mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:18:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 297245 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1995 : sobota, 05.05.2012 : 22:56:51 »

Vau, pa res ta zadnja slikca je zelo lepa Kiss in una pri morju! Smiley
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1996 : sreda, 16.05.2012 : 18:16:01 »

Teia, luštna sta!  Smiley Bo treba spet kako belgijsko srečanje organizirat... Wink

Moj volkodlak se je to nedeljo izkazal, kljub ne ravno vrhunski formi sva na RO tekmi osvojila prvo mesto  Grin.

http://www.youtube.com/watch?v=avlFOhWqd6c&feature=youtu.be
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1997 : sreda, 16.05.2012 : 19:03:03 »

Barbi, super tim sta in čestitke za zmago! Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1998 : sreda, 16.05.2012 : 20:44:44 »

Prejšnjo nedeljo sem imela čast spoznati čudovitega Volta in njegovo Bambi Cheesy
Na "dnevu odprtih vrat" našega kinološkega društva Sežana sta zmagala v zabavnem tekmovanju v trikcih in nadvse navdušila naše "nemške" sošolce Smiley

Voltozaverček, ti si zvezda ljubezen
Evo, še nekaj foto dokazov:



   
(fotke prispevala Janoš Cigale in Borut Hočevar)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1999 : sreda, 16.05.2012 : 21:31:48 »

AAAA... To je bilo pol to tekmovanje. Gledam slike in tuhtam kaj bi to bilo. Tek je bil preveč ležeren da bi lahko bila tekma Wink  Grin
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2000 : četrtek, 17.05.2012 : 13:41:51 »

Hvala, aska Smiley.

MamaF, tudi tebe je bilo lepo spoznat, z Voltkom z veseljem še kdaj prideva navduševat vaše nemške sošolce Wink. Hvala za fotke ibn za pohvale, luštno je bilo!  Smiley
Logiran
BARB in ATHOS
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #2001 : petek, 18.05.2012 : 22:12:26 »

 Smiley se bom pa še jaz javila zdaj  Smiley
prečekirala na hitro temo in ugotovila , da je moj Athos 114 registriran grenendalček v SLO  Smiley skratka lep pozdrav ;

Spremljala Voltov tek Ro na Barju ; čudovito za pogledat   Shocked
lp Barbara
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2002 : sobota, 19.05.2012 : 16:17:12 »

Barbara, dobrodošla v tej temi  Smiley. Voltek ima 113, se mi zdi, da sem ga vpisala lani julija.

Hvala za kompliment - samo ne vem, zakaj naju nisi prišla pocukat za rokav  Tongue, a sva delovala negostoljubno?  Wink Vedno rada spoznam pasje navdušence, sploh med belgijci, Volt pa tudi rad nastavi sedalo za čohanje.

Hodulje žal še vedno niso ok, nogo še vedno špara, tako da agija očitno še nekaj časa ne bo na sporedu, greva pa jutri teden na RO tekmo na KD Krim. Pa ko sem ravno na forumu, kot zanimivost - če imam pravo informacijo, ima Slovenija svetovnega prvaka med belgijci (ta vikend poteka svetovna razstava psov vseh pasem v Avstriji)  Smiley.
Logiran
BARB in ATHOS
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #2003 : petek, 25.05.2012 : 15:53:22 »

 Wink
po vrsti  Smiley  malo pozno sva mi2 prišla , po nekaj letih pavze na razstavah mi gre malo bolj počasi od rok to "taborjenje" in vse kar spada zraven  Grin; moj mali je bil še mičkeno "živčen" (beri moja živčnost se je prenašala nanj seveda) ....ampak, sem bila vesela, da se ravno prišla do parkurja, ko sta vi2 začela Smiley .....bom ob naslednji priliki skakala za vama  Grin po moje ni težav , da se ne bi prepoznali  Wink
; drugač sva pa mi2 iz Mb . 
ta čas delava na RO /nisva se odločila za malo šolo  , ampak bova lahko izpit opravila komaj jeseni ; zdaj ima 9mesecev .   Undecided
mi2 šibava v Hrušico ta vikend .
lp B


Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2004 : petek, 01.06.2012 : 23:02:43 »

Barbara, kako je šlo na Hrušici?

Nama z Voltkom je na RO Krim šlo zelo lepo  Smiley, tretja tekma, druga zaporedna zmaga, v odlični konkurenci. Pridne hodulje Smiley.

http://www.youtube.com/watch?v=aEOV54HEs8A&feature=youtu.be
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2005 : sobota, 02.06.2012 : 02:51:26 »

Voltek je očitno cepljen na zlato Wink Bravooooooo! ljubezen Super sta Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
BARB in ATHOS
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #2006 : torek, 05.06.2012 : 15:37:54 »

 Smiley zdravo ; ja spremljam jaz vajine tekme če drugo na Fb Urška Smiley ... hihi , samo so res facike , moj prejšnji je isto"komentiral"  zraven Smiley pri vsaki vaji ......kot tvoj Voltek , Athos počasi tudi začenja Smiley na Hrušici po pričakovanjih ; PRM, BOB ... upam , da pokasirava še PRM na Bledu , pa imava mladinski šampionat Slo pod kapo .... sem ga pa precej izčesala, ker me je živcirala  stara siva dlaka- no bolj puh ... in frajerček si je še hlačke malo skrajšal iz ipike in protesta , ker je moral na dvorišču počakati celo uro - in to sam ..... mala razvada pač ..... tako , da po moje in glede na avstrijsko konkurenco šampionat čaka verjetno  do jeseni jeseni  Smiley  nič hudega
trenirava pa pridno ... če ne prej se v začetku prihodnjega leta lotiva kakšne RO tekme Smiley kliker sistemi in vse to mi je novo , tako , da se oba pridno učiva Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2007 : torek, 12.06.2012 : 01:38:51 »

Tudi midva s Poppyjem sva v Grosuplju na tekmi RO spoznala prijaznega Voltka.... Kiss Smiley
pa še nekaj slikovnega gradiva... Cheesy





pa še Volt med tekmo Smiley









Bambi, kako pa sta se z Voltom uvrstila? Lep pozdrav, Sara in Poppy Wink
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2008 : četrtek, 14.06.2012 : 22:57:37 »

O, Lynn, hvala za fotke!  Smiley Bi mi jih lahko mogoče poslala na mail (samo spominsko, ne rabijo bit original velikost)? Me veseli za tistega 'prijaznega' Voltka, sem imela občutek, da sta oba s Poppyjem najprej malo cviknila  Cheesy. Velik je res, ampak neškodljiv pa tudi.

Tokrat nama je žal šlo bolj slabo, res ni bil najin dan in sva bila sedma; bo jesenska runda spet boljša! Lepo vaju je bilo spoznati, upam, da se še kje srečamo  Smiley .

Volta drugače še vedno matra hrbet/noga, ne vem čisto dobro, kaj naj, zaenkrat si pomagava z masažami in toplimi obkladki, se pa odločam še za kak ukrep. Res mi je žal, ker oba že zelo pogrešava agility in obrambo, a v takem stanju si hujših obremenitev žal ne moreva privoščiti. Upam, da tudi to čimprej rešimo, da se lahko ponovno lotiva vseh podvigov, ki so nama tako pri srcu  Smiley .
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2009 : četrtek, 14.06.2012 : 23:13:12 »

Voltek Kiss Bambi, a imata kako poškodbo ali kaj drugega?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines