mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:20:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝  (Prebrano 81215 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #30 : nedelja, 16.05.2004 : 19:25:44 »

Citat
Najprej moj komentar tebi: če je tvoj pes VEDNO na povodcu, se mi zeloooo smili. Potem še ni užil svobode, potem se še nikoli ni znorel   .... hudooooo.
Moj pes je VEDNO na povodcu tam kjer mora biti...v naseljih, na krajih kjer se sprehajajo tudi drugi ljudje s psi... Drugače pa jo natlačim v avto in odpeljem na bližnje polje, kjer ni nilogar, ki bi ga motila..le kakšen izgubljen zajec, pa še tega ne "šmirgla 5%"...
v zgoraj opisanih primerih pa je na povodcu zato, ker se mi ne zdi prav kratiti človeške in pasje "integritete"...Jaz ne maram, da kakšen človek sili vame, ne maram, da kakšen pes sili vame in mojega psa...in zato tui ne dovolim, da Liza sili v kogarkoli, razen če ni izrecno POVABLJENA !!! Saj nisva sami na svetu, da bi lahko počeli kar se nama zljubi...in se mi zdi prav, da spoštujem tudi svet okoli sebe....

Citat
Aja, pa še tole: ali brcaš tudi rottweilerje, beaucerone, dobermane ipd pasme z bulerji? Verjetno ti tam pogum uplahne. Najlažje je brcniti kakšno majhno pasmo, a ne?

Vsekakor...prvi pes, ki jih je ORENK dobil od mene je bil ravno rott, ko je napadel Lizo staro 4 mesece in jo že držal za vrat...in bi to naredila ponovno...pa četudi 100 kilski kravi... pa tudi prijavila sem ga (lastnika)...in še danes ima MOJ pes, ki je bil takrat star 4 mesece, nič kriv in NA POVODCU posledice...

Nanook: Imam Compact 2... Pa solzilec tudi..  Wink Edino bulerje sem zamenjala s supergami...  Grin

ps. ti imaš srečo, da se tvoj Tari vsaj razburi nazaj...Liza se vleže in čaka kaj se bo zgodilo...  Undecided Sad
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 16.05.2004 : 20:34:40 »

No, bulerje sem tudi sama zamenjala s supergami (in obcasno sandali-ti pa niso prevec fini za brcat Undecided).

Hm, potem bi bilo pa za probat (za primere, ko solzivca nimam pri roki)-ceprav bi/bom verjetno kar sebe po buc Lips Sealed; mogoce pa potem onega psa kap od smeha Grin.

Saj moj se ponavadi prvi razburi, sploh ce pes v susu prileti do njega. Opazam pa, da (kljub njegovemu histeriranju) vecina psov samo od dalec povoha "situacijo" in gre dalje-jim ocitno ne disi "po mosko" in se raje ne ukvarjajo z njim.  Grin

Psice so pa razred zase, morda je zanje "metrosekshual" in ga je pac treba malo "potrimat". Grin Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #32 : nedelja, 16.05.2004 : 20:37:32 »

Citat
Imam Compact 2... Pa solzilec tudi..   Edino bulerje sem zamenjala s supergami...

Hja, vidim da se bomo morali bati ljudi in ne psov. Še posebno sedaj, ko so se začeli že na živalskem forumu hvaliti kako ORENG brcnejo z bulerji psa v glavo ipd.

Res me je včasih sram da sem človek.

Aja, še to: do sedaj še nisem imela slabih izkušenj s psi, le s takimi kot ste vi, ki očitno z užitkom sprejate in brcate živali. Ljubitelji živali ane? Se sprašujem kaj dobi tvoja psica v glavo če te ne uboga... Huh Huh Huh

Lp, Fortuna.

Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #33 : nedelja, 16.05.2004 : 20:40:39 »

Citat
Drugače pa jo natlačim v avto in odpeljem na bližnje polje, kjer ni nilogar, ki bi ga motila..le kakšen izgubljen zajec, pa še tega ne "šmirgla 5%"...

A misliš da na njivah oz. polju ni ljudi? O ja, pa so, pa tudi živali imajo s sabo.

Aha, sem pozabila povedati da se je meni to zgodilo na polju, kjer naj ne bi bilo nobenega drugega? Se skjuzmiram, maj mistejk. Grin Grin

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #34 : nedelja, 16.05.2004 : 20:46:39 »

Fortuna,
 Grin  Grin  Grin  Grin nekje je pa ja treba sprostit napetosti. Ni boljšega kot tuj pes.  Roll Eyes  Roll Eyes
Hja, le kaj bi Pryorca rekla.  Roll Eyes
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #35 : nedelja, 16.05.2004 : 21:22:08 »

Citat
Hja, vidim da se bomo morali bati ljudi in ne psov.

Se zelo strinjam. Vsaj mene se je za bat, ko gre za mojega psa. Moje scene...kake skode ne more narediti, tudi ce se potrudi. Ko pa meni film poci,....

Zakaj te je sram, da si clovek? Saj je v redu, enkrat ni nobenkrat in prepricana sem, da bos na psicko zdaj bolje pazila, tako da do podobnega incidenta ne bo vec prislo.

Citat
Aja, še to: do sedaj še nisem imela slabih izkušenj s psi, le s takimi kot ste vi, ki očitno z užitkom sprejate in brcate živali. Ljubitelji živali ane?

A leti to tudi name? Ce ja, prosim citiraj, kje sem napisala, da z uzitkom brcam in sprejam zivali. Prosim tudi, da definiras "ljubitelja zivali"; jaz pod tem (v grobem) namrec smatram tiste, ki sledijo nacelu, da se "svoboda enega konca, kjer se zacne svoboda drugega" in ki so ljubitelji zivali, ne pa samo lastnega psa (torej imajo svojega pod nadzorom, da ne nadleguje drugih-ce napade mojega, pac smatram to kot nadlegovanje in ustrezno ukrepam). V kolikor se strinjas, prosim opisi, kje se po tvojem konca svoboda tvojega psa in kje se zacne svoboda mojega psa. Ce pa tole ni letelo name, bi pa kljub temu rada dobila odgovor, s tem da namesto mene citiras kje je Afna napisala, da uziva v sprejanju s solzivcem in brcanju (ne morem verjeti, da sem o spregledala).


Citat
Hja, le kaj bi Pryorca rekla.

1. primer, ko sem psa posprejala s solzivcem. Pes je povezal sprejanje (neprijetno) z mojo roko v zepu in ob naslednjem srecanju je zadostovala ze roka v zepu, da ni prisel blizu. Roko v zepu lahko v tem primeru smatramo kot nek marker, vmesnik, "negativni alter ego" kliku. Gre torej za primer operantnega pogojevanja (in ne klikanja), pri katerem je vedenje oslabelo zaradi negativne posledice, ki je temu vedenju-napadu-sledila in katere "marker" je bila roka v zepu.

2. primer; enako kot zgoraj, le da tokrat brez markerja. Vedenje ni bilo okrepljeno, temvec je sledila celo "negativna" (negativna v klasicnem pomenu) posledica v obliki kazni (sibanje po zraku), zato je pes s vedenjem pac prenehal.

3. Primer: enako kot pri drugem; posledica napada je bila brca, vedenje ni bilo nagrajeno, temvec je bilo celo kaznovano, in je zato oslabelo. Brez markerja tudi tokrat.

Ja, po moje bi Karen rekla kaj takega.

PS: Kaj ni zanimivo, koliko ljudi ima tako zelo zelo prijazne in tako zelo zelo ubogljive pse vse do takrat, ko srecajo cloveka s psom, ki je vecji od njihovega oz. pripada kaki nevarni pasmi (pri tem ciljam predvsem na "bulle; APBT, AST, SBT, bulterier, ameriski buldog).  Shocked Madonis, kdo bi si mislil, da ze sama velikost spremeni tako zelo zelo prijaznega in tako zelo zelo ubogljivega psa v bitje, ki ga je treba nemudoma pripeti. Dokler sem sprehajala samo svojega malcka, so bili skoraj vsi ostali spusceni; ce je bil z mano se ca. 40kg krasevec, se je pa tako zelo zelo prijazen in tako zelo zelo ubogljiv pes v trenutku spremenil in sel na strik. Misterij! Huh

PS2: Tako zelo zelo ubogljivi---MEGAPSI (saj se se spomnite reklame za megamilk, kajne).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #36 : nedelja, 16.05.2004 : 21:45:56 »

LP!
Dekleta, mene pa firbec matra: le kje se vi to sprehajate, da srečate toliko popadljivih kužkov? Če ni skrivnost?
Mene to zanima iz dveh vzrokov. Kot prvo,jaz se s svojo mastinčico sprehajam po zelo obljudenih predelih najmanj enkrat na teden (recimo okrog Blejskega jezera ali v Bohinju) pa nimam slabih izkušenj. Kot drugo, da se nikoli ne podam po vaših poteh, da ne naletim na popadljive bulerje oborožene s spreji. Ker če bi se slučajno srečali... potem bi bilo zelo dobro, da bi s seboj imele še metlo.
LP,Miša
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #37 : nedelja, 16.05.2004 : 21:47:00 »

Ok, dejmo en epilog iz vsega skup potegnt:

nanook, se strinjam, tudi jaz bi za svojo psico naredila marsikaj. Predvsem jo ubranila pred potencialnimi napadi, čeprav se smešno sliši, glede na to, da imam rotto. In se strinjam tudi s tem, da človek nekako ukrepa, če mu psa napadejo. Se pravi ali človek ali drug pes.

Toda nekaj povsem drugega je pa to, da pes dobi po nedolžnem, tudi če ni imel slabega namena. Vem, da obe, tako Afna, kot tudi ti, kot ljubiteljici živali znata prepoznati kdaj se pes bliža agresivno in kdaj da bi se poigral. Zagovarjam samo to, da naj ne bi kar tako, vsepovprek, sprejali ali (bognedaj) celo brcali.

Pa da se ne bomo še mi spustili na nizko raven, se opravičujem če kje v citatu kaj manjka, no, saj vsi berejo cele zgodbe Grin in dajmo raje uživati s svojimi pesjani naprej. A prav? Grin

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #38 : nedelja, 16.05.2004 : 22:11:25 »

MISSA, sprehajam se v okolici IMP-ja (nasproti Mercator Centra, le na drugi strani proge), po poljih za IMP-jem, ki so locirana nekak med Celovsko cesto in Nemsko cesto oz. med Skofijsko gimnazijo in Savljami in pa po Celovski. V kolikor se sprehajas s psicko, ki je nonstop odpeta, ne uboga na klice, ce kje vidi kaksnega psa in na rencanje in lajanje odgovori z napadom, potem res prosim, da se naju izogibas. To velja tudi za vse ostale. Muchas gracjas.

Na obljudenih krajih se bolj redko pojavim s psom, ker mi gredo gnece (razen na razstavah) precej na zivce in ce mi takrat film poci...

Zelo radi pa duhamo rozice v Mozirju, ker tam pac velja, da mora biti pes na vrvici. Zaenkrat brez incidentov, vedno pa sva oborozena s telesnimi strazarji in stricem solzivcem.

Fortuna, lahko te pomirim, da je do zdaj "fasal" le tisti pes, ki je napadel mojega in je bil hkrati tako blizu, da sem ga dosegla-kar v bistvu pomeni, da bi moj "fasal", ce ne bi ukrepala. Takih primerov je bilo v osmih letih okrog 5 (1 belgijec, 1 zlata prinasalka, 2 mesanki in 1 mesanec, ja imam prestete Grin). Ce je od dalec povohal in sel naprej, ni bilo "sankcij" (je pac potrebno varcevati s solzivcem Wink), prav tako ni bilo tapravih kazni za poskakovanje in rentacenje v krogu premera ca 2m; zelo ocitno je slo namrec vecinoma za "zafrkavanje"-to pa bom posnela Grin. Samo enkrat je tak pes dobil po gobcu (konkretno rott), pa se to ne od mene temvec od gospodarja. Vec dobrega bi storil, ce bi s karabinom od fleksija udaril sebe cez gobec kot pa psa, glede na to, da mu je ta usel cez zelo prometno progo. Angry
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #39 : nedelja, 16.05.2004 : 22:37:03 »

Citat
v zgoraj opisanih primerih pa je na povodcu zato, ker se mi ne zdi prav kratiti človeške in pasje "integritete"...Jaz ne maram, da kakšen človek sili vame, ne maram, da kakšen pes sili vame in mojega psa...in zato tui ne dovolim, da Liza sili v kogarkoli, razen če ni izrecno POVABLJENA !!! Saj nisva sami na svetu, da bi lahko počeli kar se nama zljubi...in se mi zdi prav, da spoštujem tudi svet okoli sebe....


 Grin  ..... afna - tole podpišem z obema rokama!!!



Citat
MISSA, sprehajam se v okolici IMP-ja (nasproti Mercator Centra, le na drugi strani proge), po poljih za IMP-jem, ki so locirana nekak med Celovsko cesto in Nemsko cesto

 Shocked  nanook - a ti tudi?!  hehehe...potem pa je očitno, da je tale okolica res mal čudna, ker maš skoraj iste probleme s "saj-veš-kom"!  Roll Eyes


Citat
...kot ljubiteljici živali znata prepoznati kdaj se pes bliža agresivno in kdaj da bi se poigral...

Hmmm..fortuna - ti moram odkrito povedat, da grejo meni osebno na živce (se pardoniram v naprej, če bom s to izjavo komu stopila na žulj!) tudi psi, ki se hočejo samo "malo poigrati".... Veš, dostikrat se mi namreč zgodi, da sredi treninga, ki je navadno kje na polju (sledi pač ne morem polagati na kakem poligonu pa tudi "izgubljeni aporti" se navadno trenirajo kje "in-the-middle-of-nowhere") pridivja kak pesek, ki se hoče "samo igrati" in  potem - če imam srečo - nekje za njim še upehan skrbnik, ki ga potem lovi okrog in okrog.... V naseljih in drugih obljudenih mestih pa je privezovanje psov sploh nujno in je siljenje neprivezanih psov k privezanim že stvar same olike skrbnika. V glavnem - raje vidim, da se skrbniki psov prej pozanimajo, ali pride igra v poštev ali ne.... V nasprotnem primeru pa štejem vsiljeno igro za nadlegovanje.

Če prestaviš to v "človeško perspektivo"...tudi neznance, ki bi na ulici kar nekaj težili s "prijaznimi pogovori" in me cukali za rokav, imam za moteče in hudo nadležne (v kolikor se gibaš po  centru Lj. veš, o čem govorim, a ne?!).

Lp,
B.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #40 : nedelja, 16.05.2004 : 23:13:03 »

Citat
 nanook - a ti tudi?!  hehehe...potem pa je očitno, da je tale okolica res mal čudna, ker maš skoraj iste probleme s "saj-veš-kom"!  

Kak je svet majhen! Grin Grin Kaksne pesjane pa imas?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
stela
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #41 : ponedeljek, 17.05.2004 : 08:24:33 »

Jaz pa moram povedat, da se vi sprehajate po zelo čudnih poteh s svojimi psi. Jaz sem drugače iz Ptuja, ampak sem med tednom v Mariboru. S svojim psom hodim na sprehod v Mariborski park pri treh ribnikih. Tam srečaš ne glede na uro sprehoda malo morje psov s svojimi lastniki. Večina teh psov je spuščenih, med njimi tudi moj. Do sedaj, ko je minilo leto najinih sprehodov po tem parku, še nisem imela slabih izkušenj s psi (tudi rotti), ki sem jih srečala na sprehodu. Večkrat sem srečala fanta in punco, ki sprehajata svojega rotta, ki je tudi spuščen. Moj San je majhen kuža, ki pa se velikih psov ne boji in tako sta se skoraj vedno s tem rottom tudi malo poigrala. Če pride do kakšnega psa, ki mu ni do igre, pa se tudi umakne in ne sili v njega. V primeru, da pa vidim kakšnega lastnika s psom, ki ne zgleda najbolj prijazno, pa dam Sana na poleg in grema lepo mimo.
Je pa res, da imajo te pse lastniki pod kontrolo tudi če niso na povodcu. Tudi jaz imam svojega pod kontrolo, drugače ga ne bi imela spuščenega.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #42 : ponedeljek, 17.05.2004 : 09:27:12 »

Citat
Dokler sem sprehajala samo svojega malcka, so bili skoraj vsi ostali spusceni; ce je bil z mano se ca. 40kg krasevec, se je pa tako zelo zelo prijazen in tako zelo zelo ubogljiv pes v trenutku spremenil in sel na strik. Misterij!

Se strinjam! Popolnoma enake izkusnje imam sama. Za moja majhna sceneta se nihce ne potrudi in ne priveze svojega psa, pri Donu pa je zgodba malo drugacna. Ljudje letajo okrog kot kure brez glave in vlecejo svoje pse stran od naju. Posteno, ker tudi moj nikoli ne rine k drugim psom (ker je privezan!).


Citat
Toda nekaj povsem drugega je pa to, da pes dobi po nedolžnem, tudi če ni imel slabega namena. Vem, da obe, tako Afna, kot tudi ti, kot ljubiteljici živali znata prepoznati kdaj se pes bliža agresivno in kdaj da bi se poigral. Zagovarjam samo to, da naj ne bi kar tako, vsepovprek, sprejali ali (bognedaj) celo brcali.


Mi ne brcamo vsepovprek, sprejamo sploh ne, ponavadi "poje" flexi ali cingljajo kljuci. Nasa tamala je taksno malo scene (4 kg), ki misli, da je vsaj nekajkrat vecja kot je v resnici. In ker se stalno strasno napihuje in bevska v vsakega psa, smo se odlocili, da tega ne bomo vec prenasali in konec. Zacela se je prevzgoja v obliki brezpogojnega sedenja kadar se priblizuje pes in strasne pohvale kadar zdrzi in ne zacne lajati. Kar malo ponosno sem po treh tednih ugotovila, da jo ze lazje kontroliram in da s takim tempom nekoc cisto odpravimo lajanje. Dokler nismo srecali prijaznega kosmatinca, ki se je hotel samo igrati. Od kje se je pojavil nimam pojma, vem le, da je pritekel od zadaj in psico kresnil s taco. Verjetno mi ni treba povedati, da je bil njegov lastnik dalec zadaj in da se tudi ni trudil, da bi ga priklical. Psica se je tako ustrasila, da mi je skoraj potegnila vrvico iz roke, psu pa se je to zdelo strasno zanimivo in jo je poskusil se povaljati. Takrat jih je dobil s flexijem po glavi! Angry Njene zdajsnje reakcije na tuje pse bi lahko opisala z besedo HISTERICNO! Toliko o prijaznih psih, ki bi se radi igrali. Nimamo vsi psov, ki tolerirajo taksno "igro".

Me zanima v kolikem casu bova zadevo popravili oz. ce jo sploh bova. Angry
Sprejanje tvoje psice pa se mi se vedno zdi malo prehuda zadeva. Undecided lp
Logiran

Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #43 : ponedeljek, 17.05.2004 : 10:25:33 »

Citat
Dekleta, mene pa firbec matra: le kje se vi to sprehajate, da srečate toliko popadljivih kužkov? Če ni skrivnost?
Jaz sem iz Domžal...in že ko stopim iz hiše naletim na 5 spuščenih psov (AST, dalmatinec, pitt,rott in mešanec med rottom in dobermanom)... In ko se podam proti Bistrici, da bi se sprehodila do Ten tena in nazaj ja tam ogromno psov, večinoma so spuščeni, med njimi tudi nekaj znanih agresivcev (pitt, kraševec, en mešanec), katerih lastniki so kdo ve kje... in kaj naj?? Ostanem doma, ali pa vsak dan sproti razmišljam, če imam pri sebi telefon in št. veterinarja, da mi bo Lizo skup sestavil??  sram

Tudi jaz sem do sedaj fizično obračunala le z dvema...tistim odraslim rottom, ki je 4 mesečno Lizo že držal za vrat in nekim mešancem, katerega sem samo dvignila za kožo na hrbtu in stresla (ker je bil majhen)... drugače se pa v velikem loku izogibam takšnih pripetljajev...ampak za vsak slučaj, če se zgodi kaj nepredvidenega imam pa pač "naštudirano obrambo" a ne?

Citat
psu pa se je to zdelo strasno zanimivo in jo je poskusil se povaljati. Takrat jih je dobil s flexijem po glavi!  Njene zdajsnje reakcije na tuje pse bi lahko opisala z besedo HISTERICNO! Toliko o prijaznih psih, ki bi se radi igrali. Nimamo vsi psov, ki tolerirajo taksno "igro".

Me zanima v kolikem casu bova zadevo popravili oz. ce jo sploh bova.

Kaja po dogodku z rottom se je Liza v odnosu do psov 100% spremenila...sploh če so veliki... Od samega strahu se vleže na tla, potegne vase in čaka kaj bo... kot prestrašen in pretepen kuža...In nič ne pomaga.., v enem letu in pol mi ni uspelo naresti nič...posledice tega napada bo očitno nosila celo življenje... sram
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #44 : ponedeljek, 17.05.2004 : 10:40:33 »

Citat
Sprejanje tvoje psice pa se mi se vedno zdi malo prehuda zadeva.  lp

Kaja, po vsem tem času sem končno zopet naletela na tega tipa. Moja psica na povodcu, toda lej ga zlomka Shocked: na tega tipa je lajala kot zmešana. Je možno da si ga je zapomnila?  Z laježem me je res presenetila, ker sicer ne laja kar tako na ljudi. Huh

Je pozdravil in hotel kar naprej, sem ga ustavila in prosila če lahko razčistiva zadnjo situacijo. Je rekel: jaaaa, se opravičujem, nisem vedel da ste to vidve.... Angry Sem rekla da ga v prihodnje naprošam (ČE bi se slučajno še kdaj tako srečali, ker hodimo po njivah in se zna tudi to zgoditi) da psice več ne kopa v spreju. Je rekel da ne bo. Roll Eyes

Seveda, pa tudi jaz sem sedaj še bolj na oprezu (če sem bolj sploh lahko) če je kje kakšen človek s psom. Grin

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines