mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:20:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ameriški buldog - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ameriški buldog - čvek  (Prebrano 46090 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
smravl
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 22


« Odgovor #30 : četrtek, 20.05.2004 : 13:14:17 »

Živjo!!! Grin

Jst sem ravno odkrila to temo, sploh nisem vedela da obstaja!
Tudi sama sem velik navdušenec nad to pasmo! Zelo rada bi imela dobermana in am. bulldoga, a je to prevec nora kombinacija? Undecided
Tebi AM_ Bully pa zelim veliko lepih trenutkov s tvojo bulldoginjo.


lp  Wink
Logiran
fleka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #31 : ponedeljek, 21.06.2004 : 07:54:14 »

Na prodaj je psička pasme Ameriški bulldog Lyna (White Huricanne Aurora x Agir of White Silber) potomka delovnih linij Sure-Grip.Psička je zelo močna (14 kg,30 cm),tigraste barve z veliko beline.Je močnega karakterja,precej dominantna.Stara je 2,5 meseca,cepljena.Psi te pasme niso priznani od FCI,imajo pa interne rodovnike Kluba Am.bulldogov Madžarske.Psička potrebuje lastnika,ki bo imel dovolj časa,da bo z njo delal,je poznavalec psov in ji nudil veliko prostora.Izgled delovnih psov am.bulldogov si lahko ogledate na  ****Našo psičko se da videti pri nas doma,informacije samo na tel***.Barbara
Logiran
ambulldog
gost
« Odgovor #32 : torek, 23.11.2004 : 19:20:59 »

Pozdravljeni!Vse,ki vas zanima več o ameriških buldogih lahko pokličete na *****,doma imamo samčka uvoženega iz ZDA in dve samički.Prvo leglo pričakujemo v začetku januarja 2005 in sicer z belim samčkom Ve Eights Eliminator Gaston Crougar in belo-tigrasto samičko T-Rex Lady.Samček je visok 55 cm in ima 60 kg,samička 53 cm in 45 kg.Slike psov si boste lahko ogledali v rubriki predvidena legla.Dare

[Dare je na forumu in portalu ze kot zombi; Jana]
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : torek, 23.11.2004 : 19:31:42 »

Dobrodosel ambulldog,

me veseli, da si se nam pridruzil.
Upam, da tvoje vabilo za tiste "ki zelijo vedeti vec o ameriskih buldogih" ne velja samo za telefonske informacije, temvec se nam bos veckrat tukaj pridruzil s kaksnimi nasveti pojasnili, zanimivostmi...

To je cena za oglasevanje legla na forumu Wink
Logiran

dadop
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #34 : sreda, 24.11.2004 : 18:02:31 »

Sem lastnik prelepe psičke pasme ameriški buldog, če kdo potrebuje kakšne informacije lahko brez problemov pošlje mail ali pokliče na **
Logiran
dadop
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #35 : sreda, 22.12.2004 : 18:39:59 »

 Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
Danes sem ivedel, da bodo mladički od moje psičke dobili slovenski rodovnik. Tako, da se bo ta pasma začela čiriti tudi po Sloveniji.
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #36 : četrtek, 23.12.2004 : 16:37:52 »

Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
Danes sem ivedel, da bodo mladički od moje psičke dobili slovenski rodovnik. Tako, da se bo ta pasma začela čiriti tudi po Sloveniji.


dadop kako je mogoče da mladički dobijo rodovnik v slo, jaz ne vem kako to gre? Ameriški bulldog je priznat samo od AKC-a, no ne i FCi-a, kako onda stvari potekajo v vezi rodovnika?
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #37 : četrtek, 23.12.2004 : 16:38:40 »

A ja, sem jaz mulc, zabil sem te vprašat kteri tip je tvoja psica?
Logiran
dadop
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #38 : četrtek, 23.12.2004 : 21:00:46 »

Psička Yohanson linija in je bela z rjavim očesom in črno obrobo. Oče je ameriškega porekla, mama pa je madžarka. Kakor sem jaz dobil informacije se Slovenska kinološka zveza zavzema, da se čim več pasem vpiše v register, predvsem zaradi ugrizov. Tako, da moja psica še ne more dobiti Slovenskega rodovnika, njeni mladiči pa.
Ali imaš tudi ti am. buldoga.
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #39 : četrtek, 23.12.2004 : 21:34:47 »

Ne, jaz nimam ameriškega bulldoga, imam pa angleža  Grin ampak so mi bulldog pasme eno veliko zanimanje in preokupacija  Grin

PS: Yohanson linija ne obstaja, upam da si se zmotil v pisanju prek tastature  Grin Verjetno si mislil Johnson linija - znači ona bulldogasta inija amerikanca, masivnejši in manj atletični od Scott linije
Logiran
dadop
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #40 : sobota, 25.12.2004 : 20:26:44 »

Ja moram ti dati prav, črke so malo napravilne. Johnson je prav. Odrasla psica naj bi dosegla 45 do 55 cm višine in od 45 do 60 kg. Če hočeš ti pošljem sliko kako zgleda pri 4 mesecih.
Logiran
dadop
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #41 : sobota, 25.12.2004 : 20:28:58 »

V knigi, ki sem jo dobil iz amerike piše, da naj bi bil originalen buldog, kot je bil na začetku zelo podoben ameriškemu buldogu.
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #42 : nedelja, 26.12.2004 : 00:55:44 »

V knigi, ki sem jo dobil iz amerike piše, da naj bi bil originalen buldog, kot je bil na začetku zelo podoben ameriškemu buldogu.


Ja tudi jaz imam kar nekaj knjig o bulldogih in njihovoj preteklosti...američki bulldog je eden od starih bulldogov. Ampak je tu več bulldogov ker su ih delili na: 1. psi zelo močnih glavah in čeljustmi, 2. psi z okroglo glavo in močno čeljusti (bullenbeissera), ti se pa delijo na:pas čuvar ("the watchdog"), manjši pas  ("the split-lip smaller dog") i kot zadnji, pas dulje njuške, s opnama na šapama ("a web-footed, longer-muzzled dog).


PS: Pogosto boš slišal priče kako je tisti stari pes najsličnejši APBT-u, in od nekterih tudi kako je APBT pravi bulldog  Roll Eyes no ja...

PS2: Lahko mi pošlješ mail z sliko na ***
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #43 : torek, 28.12.2004 : 13:33:57 »

Ghode,

mi lahko pošlješ naslove knjig o buldogih na privat?
Logiran
pikola
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 11


« Odgovor #44 : sreda, 05.01.2005 : 12:00:57 »

Kolikšna pa je okvirna cena ameriških bulldogov?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ameriški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines