mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:38:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega dlake  |  Tema: FURMINATOR
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: FURMINATOR  (Prebrano 53798 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
anu
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« : nedelja, 18.03.2007 : 22:29:53 »

Ima kdo izkušnje s furminatorjem, napravo, ki odstranjuje poddlako?
Na internetni strani sem si ogledala reklamni filmček, ki me je navdusil,
a bi vseeno rada slišala še kakšno mnenje.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 02.11.2008 : 17:53:35 »

Do sedaj so bili vsi navduseni, za katere sem jaz slisala. Je pa res, da deluje dobro na kratkodlakih psih, ce je dlaka predolga zobniki ne pridejo zraven in ni ucinka.

Bi mogoce se koga zanimal skupinski nakup tegale iz e-baya? Je kar precej cenejsi kot pri nas..
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #2 : torek, 04.11.2008 : 06:34:14 »

Evo iz prve roke  Wink ... za kožušček labradorca odličen, na kožuščkih tibetančkov odpove  Smiley Skratka kot je napisala alexy - kratkodlake obdela odlično, na dolgi dlaki nima učinka.   Smiley
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #3 : torek, 04.11.2008 : 06:41:02 »

Nanda a potem ga ne rabis? Grin
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #4 : torek, 04.11.2008 : 07:36:23 »

Mene pa zanima,kako se to obnese pri basset houndih?Naša Berry ima katastrofalno dlako za vzdrževanje.Ima namreč prav nemogoče drobno podlanko,ki je nikakor ne spravim ven.Do sedaj so odpovedali že vsi negovalni pripomočki,za raznorazne glavnike,trimerje,krtače in ne vem kaj še smo zmetali že na tone denarja.To stvar bi morala najprej sprobati,če je res tako v redu.A bo kdo mogoče v soboto v Vrtojbi in ga bo imel s sabo?Vsaj na Zaniju bi ga lahko sprobala,ki sicer ni kritičen,vendar ima nekaj podlanke.
LP Tjaša
Logiran
tina82
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #5 : torek, 04.11.2008 : 07:41:39 »

Včeraj sem preizkusila Furminator na avstralskem ovčarju in na mačku (kratka dlaka). Pri obeh je šlo ven ogromno dlake. Za mačka se mi je zdel enkraten! Pri Chici (AO) je šlo tudi veliko dlake ven. Sploh na delih, kjer ima kratko dlako (noge) sem bila presenečena koliko dlake pobere, ker tam jo ponavadi niti ne krtačim ne. Na dolgi dolgi dlaki pa ne gre toliko ven. Po telesu, je še šlo, po hlačkih, kjer ima res dolgo dlako, pa ni šlo skoraj nič dol. V splošnem, sem pa še vedno več dlake odstranila s Furminatorjem kot pa prej, ko sem uporabljala 4 različne krtače. Sem jo pa 'furminirala' eno uro, pa še bi jo lahko, ker je šla dlaka še vedno dol, ampak me je že vse bolelo, tako da sem nehala. Aja, pa še to pri dolgodlakih... Chici je po hrbtu malo uničilo dlako. Če s Furminatorjem 'raztegneš' dlako, se potem malo zvija, skodra. No, včeraj je iela nekaj takšnih dlak (ne veliko), danes pa je že spet v normalnem stanju.

Nisem še čisto prepričana ali naj kupim ali ne. Za mačka se definitivno splača, za psa pa ne vem. Bom še enkrat poskusila, da vidim, če me bo prepričal Smiley
Se pa pozna učinek Furminatorja v stanovanju. Ponavadi se mi v enem dnevu po sesanju že nabirajo dlake po kotih, danes jih ni pa skoraj nič.
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #6 : torek, 04.11.2008 : 07:44:06 »

Alexy - premoremo tudi enega labradorčka  Wink tako, da "denar ni letel v nič"  Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #7 : torek, 04.11.2008 : 12:39:39 »

Mi smo se tudi odločili za nakup-bom prosila prijateljico naj mi ga prinese iz ZDA. Mislim,da je to najcenejša varjanta.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #8 : torek, 04.11.2008 : 12:56:09 »

Kolk pa stane, če smem prašat - in a to dela na baterije?
Tisto o čistem stanovanju me je čist zraj**** Cheesy Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #9 : torek, 04.11.2008 : 12:59:21 »

Pri nas je medium izvedba 46,10 € + poštnina, na ebayu sem zasledila ceno 33,99 USD (cca 26 €)+ poštnina cca 8,25 USD
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #10 : torek, 04.11.2008 : 13:17:06 »

King-roy hvala za podatke. Kje pri nas pa lahko kupim to? Če gre za reklamo in ne sme biti objavljeno tukaj, a mi lahko prosim pošlješ na mi4(afna)siol.net? Ali pa kakšen link....
Hvala hvala hvala že v naprej....
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #11 : torek, 04.11.2008 : 13:27:49 »

King-roy sem že sama našla kje se dobi, pa vseeno hvala za pomoč.... Smiley
Ali je potem za našo jazbečar mix zverino dovolj small izvedba?
Ima kdo izkušnje?
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #12 : torek, 04.11.2008 : 13:40:21 »

Za labradorca smo naročili medium  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #13 : torek, 04.11.2008 : 13:41:11 »

O kul, hvala nanda...
Logiran
P.m.
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #14 : torek, 04.11.2008 : 14:27:49 »

To stvar bi morala najprej sprobati,če je res tako v redu.A bo kdo mogoče v soboto v Vrtojbi in ga bo imel s sabo?Vsaj na Zaniju bi ga lahko sprobala,ki sicer ni kritičen,vendar ima nekaj podlanke.
LP Tjaša

Jaz imam en testni FURminator skoraj vedno v avtu in bom v soboto v Vrtojbi, tako da se lahko zmenimo za en preizkus. Wink
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega dlake  |  Tema: FURMINATOR
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines