mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 10:58:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: za vse so krive živali - nastavljanje pasti, strupov ...
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: za vse so krive živali - nastavljanje pasti, strupov ...  (Prebrano 15898 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : nedelja, 27.05.2007 : 17:01:40 »

Mama je lani kupila neko tako zadevco pa ni pomagala... Kaj točno je imela ne vem, naj bi oddajala zvoke, ki preženejo voluharje.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #16 : nedelja, 27.05.2007 : 20:50:15 »

Če se jaz prav spomnim, je dedi ob korenine novo zasajenega drevesa raztresel koščke razbitega stekla (npr. steklenice). Če mu to pade v rov, potem veter (skozi rov) zavija okoli tega - jim ni všeč in grejo. Ne vem pa, kako bi to delovalo pri solati.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #17 : nedelja, 27.05.2007 : 21:21:42 »

Poznam gospo, ki prisega na koščke špeha v rovu. Baje jim tako smrdi, da jih tisto sezono ni več.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #18 : ponedeljek, 28.05.2007 : 06:45:52 »

Pazijo na holesterol? Grin Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #19 : ponedeljek, 28.05.2007 : 07:28:01 »

 Grin  Grin  Grin
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #20 : ponedeljek, 28.05.2007 : 13:27:21 »

 Cheesy po moje je bolj povezano s tem, da so zapriseženi vegetarijanci Tongue  Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #21 : ponedeljek, 28.05.2007 : 17:37:21 »

No, Nanook, sporoči nam, kako deluje ta špeh. Je pa čisto bio metoda.  Smiley
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #22 : četrtek, 21.06.2007 : 18:11:26 »

Sem pred kratkim prebrala v časopisu, pa sem se spomnila na tole temo. Torej: voluharjem, krtom in mišim naj bi blazno smrdela voda v katero namočimo bezgove liste ( pustimo namočene en teden, potem pa zlijemo v luknje )
Preverila nisem, glede na to, da je vse skupaj naravno in humano je mogoče vredno poskusiti......
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 21.06.2007 : 18:14:50 »

No, apdejt, mama je uporabila tiste zveplene bombice, ki ful smrdijo. Zdaj je sel se k sosedom, nam pa je zmanjkal se en fizol vec. Grin Edin hrena se izogiba. Zdaj bomo probal s flasami, baje ga ful moti, ce mu na lukno namontiras prerezano flaso, ker piha skoz in mu gre na zivce. Roll Eyes Sam da pusti moje jagode pa paradajze vnaprej prmiru, pa bo cist ok. Ja, pa hruske. Ker pr tej hrani pa ni milosti! Angry
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #24 : četrtek, 21.06.2007 : 18:18:36 »

Hi, hi, potem ti bo pa račun za psihiatra poslal, ker ga boš s flašami spravila na rob živčnega zloma Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 08.08.2007 : 16:00:52 »

Na tole sem pa cisto pozabila.  Lips Sealed Svrk, do speha nismo prisli, se je voluhar (eden od njih?) ujel v past pri sosedih, potem smo imeli pa se poplavo celega vrta in kar je bilo pod zemljo, se je utopilo. Cool Zdaj mamo paradajzov za izvoz, kumar tudi, bucke psi papcajo, solato oziroma radic pa mama. Cheesy Hruske, ki padajo na tla, pa veselo objeda malo prase Shenzi. Roll Eyes

Baje pomagajo tudi svezi (nescikani) cigumiji-okus jabolko, ampak nam tut tega ni ratalo probat, ker je "nekdo" (=jst) cigumije precikal se preden so lahko prisli do luknje.  sram

Bomo videli drugo leto.

Aja, pa jezke mamo pri sosedih in jih vsak dan hodimo gledat (tut ce jih ni). Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #26 : četrtek, 09.08.2007 : 11:36:21 »

Aja, pa jezke mamo pri sosedih in jih vsak dan hodimo gledat (tut ce jih ni). Roll Eyes
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Ja no, še voluharjem povej, da so pri sosedih ježki, da naj jih grejo gledat Tongue
 Wink

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #27 : četrtek, 09.08.2007 : 15:08:40 »

Naša sedaj že pokojna mačka Maca je bila pravi naslov za preganjanje voluharjev. Kampirala je v vrtu dan in noč, bezala v luknjo, ki je bila vsak dan bližje robu vrta, dokler ga ni iz vrta pregnala s svojim neprestanim nadlegovanjem. Sem ji morala v vrt nositi hrano in vodo in ji narediti zavetje pred morebitnim dežjem, tako vztrajna je bila. In ko je pri nas opravila je veselje naredila še sosedom, , jaz pa sem komaj čakala, da jo lovski nagon mine, da si spet vzame čas tudi zame  Smiley. Neverjetna je bila naša Maca, zelo jo pogrešamo.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: za vse so krive živali - nastavljanje pasti, strupov ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines