mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:30:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega pomerancev (nemški pritlikavi špic)
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nega pomerancev (nemški pritlikavi špic)  (Prebrano 6141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« : četrtek, 15.02.2007 : 19:45:23 »

Zanima me, pri kaj moramo paziti pri negi pomerancev... če ga kdo ima bo to lahko povedal... - jaz doma sicer nimam pomeranca, me pa zanima, ker je bolj redka in draga pasma...
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #1 : četrtek, 15.02.2007 : 19:47:17 »

Sem pa slišala, da pomeranec nima tistega vonja, ki ga imajo vse (ali skoraj vse) druge pasme. Zdaj pa nevem, ali je to res ali ni...


Lep pozdrav!
Katja
Logiran
špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 10.03.2007 : 18:08:24 »

Živjo.
Jest svojga malega česem vsak drugi dan,še posebej zdaj ko ima še puhek,drugače se naredijo kepice.Kopamo ga z navadnim johnsonovim šamponom(za otroke),balzama ne uporabljamo.Očke mu tudi vsak dan obvezno očistimo.Krempeljčke strižemo vsaka dva tedna.Po potrebi jim strižemo dlakop okoli ritke,tačk in okloli ušes.Aja pa še to pomerance se boža v nasprotno smer kot druge pse,ker drugače se jim dlaka poleže.Če vas še kaj zanima vam bo z veseljem odgovorila.
Logiran
špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 10.03.2007 : 18:10:29 »

A ja pa še to res nimajo vonja,dišijo kot dojenčki ,kopamo pa jih vsake 2 mesca. Cheesy
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #4 : petek, 04.05.2007 : 18:16:49 »

 :Duuuuuu Cheesy, to pa fino! Mi prosim še poveš, kje si pomeranca dobila?  Undecided
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #5 : petek, 04.05.2007 : 18:18:00 »

Aja pa še to pomerance se boža v nasprotno smer kot druge pse,ker drugače se jim dlaka poleže.
U, tega pa tudi nisem vedela in se mi zdi zelo zanimivo!
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega pomerancev (nemški pritlikavi špic)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines