mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 10:00:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžalska Dama
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Domžalska Dama  (Prebrano 21522 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #120 : torek, 19.02.2008 : 09:34:24 »

Torej bi sedaj rada Mitri nazaj?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #121 : torek, 19.02.2008 : 09:38:43 »

Pa tole.

Citat
100x rajši bi imela mačka kot je Dama ... vendar sem mislila da taki "neproblematični" mački dobijo prej dom,...sem se očitno hudo zmotila.

Ne bi jst glih razglasala, da je Dama neproblematicna. Kolikor sem jst prebrala, je imela Mitri z njo kar probleme. Midve jih zaenkrat nimava, je pa jasno, da ima macka mocan in samosvoj karakter. Bomo videli, kako se bo pri meni razvijala.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #122 : torek, 19.02.2008 : 09:44:06 »

Sej ni za verjet. Shocked Pa kaj je to? Pink ponk igra ali kaj? A pol kemija zdaj ni več pomembna, je bil problem v dopustu ali kako? Jaz nič več ne razumem Undecided.
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #123 : torek, 19.02.2008 : 09:48:41 »

Ne me več mrcvarit  Cry, ker poti nazaj verejtno ni,  želim si da bi bila, in  bi mi dali priložnost in tudi prosim zanjo,  da bi bila Mitri zopet pri meni.

V svoji odločitvi sem se prenaglila, ker nisem imela podpore svojih domačih. V bistvu pa sedaj vidim, da bi, če bi potrebovala gotovo dobila varstvo za njo pri enem od vas forumcev.

spoštovana,
brez zamere, toda ne išči tega ponovno. zresni se. angleži bi rekli: get a life.

zdi se mi, da moraš tisto, po čemer hrepeniš, iskati drugače in drugje, kot v svojih projekcijah ljubezni v neko živalico. nenazadnje pa to, da mačko ljubkuješ od brkov do riti ni nujno izkaz ljubezni. ljubezen je nekaj drugega, kot obsedenost, odvisnost in posiljevanje, čeprav so domače živali ponavadi lahko dostopen poligon za naše emotivno izživljanje.

res je, pojdi na ta dopust, vzemi si ga z veliko žlico, uživaj do kraja in čez, sprosti se in imej se božansko.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #124 : torek, 19.02.2008 : 09:53:08 »

Ker se Mitri očitno neče menit z mano (očitno ni kemije med nama), se bom pa jst sama s sabo - zato, da ne bo kdo česa narobe prebral in razumel.

Ni mi jasno, Mitri, o kakšnem omaloževanju in cinizmu pišeš?

Kar se tiče hrane. Hranila sem jo s hrano prizvajalca katerega mi je svetovala Polona. To je prav omaloževalna in cinična pripomba, da sem rekla, da je, samo "tako"  hrano. Rekla sem da ima "to" rada!

Jst sem povedala, kaj je mačka jedla. In ničesar drugega. Komentar o "navadnih" briketih je letel na Gargamelco in nima veze s samo mačko in njenim življenjem pri meni, še najmanj pa s tabo. Prosim, prosim, beri kaj piše. In nehaj streljati vse povprek zato, ker si ti že drugič (hm, ali morda že tretjič)  kiksnila v presoji in odločitvi.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #125 : torek, 19.02.2008 : 10:37:49 »


Ne me več mrcvarit  Cry, ker poti nazaj verejtno ni,  želim si da bi bila, in  bi mi dali priložnost in tudi prosim zanjo,  da bi bila Mitri zopet pri meni.

V svoji odločitvi sem se prenaglila, ker nisem imela podpore svojih domačih. V bistvu pa sedaj vidim, da bi, če bi potrebovala gotovo dobila varstvo za njo pri enem od vas forumcev.

Lep dan,
Gaja

 


Mrcvariš nas ti, z butastimi posti, zato te prosim, da nehaj. Mitri ne bo nikoli več pri tebi in srčno upam, da tudi nobeno drugo bitje. 
Sicer pa, a si sploh že dojela, kaj pišeš? Najprej kemija, potem nas posiljuješ z varstvom tvojih živali, potem dopust....

Kupi si plišasto igračo, po možnosti na baterije in jo uritavaj po svoji volji in trenutnem razpoloženju. 

 
Logiran
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #126 : torek, 19.02.2008 : 11:56:06 »

Katastrofa!!!! Sem šla čez celo temo in se mi bruha! Kako je lahko nekdo tako neodgovoren??!!! In pri teh letih?! To je popolnoma nezrelo, neetično in egoistično!

Najprej si omisli žival, potem ni "kemije" (?!),  je pa dopust ... pa ni varstva, pa še ena posvojena živalca, nato vrnitev obeh... Zakaj že?!

Kaj pa otroci - a bi te tudi imela, potem pa vrnila, ker...  Kam pa - v zavetišče? Komu?

Lepo vas prosim! Treba je nekaj pameti preden se odločiš za kakršnokoli žival. Tudi sama sem imela ogledano psičko, ki mi je takoj sedla v srce in ko sem jo videla v živo - še toliko bolj (ljubezen na prvi pogled), kljub vsem njenim težavam in preprekam... a sem se morala odločiti za drugo pesjanko, kajti naš družinski tempo tej konkretni psički ne bi odgovarjal, ker bi bila preveč v stresu.

Pamet v roke in tehten premislek preden posvojimo žival. Ne pa kemija, lepo te prosim!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #127 : torek, 19.02.2008 : 12:29:03 »

Dama ne gre nazaj, na to temo je škoda besed.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #128 : torek, 19.02.2008 : 12:33:48 »

Jst sem povedala, kaj je mačka jedla. In ničesar drugega. Komentar o "navadnih" briketih je letel na Gargamelco

res je, komentar je letel name. pridna ima namrec enako znamko RC (Royal Canin), ampak ima RC Fit, Dama pa je jedla RC Sensible in Indoor; in sem jo prepricevala da RC Fita ne bo jedla. Komentar je torej letel name, seveda ne v cinicnem smislu, ampak je bila bolj interna fora, toliko v pojasnilo.

Lp, Maja
Logiran
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #129 : torek, 19.02.2008 : 13:49:35 »

Dama ne gre nazaj, na to temo je škoda besed.

Pravilno!!!!!
Logiran
Cipresa
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #130 : torek, 19.02.2008 : 21:24:29 »

Saj ne morem verjeti! Da bi jo sedaj pa nazaj ... Za bruhat bolno.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžalska Dama
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines