mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:22:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Revija Mojpes
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Revija Mojpes  (Prebrano 37951 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« : nedelja, 04.04.2004 : 18:58:42 »

Kakšna se vam zdi revija?Vas je dosti naročenih na njo?Meni se osebno zdi zelo v redu;)

papa MyMy
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #1 : nedelja, 04.04.2004 : 19:42:16 »

Jaz sem že kake 2 leti naročena nanjo in mi je všeč  Cheesy Moti me edino to, da je poster na drugi strani popisan z zanimivim in uporabnim tekstom. Lahko bi na primer na drugo stran dali male oglase, ki jih lažje žrvtuješ za na steno  Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 04.04.2004 : 21:22:34 »

Samo opozorilo tistim, ki ne vedo - revija Moj pes in mojpes.net nimata nic skupnega.
Logiran

Dama
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #3 : ponedeljek, 05.04.2004 : 08:02:57 »

Tudi jaz sem naročena nanjo in vem, da nima veze s tem portalom. Všeč mi je, ker je posvečena psom, se mi pa zdi, da bi bila lahko malo bolj strokovna. Da se predstavi več bolezni, značilnih za pse. Več predstavljenih pasem, njihov standard in kar se tiče prehrane.

Moti me edino to, da je poster na drugi strani popisan z zanimivim in uporabnim tekstom. Lahko bi na primer na drugo stran dali male oglase, ki jih lažje žrvtuješ za na steno  Grin
Se popolnoma strinjam Wink
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #4 : ponedeljek, 05.04.2004 : 14:24:16 »

To s postrom se strinjam tudi jaz;)
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #5 : ponedeljek, 05.04.2004 : 15:34:33 »

Moti me edino to, da je poster na drugi strani popisan z zanimivim in uporabnim tekstom

Smo že štirje Grin
Drugače pa se mi zdi revija zelo vredu. Tongue
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #6 : ponedeljek, 05.04.2004 : 15:37:35 »

Jaz sem na revijo Moj pes naročena dobro leto in mi je tudi zelo všeč,se pa strinjam,da je škoda,ker je na drugi strani posterja še kaj napisano pa ga je potem škoda obesit,ker shranjujem nasvete Grin
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #7 : ponedeljek, 05.04.2004 : 18:32:43 »

Jaz sem bla prej naročena na revijo kinolog  Undecided pa sem jo odjavla, ker je blo zalo malo (sicer strokovnih) člankov in en kup oglasov/ reklam in raznoraznih obvestil.  Roll Eyes

Revija Moj pes mi je pa zelo všeč, vsaj je nekaj zanimivega branja.  Grin
Logiran
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #8 : ponedeljek, 05.04.2004 : 20:58:23 »

Tudi jaz sem približno leto dni naročena na revijo in mi je zelo všeč. Malce me moti edino to, da npr. opisujejo nek problem pri vzgoji in se potem "rešitev" tega problema ponudi šele v naslednji številki. Jaz pa takooo komaj čakam kako naj odpravim kakšno "nagajivost" najine dame. Grin Sicer pa ne bi imela nič proti, če bi bilo tako kot je napisala Dama (več predstavljenih pasem, njihovih standardov, itd.). LP
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #9 : sobota, 10.04.2004 : 11:29:25 »

Meni so zelo všeč članki o pasmah..čeprav nevem kaj bojo naredili ko bodo že vse pasme opisali ;)ponavljali??
hehe Grin

papa MyMy
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #10 : sobota, 10.04.2004 : 11:38:40 »

Oh, ne skrbet, pasem je še veliko. Grin
Samo je pa res, kaj bodo naredili ko jim bo zmankalo? Undecided
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #11 : sobota, 10.04.2004 : 12:13:59 »

Če bi želeli opisat vse pasme,jih je preko tristo in precej še neznanih,tako da jih še dolgo ne bo zmanjkalo Wink
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #12 : torek, 13.04.2004 : 15:30:46 »

LP!
Upam, da vas ne bom razočarala s svojim odgovorom! Ker sem že dovolj dolgo na svetu, vem, da po določenem času začnejo opis pasem spet ponavljati. Na srečo prihajajo vedno nove generacije, ki jim je treba predstaviti stare pasme, pa čeprav so bile predstavljene že pred leti. Nekatere se ponavljajo(za moj ukus) preveč pogosto. In to je tudi  eden od vzrokov, da sem revijo že pred časom odpovedala.
LP,Miša
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #13 : torek, 13.04.2004 : 15:47:53 »

Tud jst nisem naročena na revijo.Kaj če mi,če pa imam tako dober forum,kjer vse zvem... Wink
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #14 : torek, 13.04.2004 : 17:54:01 »

 Smiley Noooo, da se pasme ponavljajo, pa ni čisto res.
Sliši se, da bo v majski ali junijski številki opisana ena pasma, ki še ni bila predstavljena.  Grin  Grin  Grin Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Revija Mojpes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines