mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 00:34:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 204741 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #555 : petek, 18.04.2008 : 09:42:16 »

Kaja je full luškana, moja najljubša kombinacija črno - bela  Smiley Cheesy Častitljiva starost. A je živahna? Ker na slikah zgleda da je  Smiley

vis in nox, krasen kuža res  Smiley Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #556 : petek, 18.04.2008 : 14:36:09 »

Citat
kaja je pa itak ta glavna mešanka na forumu  - bi lahko dobila kakšen naziv: npr. nadmešanka Kaja

Itak! Ni veliko pasjih zmesanckov, ki bi imeli svoj koticek na kaksnem kinoloskem portalu. Wink

Branka, Kaja je se vedno zivahna, le kaksen dan je bolj slabe volje. Takrat dobi za kosilo svojo najljubso konzervo in svet se ji spet zdi lepsi. Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #557 : petek, 18.04.2008 : 14:45:57 »

O mešančki so tle... jupi... Pol je pa treba sem pogledat, glede na to da je moj mešanček Smiley 
Glavo ima zelo podobno tvoji kužiki mešanka. No ko je bil mlajši in malo bolj svetel. Moj je med škotom pa nemcem. Pravi lisjak  Roll Eyes
U kaja je pa potem dobra družba za mojega Smiley 13 let bo. Po mojem bi se kr ujela  Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #558 : petek, 18.04.2008 : 15:58:46 »

Tale tvoj je tudi lep moonbeam. Še kaj slikic pripopaj gor, da ga vidimo v vsej svoji lepoti. Wink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #559 : petek, 18.04.2008 : 18:49:43 »

vis in nox lepega mešančka imaš, prav tako tudi kaja Smiley

hehe lovethor, da je moja Taja elegantna in nežna  Grin u resnici je prav žleht.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #560 : petek, 18.04.2008 : 19:12:47 »

Sej navadno je tako, mešanka: bolj kot so žleht, bolj so fotogenični Smiley Moj Thornadi na slikah zgleda taki božček mali prijazni, ampak je vse prej kot to Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #561 : petek, 18.04.2008 : 20:55:37 »

Ja to pa res. Pa ta pogled, ko kar veš, da se nekaj kuha  Cheesy 
Morš jih imet rad  Smiley

Evo par slikc. http://www.mojpes.net/galerija/index.php?cat=22593
Morm še pobrskat.+ pa še kakšno gor dat. Sicer pa, ko gledajo moje albume je 70% tko al tko Rokijevih slik. V vseh položajih  Wink  Pač tko je. Eni slikajo rože, mi pa pse  Wink  Sicer pa jaz menim, da so te slike najlepše Smiley

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #562 : sobota, 19.04.2008 : 10:03:15 »

Kaja, verjamem  Smiley Moj ima sedaj 7 let, pa se mu niti eno leto ne pozna, je še vedno takšen, kot je bil, ko je imel 1 leto. Otročji, igriv, na trenutke prav žleht, ja  Tongue

moonbeam, zelo zelo lep pes, lepa kombinacija tale s škotom in nemcem.  Smiley Kiss

LP
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #563 : sobota, 19.04.2008 : 10:43:30 »

Ja res je lep  Wink
Skotil se je pa na našem balkonu in da je do tega prišlo sem kriva jaz  sram  Po mojem me tko naženete tle dol s foruma po tem kar sem naredila  Lips Sealed   Ja red mora bit.
Tko da je od prvega dne z mano. Nerazdružljiva že 13 let  Smiley Smiley Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #564 : sobota, 19.04.2008 : 21:12:47 »

Skotil se je pa na našem balkonu in da je do tega prišlo sem kriva jaz

Tole nam pa malo razloži, prosim, izgleda zanimivo.....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #565 : nedelja, 20.04.2008 : 00:43:14 »

No pa bom povedala malo. 14 let nazaj se mi je izpolnila ena velika želja in dobila sem psičko. Nemško ovčarko. Še vedno se spominjam deževne sobote in mame, ko je prišla s črno kepico. Kot otrok sem bila zelo zaprta vase in to je bil zame pravi mali čudež. Povsod sva bili skupaj. In tako so minevali dnevi in Lili (tako je bilo ime psički) je rasla. In potem so prišle težave. To so bila leta 92, 93, 94. V naši ulici je bilo veliko beguncev, ki so prišli k sorodnikom zaradi vojne in razmer na jugu.  Prišli so tudi njihovi otroci, ki so bili vse drugo kot prijazni. To so bili pravi razbojniki. Uničili so vse kar so videli. In okoliški otroci so jim sledili. Spravili so se na mačke, ptice in tudi na mojo Lili. Mama se je zaman kregala z njihovimi starši naj poskrbijo za svoje otroke in naj naju z Lili pustijo pri miru. Nič ni pomagalo. Jaz 11 letna punčka nisem mogla nič. Toliko sem prejokala tisto leto. Lilika je rasla in s tem tudi sovraštvo do teh otrok. Iz prijazne kepice se je razvila v sovražnega psa. Sovražila je ljudi. Postala je neobvladljiva. Nagobčnik je bil nujen. Potem pa je sledil večer, ki ga ne bom pozabila. Starša sta mi povedala, da je Lili preveč nevarna in da razmišljata kako bi jo oddala. ŠOK! Vzeli mi bodo mojega prijatelja. Nisem se mogla sprijaznit s tem. Govorila sta tudi o evtanaziji. Potem ko sta ugotovila, da je nikakor ni mogoče oddati, ker je preveč nevarna druge rešitve ni bilo. To so bili tako zamorjeni dnevi zame. Na vsak način sem jo želela obdržat. Sej ni bila ona kriva, za to kar so ji počeli in je postala napadalna. In potem sem neke večeri, mislim da je bilo to točno 22.maja 1995, zunaj srečala lepega škotskega ovčarja. Bil je od ene gospe in ko se je gonil ji je večkrat ušel. Pa Lili je večkrat osvajal. Lili sem spustila k Lordu (škotu). Joj trajalo je 30 minut. Čez nekaj časa so se starši odločili, da Lili mora it. In takrat sem povedala, da je mogoče breja . Mama je seveda bila besna, ko sem ji razložila kako bo Lord mogoče očka. Starša nista mogla ubiti nedolžne kužke tako smo čakali. V tem času sem ugotovila kako nevarne so psičk, ko so breje ampak nekako je šlo. 22. junija je prišel Roki. Na balkonu. Smiley Lili je skotila samo 1 mladička. Čez nekaj časa je ostal samo Roki.  sram sram sram sram
Starša sta rekla, da ko bo dovolj star ga oddamo. Nekaj časa smo ga hranili še na flaško. V tem času se je marsikaj spremenilo. Otrok, ki so delali zgago ni bilo več in na ulici je zopet prevladal mir. Seveda nisem želela oddati Rokija. Tako sem prosila starše, da ga obdržimo. Nič nista želela slišati o tem. Šele ko sem začela govoriti, da tisti dan ko ga oddajo, da pobegnem od doma sta začela razmišljati malo drugače.  Tongue Verjamem, da jim ni bilo lahko obdržati Rokija po vsem tem kar se je dogajalo z Lili, ampak nekako smo vsi vedeli, da bo zdaj drugače. In res je bilo tako. Mislim, da si še zdaj po vseh teh 13 letih nisem še čisto odpustila, ker sem si zaželela kužka in ker Lili ni več.  Lips Sealed
No in ta kuža z balkona je še vedno z mano. Rep ima čisto po mami. Večkrat se spomnem na njo. Zato pa, če je kdorkoli na kakršenkoli način želel storiti kaj slabega Rokiju je videl hudiča. In lastniki psov, ki ne obvladajo svojih in se potem znašajo nad takšnimi prijaznimi kužki kot je Roki, tudi slišijo kaj jim gre.
Roki je moj kuža od prvega dne, ko je bil spočet. Čeprav tega ne zagovarjam ampak 12 letna punčka razmišlja drugače. Mogoče bo kdo rekel, da do tega nebi smelo prit... Mogoče res ne. Ampak je prišlo. Zelo sem zaščitniška do Rokija. Mogoče tudi zaradi tega, ker nisem mogla pomagati njegovi mami.
Niti dneva si ne morem predstavljati brez njega in njegovega mokrega smrčka. Enostavno obožujem pse. Res jih. In ta forum je kot nalašč zame  Wink
Zdaj pa počasi pod kovter. jutri pa na razstavo Smiley

 
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #566 : nedelja, 20.04.2008 : 02:35:33 »

Kako žalostna zgodba, otroku, kot si bila ti, se kaj takega ne bi smelo zgoditi. Ob branju so se mi ulile solze. Sreča pa je, da zdaj Roki živi s tabo in z njim spomin na tvojo Lili.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #567 : nedelja, 20.04.2008 : 22:21:05 »

Še malo naših...
http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/IMG_7603.jpg

Cela ekipa..
http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/IMG_7552.jpg
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #568 : nedelja, 20.04.2008 : 22:22:13 »

Krasna ekipa Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #569 : nedelja, 20.04.2008 : 22:37:50 »

Pravi manekeni  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines