mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 23:06:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: možganska telovadba za pse
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: možganska telovadba za pse  (Prebrano 27663 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #15 : četrtek, 07.04.2005 : 21:54:59 »

bonie, upam da se je mirovanje izplacalo, pa da je z kolenom vse vredu!
zdaj sem pa jaz na podobnem, moj Johny ima vnetje pokostnice, tako da mora pocivati 14 dni Cry
nekaj predlogov za mozgansko telovadbo ste tako ze napisali, pa se mi zdi vseeno se premalo , da bi lahko zaposlila sebe in johnyja za cele dneve.. ce se se kaj spomnite, prosim sporocite..jaz odstevam dneve ( z jutrisnjim dnem se 12 Sad )

papa,
Jasmina & Johny
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #16 : sobota, 09.04.2005 : 05:25:50 »

jasminaj,
upam da se bo Johny čim prej pozdravil in pokuril vso odvečno energijo.
Drugače pa jaz Shait zaposlim npr. z žogo, napolnjeno z briketi. Samo to je le 10 min. Zelo je mirna in pridna ko kuham ali kaj pečem. Takrat je vedno zraven na svojem stolu in opazuje ter zraven drema. Pa v piškote na mizi je tudi sposobna strmeti celo uro ali celo več. Preverjeno. Smo si enkrat vmes pogledali film in šele potem ugotovili, da še kar stoji pri mizi.  Grin Če imaš takega požeruha kot jaz sploh ni problema z zaposlitvijo.  Cheesy  Grin
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #17 : sobota, 09.04.2005 : 11:13:03 »

shait.. johny ne bi samo strmel v piškote, dokler i bili v isti sobi bi cvilil pa jih gledal, kot da bi hotel reči "daj mi jih že enkrat" .. če pa bi se umaknila iz sobe, v kateri so piškoti na mizi, mislim ,da bi jih kar dol vzel Angry če ne, pa bi še naprej cvilil, dokler jih ne pospravim na mesto, na katerem jih ne bo videl.. Roll Eyes
z počivanjem čez dan nimama ne vem kakšnih problemov, samo ponoči pa se vsake toliko zbudi, pa hodi po stanovanju gor pa dol  Cheesy, zgleda ne more spat, ker se čez dan ne zlaufa.. kakše predlog, da ga ponoči umirim???
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #18 : nedelja, 10.04.2005 : 07:13:54 »

Shait pa do sedaj še ni "kradla" Je prepričana da bo dobila, če bo le dolgo čakala. Pa še prav ima.
Res ne vem kaj bi lahko naredila ponoči. Huh  A to samo zdaj dela?
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #19 : nedelja, 10.04.2005 : 10:24:24 »

shait ..jap samo zdaj.. drugače je lahko spal po 12 ur skupaj, pa še pol se mu ni dalo vstat Smiley,, to ko ga čez dan matram z raznimi miselnimi igricami, ga čisto nič ne utrudi Undecided
Logiran
tjashybosty
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 122


« Odgovor #20 : petek, 29.04.2005 : 11:24:24 »

Ojla!

Verjetno se je kuža že pozdravil, ampak vseeno si lahko pogledaš še eno zanimivo miselno vajo Wink. Če ga že ne boš uspela naučiti, se boš vsaj nasmejala sto procentno: ***, pod rubriko Razvedrilo Grin Grin.

Pozdravček.
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #21 : četrtek, 29.09.2005 : 20:16:33 »

Jaz pa mojemu kužeku mečem stvarce po sobi, na posteljo, pod sto... in potem jo on ulovi in beže, tako da jaz njega lovim po stanovanju. Če pa mu kaj skrijem pa nekaj časa išče- npr 1 minuto... In če ne najde se usede in me gleda kam sem dala. Ni preveč zainteresiran za dolgo iskanje. Tako da sploh ne vem s čim naj ga zaposlim za daljši čas. Potem pa nima kaj za počet in muhe lovi...  Cheesy
Zanimivo se mi zdi da bi kongota napolnila. Toda ne vem s čim naj ga, da  ne bom imela vse čisto umazano...
Logiran
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #22 : četrtek, 27.10.2005 : 19:31:02 »

emm....kaj je kongo? a to je tista žoga ,ko se dajo briketi not ,pol pa mora kuža to kotalit ,pa ,briketi ven padajo ? sram Huh
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #23 : sobota, 29.10.2005 : 19:20:53 »

http://www.kongcompany.com/
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #24 : sobota, 29.10.2005 : 19:35:24 »

Tessy, še tukaj: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,2960.0.html
Logiran
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #25 : ponedeljek, 31.10.2005 : 18:23:12 »

oooo,tale kong je pa res super. Smiley
hvala,hvala-zdaj mi je že jasno
Logiran
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #26 : četrtek, 03.11.2005 : 09:54:54 »

glede tiste žoge,ki se jo napolni z briketi ,pa potem kuža to kotali....
a to vsi kužki ''poštekajo'' ? al samo eni , ker moja prijateljica je kupila isto svoji psički,pa ona tega ni razumela in je žoga kmalu ni več interesirala. Tongue
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #27 : ponedeljek, 30.01.2006 : 15:24:05 »

podobno je bilo pri meni pa sem 1x karotu pokazala kako deluje in zdaj je čisto nor, ko zagleda tole žugo Grin
Logiran
spisek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #28 : petek, 10.03.2006 : 11:17:26 »

Imam kongo pa ga ne znam uporabljati. Ko kuža napolnjeni kongo zakotali, vse brikete zletijo po stavnovanju. Obstaja mogoče poseben način kako napolniti kongo, da brikete ne zletijo takoj ven?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #29 : petek, 10.03.2006 : 11:25:35 »

Brikete zmesas s sirckom, pasteto, skuto... Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: možganska telovadba za pse
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines