mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:21:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in sneg"  |  Tema: foto natečaj "pes in sneg" - razpis in potek dogajanja + nagrade
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in sneg" - razpis in potek dogajanja + nagrade  (Prebrano 2853 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 25.01.2007 : 16:41:36 »

Nagrade prispevajo:

Natečaj za najboljšo fotografijo na temo "pes in sneg"

Na mojpes.netu razpisujemo foto natečaj za najboljšo fotografijo na temo "pes in sneg".
Končno se nas je nebo usmililo in nam poslalo nekaj bele odeje, čeprav sem že mislila, da letos s tem tematskim foto natečajem ne bo nič.

Kdo lahko sodeluje na foto natečaju?

Na foto natečaju lahko sodelujejo s svojimi fotografijami vsi uporabniki mojpes.neta, ki imajo pakete midi, maksi in mega in ki bodo do predpisanega roka ter v skladu s temi razpisnimi pogoji poslali fotografije, ki so njihovo avtorsko delo ali avtorsko delo njihovih družinskih članov.

Kategorije natečaja in nagrade

- strokovni izbor s posebno nagrado

nagrada v vrednosti 65 € - studijsko fotografiranje / portret ljubljenčka / d.Animal portraits / paket Small, podarja Boomfoto - creative images.
Nagrado podelijo za najboljšo fotografijo po izboru Vide Klenovšek, ki je v podjetju odgovorna za fotografiranje živali.
Vida Klenovšek je diplomirala iz fotografije (1993) na šoli Riccardo Bauer v Milanu, Italija, umetniško deluje in razstavlja od leta 1993, samostojno in skupinsko razstavlja na številnih razstavah v Sloveniji in tujini, je dobitnica več nagrad in priznanj.
Nagrajenec bo 08.04.2007 objavljen skupaj z nagrajenci po izboru uporabnikov.

- izbor uporabnikov

* Nagrad je 13, navedene so v nadaljevanju, + posebna strokovna nagrada podjetja Boomfoto d.o.o.

Nagrad v nobenem primeru ne bo mogoče zamenjati za denar.

Pravila in napotki za sodelovanje v natečaju

- Vsak udeleženec lahko sodeluje z največ petimi (5) fotografijami. Ko so fotografije objavljene, jih ni mogoče zamenjati z drugimi.
- Na fotografiji sta obvezna elementa pes in sneg (ne voda), sicer bo fotografija zavrnjena in izločena iz natečaja.
- Avtor pošlje vsako posamezno fotografijo v samostojnem email sporočilu na elektronski naslov jana@mojpes.net. V sporočilu mora biti navedeno:
* uporabniško ime udeleženca v foto natečaju,
* ime in priimek avtorja fotografije,
* morebiten komentar k fotografiji,
* datum, ko je bila fotografija posneta.
- Poslane fotografije morajo biti v .jpg formatu.
- Najmanjša velikost fotografij mora biti 640 px širine ali višine.
- Obdelava fotografij z računalniškimi programi za delo s fotografijami je dovoljena v mejah, ko se s posegi ne vpliva na vsebino fotografije.  Dovoljene so korekcije barv, korekcija nivojev, korekcija osvetlitve, korekcija kontrasta. Organizator natečaja ima pravico, da po lastni presoji izloči fotografijo, za katero meni, da je bila računalniško obdelana na kakšen drugačen način.
- Fotografijam ni dovoljeno dodajati robov, okvirjev ali drugih grafičnih elementov. Na fotografijo ni dovoljeno dodajati podpisa, datuma ali kakršnegakoli znaka (logotipa) avtorja.
Fotografije bodo objavljene v velikosti 500 px širine ali višine in take kvalitete, kot bodo prispele. Pred objavo bo dodan znak mojpes.neta.
 
Termini natečaja

- 25.1.2007 do 25.03.2007 - V tem času imajo udeleženci čas poslati fotografije na naslov jana@mojpes.net, s pripisom "za foto natečaj - pes in sneg". V natečaju sodelujejo vse fotografije, ki bodo do 25.03.2007 do 24. ure poslane na navedeni email naslov in ki bodo zadovoljevale vsem ostalim kriterijem v tem razpisu.
Fotografije bodo v mojpesGaleriji in na mojpesForumu objavljene sproti, kot bodo prihajale. Fotografije, ki bodo prispele zadnji dan, bodo objavljene do 27.03.2007.
- Do 27.3.2007 bodo znane vse posamezne nagrade.
- 27.03.2007 do 07.04.2007 do 24. ure - izbor fotografij.
- 08.04.2007 objava končnih rezultatov natečaja.
- Podelitev nagrad bo predvidoma sredi aprila v Ljubljani. Vse podrobnosti o podelitvi nagrad bodo navedene ob razglasitvi nagrajencev.

Potek izbora najboljših fotografij

- izbor uporabnikov
Na mojpesForumu bo objavljena nova tema za izbor najboljših fotografij v foto natečaju "pes in sneg". Vse prispele in objavljene fotografije bodo navedene v seznamu z ustreznimi povezavami do fotografij. V anketi, ki bo objavljena na mojpesForumu, bodo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta glasovali za 10 najboljših fotografij. Obenem bodo tisti, ki bodo glasovali, povabljeni k utemeljitvi svojih glasov, kar bo v pomoč pri izboru zmagovalnih fotografij, v kolikor bo po anketi prišlo do enakih števil glasov pri več fotografijah. Vsak bo lahko glasoval samo enkrat. Glasov se ne bo dalo popravljati, spreminjati ali dodajati. Za glasovanje bo potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum. Gre za delno tajno in delno javno glasovanje. Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 07.04.2007 ob 24. uri, vse utemeljitve bodo javne.

Komisija za izbor

Komisijo za izbor sestavljajo predstavniki mojpes.neta in sponzorjev.
Komisija za izbor bo 08.04.2007 objavila izid natečaja in navedla zmagovalne fotografije, ter objavila datum in kraj podelitve nagrad avtorjem zmagovalnih fotografij.
V primeru, da bo več fotografij dobilo po glasovanju v anketi enako število glasov, odloča o razvrstitvi na prva tri mesta ustrezno število utemeljitev glasov glasovalcev. V kolikor bosta še vedno imeli dve fotografiji enako število glasov, bo o uvrstitvi odločala komisija za izbor.
Komisija je pristojna tudi za obravnavo in reševanje vseh morebitnih pritožb.

Pravna in avtorska določila

Vsi udeleženci v natečaju s svojo udeležbo na natečaju dovoljujejo uporabo fotografij, poslanih za ta natečaj v skladu s pogoji uporabe spletnega portala mojpes.net in tem razpisom. Fotografij, ki bodo sodelovale v natečaju, avtorjem v času trajanja natečaja ni dovoljeno objavljati drugje (spletne strani, tiskani mediji). S sodelovanjem na tem natečaju avtorji dovoljujejo objavo svojih fotografij za promocijske in druge aktivnosti mojpes.neta brez nadomestila.

Jana Pahovnik
www.mojpes.net

Gavce, 25.1.2007

Dodano 16.2.2007:
- strokovni izbor s posebno nagrado
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : petek, 16.02.2007 : 21:26:29 »

Nagrade in sponzorji:

30 kg Canidae piščanec in riž v vrednosti 110,60 €

15 kg Canidae piščanec in riž v vrednosti 55,30 €

Flip posters Plus - Eli za učenje nemškega jezika za tiste, ki želijo več znanja; 30 posterjev s slikami v velikosti 70 x 50 cm, samostoječi, s pisalom, gobico in navodili v nemškem jeziku + Prva pomoč za vsakogar, skupaj v vrednosti 70 €

Webster's Elementary Dictionary - angleški leksikon z 32 000 pojmi + Prva pomoč za vsakogar, v skupni vrednosti 30 €

7,5 kg MeraDog Agility + Autocollant obesek za ključe (galet), v skupni vrednosti 31,45 €

7,5 kg MeraDog Reference v vrednosti 22,95 €

3 kg MeraDog Softdiner + Autocollant nalepka 150mm, v skupni vrednosti 13,93 €

Posebna strokovna nagrada - studijsko fotografiranje / portret ljubljenčka / d.Animal portraits / paket Small, v vrednosti 65 €

2 x vrednostni bon za 20 €, ki ga lahko izkoristi nagrajenec za storitve na mojpes.netu

Ovratnica + povodec + posteljica Danish Design, v skupni vrednosti 35 €

Wilhelm Genazino: Dežnik za ta dan, knjiga v vrednosti 17,53 €

Hobok za shranjevanje briketov, v vrednosti 10 €

Namizno stojalo z gravuro po želji nagrajenca, v vrednosti 8,50 €
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : torek, 06.03.2007 : 23:27:01 »

Razpored nagrad:

Posebna nagrada:
Posebna strokovna nagrada - studijsko fotografiranje / portret ljubljenčka / d.Animal portraits / paket Small, vrednost 65 €

13 nagrad po izboru uporabnikov:
1. 30 kg Canidae piščanec in riž, vrednost 110,60 €
2. Flip posters Plus + Prva pomoč za vsakogar, vrednost 70 €
3. 15 kg Canidae piščanec in riž, vrednost 55,30 €
4. Ovratnica + povodec + posteljica Danish Design, vrednost 35 €
5. 7,5 kg MeraDog Agility + Autocollant obesek za ključe (galet), vrednost 31,45 €
6. Webster's Elementary Dictionary + Prva pomoč za vsakogar, vrednost 30 €
7. 7,5 kg MeraDog Reference, vrednost 22,95 €
8. Vrednostni bon za storitve na mojpes.netu, vrednost 20 €
9. Vrednostni bon za storitve na mojpes.netu, vrednost 20 €
10. Knjiga Wilhelm Genazino: Dežnik za ta dan, vrednost 17,53 €
11. 3 kg MeraDog Softdiner + Autocollant nalepka 150mm, vrednost 13,93 €
12. Hobok za shranjevanje briketov, vrednosti 10 €
13. Namizno stojalo z gravuro po želji nagrajenca, vrednost 8,50 €

Skupna vrednost 14 nagrad je 510,26 €.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in sneg"  |  Tema: foto natečaj "pes in sneg" - razpis in potek dogajanja + nagrade
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines