otokih in šli nazaj v Slo z avtom.

Ja - Shih Tzuji so rojeni popotniki. Obožujejo akcijo!!!!

Kalsang - kako lepo se sliši, da boste zdaj štirje!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy Kako sta punci in Tara?

Sicer pa vsem želim lepo praznovanje danes, pa vse naj naj v novem letu!!!!
Moji punci čaka danes pravi silvestrski meni, pa veliko veliko lupčkov! Wink Cheesy Cheesy
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #654 : sobota, 31.12.2005 : 13:31:56 »

sej eno leto je bila z nami,samo smo bili v apartmaju,tako da ni bilo težav s spanjem.bomo vidli kako bo  Smiley komaj čakam poletje...eh ja,do takrat je še daleč.
srečno novo leto vsem tukaj na forumu in njihovim kepicam  Cheesy
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #655 : sobota, 31.12.2005 : 16:17:59 »

hehe..ja, shih-tzuji in potovanje..moj ko vidi, da se gre v avto komaj čaka, da skoči v prtljažnik, oz. da ga jaz dam noter (se hoče vozit skupaj s tavelikim , ker je on velik pes  Wink). Letos je bil pri 6 mesecih z mano na morju mesec in pol in je bil čisto nor...povsod je šel zraven, najbolj ga je fascinirala blazina, na kateri sta se oba vozila, ko smo imeli plavalne ture...se je postavil ponosno na njo in gledal v morske širjave....ja ni kompliciran, dokler je ob nas.

Vsem srečno in zdravo novo leto in čim več cartanja z malimi kepicami!

Tina, Jay, Jasper
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines