mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 04:04:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar...
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar...  (Prebrano 11953 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 17.02.2007 : 01:18:34 »

Maček, star bo spomladi eno leto, prišel je k nam čisto majhen iz Škofje Loke še s tremi brati/sestrami, se je vrnil in išče nov dom. Gospod nima več časa zanj. Je testiran, cepljen, kastriran in išče nov dom. Slika sledi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 17.02.2007 : 21:11:24 »

Muc na nov dom čaka pri Petri v Ljubljani: 041/896-128.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2 : nedelja, 18.02.2007 : 11:33:38 »

Končno sem usposobila mojalbum.com. In zdaj lahko spet popam slikice  Smiley

Mačkonar, po novem imenovan Dodo, je pri meni. Je strašno prijazen, popolnoma neprobčematičen in nakonflikten muc. Trenutno je še malo zmeden od vseh selitev in spoznavanja novih ljudi, mačk in psov. Zdajle mu je vse odveč (če ga pobožam, dvignem, slikam, da se Žana tiši vanga, da mu Popi sledi na pol metra, da sem prižgala pralni stroj, da se slišijo avtomobli, da je njegov transporter zaprt...), vendar se mene tiši ko klop. Sicer ne prede (še), se mu pa očitno zdi, da je okoli mojih nog nekako nevtralna cona in da ga tam noben od drugih sosatnovalcev ne bo moril.

In končno slikice...





Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #3 : nedelja, 18.02.2007 : 11:46:01 »

Deluje prav zelo nežen mačkonček. Wink
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #4 : nedelja, 18.02.2007 : 11:50:28 »

Hej,
a je mucek navajen "samo" stanovanja? Jaz iščem mucka, ki nima želje po prostosti Smiley, ker živim v stanovanju...
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #5 : nedelja, 18.02.2007 : 12:24:08 »

Meni so pa beli mucki zelo lepi... Nimam pa možnosti imeti muca, ker imam doma kužka.
Zanima pa me ali imajo muce dovolj gibanja, če so samo v stanovanju. Ker jaz svojega mucka ne bi upala spustiti ven, ker bi se bala da ga kaj ne zbije, poškoduje ali pa da prinese domov kakšno bolezen.
Ali ima mačje straničšče močan vonj?
Logiran
lany
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #6 : nedelja, 18.02.2007 : 13:34:46 »

Če imaš koncentriran pesek, sploh ni vonjav, seveda pa ga je ravno tako treba sproti čistiti.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7 : nedelja, 18.02.2007 : 21:20:44 »

...a je mucek navajen "samo" stanovanja?

Ja. Ker je dudar (torej že od malega samo v človeških rokah) sploh ne pozna zunanjega sveta. Prejšnji skrbnik ga je imel samo v stanovanju, pri meni pa tudi nima izhoda ven. In se tako tudi oddaja - samo za not.

Lp
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #8 : nedelja, 18.02.2007 : 23:08:15 »

No, danes smo ugotovili tudi že, da znamo prest in da čohanje zelo paše in da poskušamo ta status čohajočega obdržati čim dlje  Wink

Lp
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #9 : ponedeljek, 19.02.2007 : 00:14:34 »

Muc na nov dom čaka v Ljubljani: 041/896-128.

Pridna, a to je tvoja številka? Če je - kdaj pa te lahko pokličem (dopoldne / popoldne / zvečer)? Tale Dodo me precej zanima, ker že nekaj časa iščem kakšnega mucka, pa sem se odločila, da bi kakšnega posvojila in ne kupovala.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #10 : ponedeljek, 19.02.2007 : 08:17:52 »

Je moja številka. Kar pokliči pa se bova že kaj zmenili. Načeloma sem dopoldne v službi, končam okoli 16ih. Na telefon se pa javljam nekje do 20ih zvečer.

Lp
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #11 : torek, 20.02.2007 : 13:46:22 »

Vse, ki se zanimate za Dodota, prosim, da:

1. upoštevate čas dosegljivosti, ki sem ga navedla - torej med 16. in 20. uro. Ne prej ne potem ne pošiljajte sms-ov, ker nanje ne bom odgovarjala, še manj pa klicala nazaj, ker prvič vas je veliko in drugič se za muca zanimate in ga želite imeti vi.

2. muc se oddaja samo in izključno za v stanovanje/hišo, brez možnosti izhoda ven. In tukaj ne delam izjem v nobenem primeru.

3. muc je do sedaj živel sam, je navajen, da dela kar hoče in je zato potrebna vzgoja. In pri tem ne pretiravam. Je še mulc (pubertetniški) in ga je treba pri njegovih takih in drugačnih poskusih omejiti. Kljub temu, da je prijazen in se pusti mečkat, je zahteven muc, ki bo potreboval veliko pozornosti.

4. Nima  nobene strašne preteklosti, je pa razvajen. Kar ravno tako pomeni delo z njim, zato je zaželjeno, da imajo posvojitelji izkušnje.

Lep pozdrav vsem!

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : torek, 20.02.2007 : 15:38:21 »

 Smiley  Huh  Sad  Shocked  Tongue
Sigurno si vesela, ko sem ti ga zaupala v oskrbo, a ne? Je ja fino, ko se toliko ljudi zanima za enega samega mucka.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #13 : torek, 20.02.2007 : 16:22:15 »

Ja, je fino. K bi radi gliiiih teeeegaaaa, ne glede na njegov karakter in združljivost z drugimi živalmi itd.  Shocked In zraven še nekateri trdijo, da jih ni pritegnila barva, pač pa zgleda takooo neeežeeen  Roll Eyes Svašta. Sigurno je edini maček na tem forumu, ki je nežen (in nikakor ne zaradi barve)... Nočem odvračat ljudi od posvojitve tega mačka, rada bi samo, da premislijo, kaj si želijo in so v pogovoru z mano odkriti.  In da se zavedajo, da ima vsak maček svoje karakteristike, ki gredo k njihovemu življenskemu stilu ali ne.

In Smetka, si že vedla zakaj, ne?  Cheesy   Grin  Cheesy
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #14 : sreda, 21.02.2007 : 18:27:15 »

Živjo!
Ej Franka: Meni so pa beli mucki zelo lepi... Nimam pa možnosti imeti muca, ker imam doma kužka.
Glede na tvoj napis, opis, pripis, hmm, sej mački, mucke in mali tigrčki SO združljivi s psmi drugače, to ti lahko tako Smetka kot Pridna potrdita...  No, če bo želja huda seveda  Smiley))))))

Ej "pridna", je res toook nežen?? Al bolj samo zgleda tako?  Smiley))) Kot pri ljudeh, zgledajo nekateri v redu in normalni, pole pa doživiš, vsaj "hladen" tuš, kot bi se stari slovenci izrekli...
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines