mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:02:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝  (Prebrano 80690 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« : nedelja, 07.03.2004 : 16:42:04 »

Hojla,

sicer ne vem, ce tole sodi ravno na forum, ampak sem tako besna, da moram napisat, kaj se mi je ravnokar zgodilo na sprehodu s psi na Gradu. Po enournem bezljanju po snegu smo se odpravljali domov. Na standardnem mestu poklicem svoje posasti, naj se prideta pripet. Redik prisprinta k meni in ga pripnem prvega, Dark pa izkoristi pripenjanje svojega starejsega sotrpina za nujno ovohavanje bliznjega grmicka. Kar prisprinta okrog ovinka ena babica z deznikom in mi zacne mlatit Darka vrescec, da jo je ta pes vceraj napadel na Gradu (mimogrede, psa sta bila vceraj v Podkornu s starsi in ni variante, da bi se sama priklatila v Ljubljano in sla na Grad napadat starke). Ko jo poskusam pomiriti, da se je verjetno zmotila, se je spravila nadme s takim izrazoslovjem, da se lahko vsa mularija skrije pred njo. Dark je medtem pobegnil domov, zensko sem pa pustila nekje na Gradu vresceco in preklinjajoco. Dark pa zdaj pocepne pred vsako roko, ki se znajde nad njegovo buco, na zadnjo nogo pa niti stopiti ni mogel. Jo bova jutri kar na veterino ucvrla, da ga malo preslatajo.
Ma se bom zdaj bala babic, da mi ne bi psov pohabljale ali kaj? Najbolje, da ju navadim na macje stranisce  Wink  Angry.  Angry
Sicer se ne ozirat prevec na ta post, ampak res, svasta zemlja rodi. No ja, upam, da je bil vas dan kaj boljsi in sprehodi prijetnejsi. Lp Neza in irski posastki
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1 : nedelja, 07.03.2004 : 17:21:17 »

Jah so taki in drugačni tudi pri nas so taki ljudje, ki ne marajo še sebe kaj šele psov Shocked

Meni se je zgodila kr podobna zadeva...
Z Blujem (ki ga majo vsi za groznega volka) hodiva že od kar ga imamo mimo vrstnih hišic vsak vikend (poleti pa vsak dan v pekarno po kruh) in pesjan gre ponavadi poleg, če je pa kakšna mačka v grmu gre dva koraka naprej (lula pa nikoli ne po grmih pred hišicami, ker mu tudi nikoli nismo dovolili)

No in ženska je "pometala" z jezikom pri sosedi, ko je prišel mimo Blu (sem bla 2 koraka za njim) in šel pogledat grm z mačko je ženska šla proti njemu z metlo in se drla "BOŠ ŠEL" BOŠ ŠEL" in mahala s tisto metlo gor in dol.
Valda se je Blu postavu kontra in jo nalajal (ampak samo nalajal) v tistem se je ženska skrila za rjuho, ki se je sušila. Inpotem je rekla meni in sosedi " SI VIDLA ME JE NAPADEL"  Shocked Shocked Huh Angry, pa baba zmešana no! Pol sem se jaz zavzela za mojega pesjana in jo nadrla, kako si upa it proti mojemu psu, ki gre vsak dan tam mimo in ga poznajo in nikoli ne lula z metlo!!!
In se mi je opravičla, češ da ni prepoznala psa (naj bi mislila, da je potepuški).
Tu pa še ni konec  Lips Sealed, stara zdej razlaga vsem kako jo je moj pes napadel ko je boga revica pometala pred svojo hišico. Maaaaaaaaaaaaa če jo dobim na ulici  Angry Angry Angry bo vidla (zdej so vsi kako je Blu napadalen in požre vsakega revčka, ki hoče pometat svoje dvorišče)

To so ljudje, ki se bojijo lastne sence in živijo samo zato, da nekomu grenijo življenje  Roll Eyes

Agnes upam, da ni peskotu nič hujšega, moj se je nekaj časa bal metle (ker imamo tudi zelo prijetnega soseda) potem pa se je navadil ko sem se z njim igrala in jo je lahko malo pogrizu  Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2 : nedelja, 07.03.2004 : 17:41:54 »

Joj, Agnes, ubogi Darkec. Upam, da bo vse OK in da mu "sprehod" ni pustil kaksnih hujsih posledic. Pa res lepo od tebe, da je nisi odvlekla stran (babica gor ali dol, mlatit psa nima pravice), verjetno si precej strpna oseba.   Smiley Jaz sem nekoc za pol manj "grob pristop" enega mulca oklofutala!  Angry Ceprav je obljubljal, da bo poklical policijo tega ni storil, verjetno ga je bilo sram, da ga je namlatila punca! Grin lp in  Kiss darkcu

Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : nedelja, 07.03.2004 : 20:19:10 »

Agnes upam, da ni peskotu nič hujšega, moj se je nekaj časa bal metle

Joj, Agnes, ubogi Darkec. Upam, da bo vse OK in da mu "sprehod" ni pustil kaksnih hujsih posledic.

Porocilo z vecernega lulanja: Darko sepa (in se seveda obilo smili samemu sebi) in bezlja stran od ljudi z dezniki in brez. Bravo, babi!  Angry  Angry  Angry Undecided

Lp Neza

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #4 : ponedeljek, 08.03.2004 : 13:22:43 »

Agnes,samo da je Darkec prezivel Grin Kiss To morajo biti najhujse sanje vsakega moskega-da ga pretepe zenska pa se babica povrhu Grin Grin Grin Roll Eyes Shocked Grin

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #5 : ponedeljek, 08.03.2004 : 13:44:07 »

Ubogi Darkec.

Citat
Porocilo z vecernega lulanja: Darko sepa (in se seveda obilo smili samemu sebi) in bezlja stran od ljudi z dezniki in brez. Bravo, babi!  


Upam, da bo znjim kmalu kaj boljše.

LP, jessy     [/color]
Logiran
Maša
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #6 : ponedeljek, 08.03.2004 : 18:04:01 »

 Shocked
Bogi Darkec, jaz bi tisti preklinjajoči babici že pokazala, če bi se na mojega psa z dežnikom spravila Angry Lips Sealed
Upam, da bo z Darkcem kmalu kaj boljše Kiss
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #7 : ponedeljek, 08.03.2004 : 19:38:18 »

Citat
Bogi Darkec, jaz bi tisti preklinjajoči babici že pokazala, če bi se na mojega psa z dežnikom spravila

 Angry Jap...tale babica ma srečo... če bi se na ta način spravila na Lizo bi 100 % imela odtise zob v stegnu...pa ne Lizinih ampak MOJIH ...  Grin Tongue

Madona so ljudje nesramni...  Angry Angry
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #8 : ponedeljek, 08.03.2004 : 19:51:12 »

Ojla,

danes nismo imeli nic srecanj z besnimi babicami  Wink. Darkobarko je pa se kar nekaj sepal in ni bil nic kaj prave volje. Je pa nahrulil tri sumljivce z dezniki. Zdi se mi, da ima na desni nogi rahlo oteklino, ki je ne pusti prijeti. Morda se hecno slisi, ampak kot da bi imel sljivo  Shocked  Cool. Po mojem se bova sla jutri kar pokazati na veterino, kaj pravite? Sicer pa nimam pojma, kaj lahko naredim v takem primeru.  Huh  Huh Je ze kdo imel morda kake izkusnje s tem (mislim z oteklinami pri psu od udarcev)?
Pa hvala za dobre zelje  Wink. Drzite pesti in sapke se jutri! Porocam, kako bo. Lp Neza in irski posastki

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #9 : ponedeljek, 08.03.2004 : 20:21:09 »

Ja pa glih na Dareta se morala spravit, tega nežnega in prijaznega pesjana.

Če je samo šljiva, potem mu položi kaj hladnega nanjo, pa bo prej izginila.

Tudi babice niso več tisto, kar so bile   Undecided.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #10 : ponedeljek, 08.03.2004 : 20:40:46 »

hej!

upam, da bo sneg vzel tudi Darkovo slabo voljo do marel... modrica bo itak prej zginila...

Kimo je lani poleti fasal udarec in izboklino na hrbtenici... trajalo več kot mesec, a se je samo "popravilo"... koristilo je mirovanje...

če pa greš k veterinarju, pa sem ti povedla, kje so fejst Grin Wink

upam, da bo kmalu prave volje...

lpk
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #11 : torek, 09.03.2004 : 11:59:13 »

če pa greš k veterinarju, pa sem ti povedla, kje so fejst Grin Wink

 Wink Wink

No, Darkec ima gnusen hematom, dobila sva pa neko zavbo, za katero sem ze spet pozabila, kako se ji rece, ampak razgrajuje hematome (bo Peibie povedala ime  Wink). Seveda se mali glumac smili samemu sebi kot tavelik. Zunaj pa se vedno tulimo na sumljive ljudi, ceprav ga poskusam zamotiti s kepami, igro ipd. Sedaj sepa samo takrat, kadar je treba ubogat, pa ne bi.  Grin  Tongue. Upam, da bo kmalu bolje. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : torek, 30.03.2004 : 14:09:58 »

Zdajle sem videla tole temo....

uf, zgodb se je v teh mojih več kot 20 pasjih letih kar nekaj nabralo...
Imam pa tudi eno tako z babico v glavni vlogi, oz. dvema!!
Takrat sem imela danes že pokojnega mešančka Bronkota. Sva šla po pločniku in obšla dve stari baburi, ki sta klepetali in neznansko počasi krevsali. Nakar se ti ena prav grdo spotakne ob korenino in skoraj pade. Bronko, ki je bi takrat kak meter ali več oddaljen od nje, seveda panično odskoči. Šla sem mimo, saj v tej situaciji nisem videla kakršnekoli omembe vredne pozornosti. Kako sem sem zmotila!! Ko sem šla  naprej, sem jih slišala sikat a la " a vidiš smrkljo (pazi, imela sem malo manj kot 30) in tega njenega cucka, kako se je vame zaletel".. Sem se ustavila, da prideta bliže in povesta, kaj jima leži na duši, pa ti ena od njih (babn'ca frdamana) brce Bronkota, ki se je šel v svetem strahu vsest na sredo ceste. Prižgale so se mi vse rdeče luči, grem stavit, da se mi je iz ušes pokadilo!
V bližini je stal policaj, ki je nedvomno videl celo peripetijo in ker je dobro poznal moj odnos do Bronkota, je takoj prihitel in napodil babnici domov  z grožnjo, da če ne spokata, gresta obedve k sodniku za prekrške. Hi hi, najbrž me je že videl, kako tiščim eno od njih k tlom in mlatim.

Pa še kakšna taka bi se našla!

Pa naj še kdo reče, da lahko psa sprehajaš z walkmanom na ušesih!! Wink
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #13 : nedelja, 04.04.2004 : 21:03:34 »

Agnes, ktera pasma je tvoj pesek?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #14 : ponedeljek, 05.04.2004 : 09:01:12 »

Agnes, ktera pasma je tvoj pesek?

Imam dva irska setra. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines