mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:50:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 216320 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #60 : torek, 28.09.2004 : 18:44:29 »

Živjo!

Kaj ne da črni prinašalčki ne obstajajo?!
Danes je bil TUKAJ oddan oglas! Mislim da se tale moti in misli labradorce in ne prinašalce! Sploh pa ne piše da so rodovniški.

Liza
Čestitke za novega člana!

                                                   Lep pozdrav, Mašy Kiss

Saj prinašalci so: gladkodlaki, labradorski in zlati (in še drugi seveda)...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #61 : torek, 28.09.2004 : 20:04:45 »

Hvala vsem za čestitke Smiley
Mali se že super počuti,je že zelo samozavesten 8)Najbolj mu je zanimiva muca,pa tudi Lizi rad ponagaja ;DDrugače pa bi pojedel vse kar najde na tleh od sesalca,škatel,papirjev do balončkov ;DSe res narežimo zraven.
Zdaj je meni nekaj fotoaparat se pokvaril Angry in moram neke nastavitve spremenit (pojma nimam,kaj je narobe) in upam,da bodo tiste fotke,ki sem jih že naredila uspele,ostale pa tudi.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #62 : torek, 28.09.2004 : 20:26:00 »

Živjo!

Kaj ne da črni prinašalčki ne obstajajo?!
Danes je bil TUKAJ oddan oglas! Mislim da se tale moti in misli labradorce in ne prinašalce! Sploh pa ne piše da so rodovniški.
Hm hm hm...stvar je taka. "Crni prinasalci" obstajajo. Pasma se pravilno imenuje flatcoated retriever/gladkodlaki prinasalec. Na zalost je ze tako da jo Slovenci premalo pozmajo in najveckrat v oglasu "pomaga" ce se napise crni prinasalec, ocitno se je bolj prijelo...zal pa mi je da to potem vzreditelji upostevajo tudi v oglasevanju in se na ta nacin stagnira pri prepoznavnosti pasme...ah ah Lips Sealed...kaj vec si lahko pogledas tudi na moji strani (link imas spodaj v vsakem sporocilu).

LIZA: Tebi in vsem tvojim pa cestitke ob pridobitvi novega clana!!! Super da ti je uspelo in veliko veselja z njim! Komaj cakam da ga spoznam Wink Me pa zanima kako da si se odlocila za samcka?
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #63 : torek, 28.09.2004 : 20:43:32 »

Retriverka
Hvala za razlago! Wink Jaz sem bolj navajena na flatcoated retriever in mi je zato črni prinašalec malo čudno zvenelo! Grin

Liza
Ko pa popraviš fotoaparat pa prosim fotke! Wink

                                                    Lep pozdrav, Mašy Kiss
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #64 : četrtek, 30.09.2004 : 06:52:31 »

Retriverka:Da vzamem samčka,sem se odločila zato,ker psičko že imam in me zanima,kako je imeti še samčka.Drugače pa so bili moji mnenja,da glede na to,da je Liza zelo razvajena in navajena vse pozornosti,da bo lažje prenašala enega fanta kot pa še eno psičko.Čeprav verjetno bi se lepo navadila tudi na psičko.

Aaron je pa že pravi mali razbojnik.Včeraj sva bila prvič na 'sprehodu' in sem bila kar presenečena,ker je bil tako priden,ni nič povodca grizel pa ga je imel mogoče tretjič na sebi.Tudi spuščenega na travniku imam lahko brez problema lepo sam za mano hodi.
Doma mi pa pomaga 'pospravljat' ;DIn nas vse lepo zabava Grin
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #65 : četrtek, 30.09.2004 : 07:21:08 »

In zdaj nam vsem 'lušte' delaš?Huh?? Smotka Sad Grin Grin Wink
Enga  Kiss za malega Aarona...
Logiran
kiwi
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #66 : četrtek, 30.09.2004 : 11:07:28 »

Malo časa me ni bilo, samo sem dobil veliko odgovorov na to temo.
Tak kako naj rečem ste me malo prestrašili z vsemi mnenji vse kaj sem prečital.

Zahvaljujem se posebaj ksenji in komaj čakam na odgovor.

Tako bi se red zahvalil tudi vsem ostalim ki ste mi pomagali in mi dali malo misliti.
100% ne bom kupil psa pri preprodajalcu, brez rodovnika,...

Čeprav saj veste kako je to ko si nekaj želiš pa še moraš čakati, čakati,...
No, pa upam da bom dobil vredu psico.

Še enkrat hvala vsem!

Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #67 : četrtek, 30.09.2004 : 12:43:35 »

Kiwi, sej sem ti napisala še preden si se oglasu kle gor odgovor na tvoj email. Da bodo v SLO drugo leto 3 oz 4 legla, ki bodo ustrezala pojmu "zlati prinašalec". Ksenija ti je verjetno samo še potrdila ne?


LP
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #68 : četrtek, 30.09.2004 : 18:28:51 »

Hihihi Alix,malo pa morem ;)Da boste težje pričakovali fotke Wink

Danes sva bila z Aaronom spet pridna.Sva vadila razstavno držo in hojo na vrvici,Liza je pa demonstrirala.In mali dela super!Vrvice ni nič grizel,so priboljški in moji čevlji veliko bolj zanimivi Grin
Na sprehodu smo pa srečali dva kužka in še nekaj dvonožnikov,Aaron je do vseh zaenkrat še zadržan ampak se lepo počasi privaja.Tudi vozečih avtomobilov se ne boji več,ampak še ravno dovolj,da ne skače pod avtomobile Cheesy
Vaja sedi gre tudi super!Mali že celo dojema za kaj gre!
Osvojili smo že tudi to,da ne smemo hodit po rožah in podit mačke,plezat v pomivalni in pralni stroj in da ni preveč fino,če skočimo v banjo,ker smo potem mokri.
Še vedno je pa veliko veselje umazano perilo Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #69 : četrtek, 30.09.2004 : 18:30:34 »

Citat
Kiwi, sej sem ti napisala še preden si se oglasu kle gor odgovor na tvoj email. Da bodo v SLO drugo leto 3 oz 4 legla, ki bodo ustrezala pojmu "zlati prinašalec". Ksenija ti je verjetno samo še potrdila ne?

jaz zelo upam, da bo kaj Wink... recimo, da delno (druga dva dela tega dela in odgovrnosti prelagam na kristi in sirtaki Grin)prevzamem odgovornost za "tahudo" hudo kombinacijo in drzim pesti, da se prihodnjo pomlad rodi v Sloveniji zlati prinasalec, ki bo postal v enem od razredov evropski prvak Roll Eyes... al pa se bo plasiral na Cruft'sa... sam ljudi, ki bodo pripravljeni in sposobni take pse imet, bo se treba najti... Huh Huh

lpk
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #70 : četrtek, 30.09.2004 : 18:37:48 »

Joj pozabila sem napisati,da se prodaja zlata prinasalka,danes je stara tocno dva meseca,je sestrica nasega Aarona.
Psicka je bila operirana,ker ni drzala vode in sedaj je vse ok,psicka lahko kontrolira lulanje:D
Mama je Ch. Galans Hot Love,oce pa Dewmist Sattelite,vzreditelj pa je Hoiker Viktor,psicki so se skotili 30.7.
Psicka bo primerna za razstave in seveda za crkljanje,za vzrejo pa ne bo primerna.
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #71 : četrtek, 30.09.2004 : 19:59:53 »

Liza, se pravi bo ta psička tudi sterilizirana (upam) ?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #72 : četrtek, 30.09.2004 : 20:58:25 »

Chris,zaenkrat kolikor vem,še ni sterilizirana,ampak vzreditelj ne pusti,da bi jo uporabljali za vzrejo,da nebi slučajno česa podobnega naprej prenašala...Drugače pa bi se meni,če bi kupovala to psičko,zdela sterilizacija nujna.
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #73 : petek, 01.10.2004 : 19:55:31 »

Liza!
Cestitke za malega zlatkota tudi z moje strani.

P.S. Si ti tista, ki je danes želvi menjala vodo? Smiley Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #74 : petek, 01.10.2004 : 21:35:58 »

rina,hvala,ja jaz sem želvi menjala vodo danes pri biološkem krožku ;DKako pa veš?

Aaron je imel danes en poduk od Lize,da je ni preveč pametno motit med jedjo,ker zna kar fino zobe pokazat.
Drugače pa vrvica že ne dela več težav,vaja sedi že skoraj osvojena,vaja stoj se nam zdi malo preveč dolgočasna,edino kar je fino,so priboljški,zelo zanimiva je papiga,super je gledat,kako Liza dela trikce,najboljše je hodit po rožah in jezit Lano,najnovejša zabava je grizenje vseh mogočih kablov... ;DV glavnem,zabave ni konec Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines