mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:17:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega maltežanov
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nega maltežanov  (Prebrano 42765 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #30 : sobota, 01.05.2004 : 20:05:29 »

jessy,joj zdajle ni se nic,ko ima kratko dlako pocakaj da odraste Grin Roll Eyes

lp

 Roll Eyes Shocked me je že strah...  Roll Eyes Grin Grin Grin

Komi čakam Hrušico... upam, da takrat ne bo imel vozlov. A boš pol ti prinesla tisto za konice strič??


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #31 : sobota, 01.05.2004 : 20:08:01 »

jessy,za konice stici se uporabljajo navadne skarje-ja jih bom prinesla in vse drugo tudi Wink
Aja ti prinesi samo mizico,ce jo bos do takrat ze imela Wink

lp,pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #32 : sobota, 01.05.2004 : 20:24:28 »

Ja, če jo bom imela. Samo dvomim...  Roll Eyes


Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #33 : nedelja, 02.05.2004 : 17:34:26 »

Zivjo!
Moja Lady ima tezave Sad pojavil se ji je prhljaj predvsem na zadnjem delu telesa.Ne vem kaj bi bilo krivo za to spremembo.V hrano ji dajem posebno olje ,ki naj bi izboljsalo kozo in dlako,uporabljam dober sampon,hrana je tudi o.k-canin royal za yorkije edino kar bi bilo mozno je balzam ,ki sem ga sedaj nekako preizkusala,a sem ga vedno dobro izprala Huh.Prosim za nasvet kako se te nadloge znebiti,ali lahko uporabim sampon oronazol ,ki je za ljudi.Hvala!
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #34 : nedelja, 02.05.2004 : 19:17:17 »

sisi:Zacni uporabljati sampon za pse in ne za ljudi,balzami za ljudi so o.k. samponi ne vedno-mogoce je to krivo.Kupi si sampon Bio Groom,protein lanolid in vedno ko ga uporabljas ga razreci z vodo.
Uporabljaj balzam Pantene,ki ga tudi reci z vodo-po tem balzamu ni potrebno izpiranja vendar,ce ima prhljaj ga rajsi daj.
Fen uporabljaj le od dalec in,ce se le da kupi tistega ki ni vroc(oz.se da nastimati na temperaturo),zraven jo cesi.


Upam,da se bo stanje izboljsalo,aja pa naj je cimvec sadja in zelenjave Wink

lp,pia
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #35 : nedelja, 02.05.2004 : 20:48:43 »

Zivjo!sampon uporabljam za pse ne za ljudi ,oronazol je za prhljaj pri cloveku za to sem mislila ,da bi mogoce bil o.k.Sampon ,ki ga uporabljam se mu rece ring 5 bright white,balzam pa od jv san bernard prej sem vedno dajala samo kremo za dlako ,ki sem jo kupila od Marije Frlez zato mislim ,da bi lahko bil kriv balzam sam sem ga vedno dobro sprala zato ne vidim vzroka zakaj bi ji skodoval.Razrecim ga tudi .Sadje je zelenjavo tudi pa olje dodajam,vcasih dobi tud rio mare ali pa ribe.Jutr jo bom namazala z oljem in malo pustila nato pa skopala in bom vidla kaj bo.Se prej pa bom poklicala veterinarja ce je tak nacin dober za psa.Upam ,da se znebiva prhljaja!LP Wink
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #36 : torek, 04.05.2004 : 14:58:55 »

sisi:Kje si kupila sampon ring5??Jaz sem ga namrec iskala po trgovinah in ga se nikjer nisem "odkrila" Roll Eyes

lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #37 : torek, 04.05.2004 : 15:07:41 »

Pia, ring5 se dobi (upam, da se) v oni stacuni v Trnovem (ZOO Preis) oz. v BTC-ju, ZOO Diskont. Meni je zelo vsec, ga uporabljam ze, hm, 7 let.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #38 : torek, 04.05.2004 : 15:14:31 »

Aha ok,vem kje je to,letim kupit Wink

lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #39 : torek, 04.05.2004 : 15:30:58 »

Zivjo!
Glede prhljaja ,ki se je pojavil je problem resen saj sem uporabila prastaro zdravilo ki 100% deluje in to je olje navadno olivno olje!!! :PSem se spomnila kako sem sinu odpravljala temence in glej po tolikih letih mi to spet pride prav!!!! ;)LP
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #40 : ponedeljek, 02.05.2005 : 22:00:16 »

...kremo za dlako ,ki sem jo kupila od Marije Frlez

Sisy, mi lahko prosim sporočiš, katero kremo uporabljaš in kje jo lahko kupim?

Pa katero olje uporabljaš - pa ne mislim olivnega Wink, ko si omenjala nekaj postov nižje..mislim da si ga dobila od Marije Ferlež...

Hvala Kiss,
Diana
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 02.05.2005 : 22:45:00 »

sisi kolkor jaz vem sta dve vrsti maltezana...ne vem kako drugace temu rect. Moj je bil tudi na zgornji meji tako kot pijin, srecujem pa full manjse maltezane kot je bil moj. Tudi gobcke sem opazila, da imajo eni malo krajse in v knjigah o maltezanih, ki jih imam vidim tudi po slikah razlike.
S sestricno sva obe imeli maltezana in njen je bil full manjsi od mojega in gobcek je imel bolj spicast in manjsi. Pa tudi krajsi je bil od mojega, ceprav je moj imel mere se v meji normale.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #42 : torek, 03.05.2005 : 08:22:46 »

Obstaja izključno samo 1 vrsta maltežana! Bom zvečer napisala obrazložitev (sem zdaj v službi Wink)

LP
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #43 : torek, 03.05.2005 : 08:58:59 »

ja mel...sej sem napisala, da ne vem kako drugace to obrazlozit, kot da napisem dve vrsti, ceprav nista...
kako drugace bi pa ti razlozila razlike pri rodovniskih maltezanih, ki so zelo velike...celo v knjigaht po slikah lahko to vidis
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #44 : torek, 03.05.2005 : 09:07:52 »

Joj, punce v službi me bodo ubili Wink Bom napisala natančneje zveče, OK? Do takrat pa vztrajam da so Maltežani samo eni Wink Grin

LP
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega maltežanov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines