mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:38:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 216295 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #75 : petek, 01.10.2004 : 20:53:18 »

Sem bila jaz tud na biološkem. Tista fazanka k je mogla odgovore pisat Roll Eyes. Potemna koncu smo zmagali. Cool Samo mi je šele potem, ko si že šla postalo jasno od kje se mi zdiš tako znana. Tale tvoj Aaron je pa pravi mali vragec...

Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #76 : nedelja, 03.10.2004 : 12:05:57 »

Živjo!

Če kdo kupuje mladičke zlate prinašalčke je TUKAJ zelo dobra ponudba! Cheesy Če pogledate pod njihovo stran ( ki je napisana na koncu oglasa ) lahko vidite slikce staršev in mladičkov! Wink

Se spomnite ko ste se TUKAJ pogovarjali o Bartu. Goldnu od evangeline. ( na linku so le 2 slikce, ostale pa ima evngelina v njeni galeriji ) Njegov oče je zlati prinašalec, ki ga ima moja teta in naslednji teden vam bom poslala slikco Aika! Cheesy


                                               Lep pozdrav, Mašy Kiss

Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #77 : petek, 08.10.2004 : 13:59:08 »

Kje pa ste ljubitelji goldnov Huh Huh A spite? Grin

Obljuba dela dolg:
http://www.mojpes.net/galerija/albums/userpics/13644/Aiko---1.jpg

To je zlati prinašalec Aiko. Wink  Kiss Je očka Barta! Cheesy

                                                   Lep pozdrav, Mašy Kiss

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #78 : petek, 08.10.2004 : 14:05:25 »

Mašy,ne spimo,samo imamo dosti dela z našimi goldenčki.Trenutno aarona učim obnašanja na razstavah z Lizo pa malo vadiva dogdance in junior handling,tako da dela ne manjka Smiley
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #79 : petek, 08.10.2004 : 14:16:26 »

Kok je tale Aiko luškan!! Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin

Moj Rondo je isti-kopija! Shocked Grin Grin Grin
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #80 : petek, 08.10.2004 : 14:44:18 »

LIZA!

kdaj bodo slikice tvojga goldina (malega)Huh jaz jih nestrpno pričakujem prav tako kot drugi(ki ga še nis(m)o videli
pozdrav Nina Kiss
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #81 : četrtek, 14.10.2004 : 18:05:41 »

Ja res smo malo (jst pa kr fajn) zaspali Wink Wink Wink Masy hvala za slikco od Aika. Res je cukrcek na tej slikci. sm ga kr nekej casa gledala in ugotavljala kaj imata vizualno z Bartom skupnega. Okice mata cist iste, pa sam pogled Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #82 : petek, 15.10.2004 : 14:37:57 »

LIZA!

kdaj bodo slikice tvojga goldina (malega)Huh jaz jih nestrpno pričakujem prav tako kot drugi(ki ga še nis(m)o videli
pozdrav Nina Kiss

Ja mene tudi firbec matra kdaj bodo slikce od Aarona Huh

papa
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #83 : petek, 15.10.2004 : 15:51:33 »

Bi tudi jaz z veseljem objavila fotke aarona,ampak zdaj,ko sem jih uspela pomanjšat mi računalnik komaj še do interneta hodi,komaj pošiljam maile,tako da sploh ni šans,da pošljem fotke kamorkoli oz. da delam karkoli drugega kot pišem.Tako da očitno,boste lahko videli Aarona šele na razstavi v Ljubljani ::)Edino,če računalnik začne delovat,oz. ga dajo popravit...
Drugače pa je Aaron že ful zrasel,pridno je,včeraj je dobil novo vrvico in sedaj ima on rdečo in liza modro,tako da zelo lepo skupaj pašeta.Aaron pa na naše veliko veselje super vpliva tudi na Lizo.Je kar zaživela in postala bolj živahna,pa tudi če je sama (oz. z Aaronom) se ne grize več kot prej Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #84 : petek, 15.10.2004 : 22:12:16 »

že kaj zna?? verjetno da Grin kje pa kdaj bo ta rastava? zeloo rada bi videla aarona v živo!!! Grin

lp Nina enga Kiss za Aarona
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #85 : nedelja, 17.10.2004 : 13:41:18 »

Oj!

No vceraj sem imela to "cast", da sem si ogledala Aarona tudi v zivo. Mali je super. Ima odlicne kote, lepo glavo, super dlako ter lepo gibanje. Ima tudi odlicen karakter. Sva ga z LIZO tudi slikali, vendar ne ve tocno kdaj bodo slike objavljene.

Rincy: Kolikor jaz vem se uci razstavne drze in hoje, kazanje zob,...itd.

LP
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #86 : nedelja, 17.10.2004 : 14:19:59 »

evangelina, glede slikce Aika, ni problema!
Veste to je en pesjan, ki uživa pasje življenje! Kiss

Liza in pia_in_co., upam da bodo slikce kmalu! Wink

Sem zasledila dva oglasa.
Tukaj se prodaja zlati prinašalec Aron, tukaj pa njegova sestrica Ajša. Oba sta rodovniška. Wink

                                              Lep pozdrav, Mašy Kiss
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #87 : nedelja, 17.10.2004 : 16:41:43 »

Rincy,razstava bo 14. novembra na Gospodarskem razstavišču,več o razstavi si lahko prebereš v temi Cac Ljubljana (prireditve).Drugače pa kot je že pia povedala,mali zna pravilno hodit,kazat zobke,stat.Poleg tega sva danes še utrdila vajo sedi.Potem sem ga začela učit prostor in sem bila prav prijetno presenečena...mali se je v manj kot petih minutah naučil prostor Cheesy Cheesy Cheesy
Zdajle pa gremo skupaj z Lizinim polbratcem Herkulom na sprehod in še malo povadit za razstavo.Je pa zelo zanimivo,kako se Aaron veliko hitreje navadi na tuje zlate prinašalce (seveda,saj ima Lizo doma) kot pa na druge pse.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #88 : nedelja, 17.10.2004 : 16:48:36 »

aha......mogoče vas pridem pogledat Grin imajo neter vstom samo "rastavljavci" ali tudi drugi psi-druge pasme???

lp Nina Kiss
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #89 : ponedeljek, 18.10.2004 : 12:18:02 »

Zlati prinasalec isce nov dom!

Nov dom išče 4 leta star zlati prinašalec, zdrav, vajen bivanja v hiši in pesjaku.

Dosedanji lastniki ga ne želijo imeti več in so se "odločili" za evtanazijo, časa ima do konca tedna!

Kontakt: 031-759-752, Katja

Telefonska številka je od vet. asistentke Katje (ordinacija dr. Čopove v Lescah), ki bo poskrbela, da bo prinašalec prišel v prave roke (prosim, da je ne "napadate", ker ni lastnica nesrečnega psa!).

Hvala za pomoč!

Yo

Kopirano iz:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=44&i=33778&t=33778
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines