mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 00:31:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hja...  (Prebrano 39762 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #120 : petek, 11.05.2007 : 13:43:00 »

Jana, Repek, ne?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #121 : petek, 11.05.2007 : 13:49:09 »

A lahko samo nekaj prosim? Ko se govori o ostalih zavetiščih..... a ste lahko prosim v svojih postih bolj konkretni? Zase sem namreč prepričana, da sem na pravi strani in pripadam društvu, ki JE na pravi strani in upravlja z Obalnim zavetiščem, ki se za svoje živali po najboljših močeh trudi (za nas je Topolščica na drugem koncu Slovenije, pa tudi za vsako drugo malo manj običajno stvar moramo v Ljubljano, kar kljub vsemu ni tako blizu), čeprav tudi poka po šivih. In prebirat o "ostalih zavetiščih", ki pa ne skrbijo dobro za svoje pse ni ravno prijetno.....

Zakaj vsi ignorirate Sleepy? Ej, brez tebe (vas) bi jaz še težje, res. Ko si mislim, da nisem edini... karkoli že...  Grin. Pa ko se javiš in dvigaš moralo, pa vem, da razumeš, za kaj gre... ker ste vi tam na istem.
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #122 : petek, 11.05.2007 : 13:54:24 »

Jana, jaz bom ta vikend brskala za evropskimi skladi, kot sem par strani nazaj obljubila. Sicer ne pozanm še toliko področja, ampka se bom zagrizla noter in obrnila vsako internetno stran, ki vsebuje "evropski" in "skladi". Smiley

Dekleta (in fantje, da ne bomo komu krivico delali), glede na vse ideje in kolikor nas je pripravljenih sodelovati, mislim, da je čas, da upoštevamo Xenino idejo, da se zberemo, pogovorimo, razdelimo naloge in projekte in štartamo. Torej koncerti, druge dobrodelne oblike, pridobivanje finančnih sredstev ... Saj veste, tako skupaj, družno, da se ve, kaj se bo delalo, kdo bo delal, kako se bo delalo, načrt za naprej ...

Sama bom pomagala maximalno po svojim močeh, čeprav imam po službi še en "študijski šiht". Ampka več ko nas bo, bomo kljub vsem obveznostim, ki jih imamo privat, tudi to zvozili, pa če vsak nekaj naredi, pa bo. Pa saj veste, eni imate tu izkušnje, drugi tam, eni te poznate, drugi druge ...

Kaj pravite? Smetka je že enkrat vprašala, torej kje se dobimo in kdaj?

LP
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #123 : petek, 11.05.2007 : 13:55:16 »

Glede projektov in vključitev vanje kot partnerji....
Sama sem sicer z drugega ministrstva, a stvari so si podobne. Imam nekaj kolegov na MKGP, pa bom povprašala, kako je z razpisi, vendar žal ne bo šlo pred ponedeljkom.

LP

P.S. Sleepy....meni je bilo ob pisanju jasno, da vas ne tlači v isti koš z ostalimi oz. nekaterimi..... Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #124 : petek, 11.05.2007 : 14:01:19 »

Jana, Repek, ne?

Repek ni SKLAD ampak društvo, se mi zdi, da je tle precejšna razlika.

lp, Katarina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #125 : petek, 11.05.2007 : 14:02:51 »

Ja, lahko je Repek, lahko DZZZ Ljubljana, lahko oboje, lahko se kaksno drustvo zraven, lahko kaksen veterinar, pa blabla..., pa spremljevalni stosi (mediji, izobrazevalno - osvescevalna skupina, pa web akterji, pa...). Ampak najprej je treba najti sklad, kjer so razpisi, kamor se lahko kaksen projekt v povezavi z zascito zivali spravi. Vcasih ni nujno, da je sklad ali razpis povezan direktno s tematiko, temvec je treba najti nacin, kako ga vkljuciti morda med popolnoma druge tematike (primer: izobrazevanje - osvescanje prebivalstva o pomenu sobivanja z malimi zivalmi, blabla), kamor lahko stlacimo tudi en kup drugih aktivnosti. Ni pa lahko konkurirati. Treba je imeti tako dober program, da se z njim preprica komisijo. Obicajno je brez vez lazje priti s projektom direkt v Bruselj, kot v Ljubljano. Grin
TinkaraC, se ukvarjas s projekti?

MaxyTT, sem takoj za "projektno debato" v zivo.

PikaPoka, superca. Se pa ne mudi, ker so takile projekti kar eno- ali vec-letni. Ze info, ce se kaj nacrtuje ali kaj podobnega, bi prisel prav. Ali pa usmeritev, kam v EU sklade je pametno startati.

Pa se odgovor za Sleepy:
Nic nisem pisala o posameznikih in vsak sam ve, kako stvari "pri njem stojijo". Dejstvo je, da je vsepovsod nekaj narobe. Dejstvo je, da je tudi v Horjulu kdaj kaj narobe. In dejstvo je, da se vsi trudimo. Eni bolj, drugi manj, enim ratuje bolje, drugim malo manj. Neizpodbitno dejstvo pa je, da se pac ne more vsevprek izkoriscati enega, ki dela dobro, da se prikrije slabo delo nekaterih drugih, pri tem pa se ne opazi, kaksno je dejansko stanje tako v dobrem, kot v slabem. Tudi to, kdo to pocne, ve vsak najbolje sam. O tem govorim in v pisanju sem proti Horjulu izpostavila v glavnem samo eno zavetisce, ki ima enak pravni status kot Horjul, vsi pa moramo priznati, da sta si zavetisci kot noc in dan. Ostali so v kontekstu vseh zavetisc in nobenega posebej ne izpostavljam ne po dobroti in ne po slabostih, prej izpostavljam pocetje nekaterih oseb.
Logiran

Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #126 : petek, 11.05.2007 : 14:04:26 »

PO moje bom čiiist mim butnila, ampak a je kdo razmišljal, da bi HOrjulštajn predstavili gospe Brigite Bardot, ki je zelo aktivna.
http://www.fondationbrigittebardot.fr/site/homepage.php?Id=2

Jaz lahko pomagam s francoščino, če bo potebno. Francozi so zeeeeelo veseli, če se jih nagovori v njihovi materinščini, če se jih pa prosi za pomoč, pa še bolj...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #127 : petek, 11.05.2007 : 14:07:17 »

Sklad je v mojih tekstih misljeno na EU sklade, od koder so financirani razlicni EU projekti.
Pri EU projektih gre za razlicne vrste financiranja, vecinoma so povezave z nasimi ministrstvi (ni pa vedno nujno, lahko je tudi projekt, ki ni sofinanciran s strani SLO), obicajno gre tudi za lastni delez sofinanciranja projektne skupine - partnerjev v projektu, ki so tako iz maticne drzave (SLO), kot iz tujine. Torej, sklad, od koder se crpa del denarja za financiranje projekta, del ga da recimo SLO, del pa sami partnerji.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #128 : petek, 11.05.2007 : 14:10:00 »

Aha, zdaj štekam. Wink Hvala za pojasnilo, Jana. Ja, sem ZA, da se gremo kaj tazga.

lp, Katarina
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #129 : petek, 11.05.2007 : 14:17:18 »

Jana, moja služba so delno projekti znotraj firme, še bolj pa komunikacijska podpora projektom (PR) - kontakti, teženje, mahanje z bičem na oni in naši strani  Tongue

Če me rabite, povejte. Načeloma lahko jaz začnem malo muvat v smer BB, pa se potem zadeva prevede, Sašenka, sem si te zacahnila.
Bom čez vikend preštudirala, kako bi, pa še mojega malo zanimiram, da mi pomaga, je hudo dober v srceparajočihohinsploh besedah.  Wink
Predlagam sestanek ožjega odbora, ene par res "ta najbolj aktivnih", ki Horjul in delovanje najbolje poznate, da se sploh naredi strategija; potem pa širši spekter pomagačev, kamor se uvrstimo potem tisti, ki prevzamemo vsak en projektek.

Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #130 : petek, 11.05.2007 : 14:19:47 »

z BB nisi nič mimo...škoditi ne more...lahko pa zna še kaj koristiti...lahko pa se vsaj izve...

Kaj pa izvajalce ? že imamo...saj jih je lahko več, ali ? ..saj ni samo Gibonni..(sory Smetka)...za zraven njega še drugi, ane ?

popo
meni je tudi metalica OK.!!! super..zakaj pa ne ? če jih imaš "na zalogi" ?

po mojem mnenju, bi jih lahko "nabrali" več različnih...pa vsak vsaj dva komada odpoje..kaj pravite ?
Metal bend lahko jaz zrihtam... Scaffold, če ste za. Samo so res "težki". Sem pa 100%, da ne bi bil problem.
Čeprav se bojim, da vi precej publike bežalo stran Angry Wink
lp
T.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #131 : petek, 11.05.2007 : 14:25:13 »

Jaz sem uporabila izraz ostala zavetišča. Sleepy in obalnemu društvu se opravičujem sram, pa tudi še komu, ki ga je to prizadelo.
Ampak mislim, da nas večina, ki beremo te teme ve na koga kaj leti Smiley

Glede izvajalcev na koncertu pa bi vam prišepnila, da si Polona res fuuuuuul želi Gibonnija Kiss in dejstvo je, da če pride on ne bo problema napolniti katerekoli dvorane in tako ne bi potrebovali nobenega dodatnega izvajalca, ki bi pokril še druge glasbene okuse. Če pa Gibonni propade (kar itak ne bo Roll Eyes) bomo pa iskali druge rešitve.
Ste za? Wink
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #132 : petek, 11.05.2007 : 14:27:20 »

Delamo na tem Ora, delamo!  Wink Grin Cheesy
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #133 : petek, 11.05.2007 : 14:30:21 »

Delamo na tem Ora, delamo! Wink Grin Cheesy
Tako se govori Kiss
Za vikend bova z lovethor izpilile dopise Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #134 : petek, 11.05.2007 : 14:31:36 »

Izpilili jih bosta, ja  Smiley.
Logiran

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines