mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 00:02:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 205206 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #615 : torek, 06.05.2008 : 00:29:27 »

No Roki sicer ni kastriran, je pa zato znal pogledat za puncami Wink Ni pa nikoli bil problematičen, no vsaj tako zelo Smiley  No naslednji bodo sigurno šli Smiley 

Ja okrog prsta Smiley  Danes je bil cel nesrečen. Preskočili smo dolgi sprehod in z mano ni bil že 3 dni zunaj. Pol se pa muli in hodi po stanovanju kot mesečnik  Roll Eyes  Pa spat mi ne pusti  Roll Eyes Mala tečnoba je z velikim srčkom  Kiss Bomo jutri videli kakšne volje bo, ko bom prijela za povodec Cheesy 
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #616 : torek, 06.05.2008 : 00:44:55 »

Uh, bo norel od veselja! Moj gre z očetom zelo rad v gozd, še raje pa gre z mano kamorkoli-ve, da se ponavadi s kom dobim in je deležen čohanja in čohanja in čohanja Grin
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #617 : torek, 06.05.2008 : 12:25:14 »

moonbeam, naš sicer nikoli ni bil nek strašni Casanova, ker je bolj sramežljive narave, pa tudi prilike pravzaprav ni imel (razen ko se je Anitka gonila, ampak takrat sta bila v času najine odsotnosti vsak v svojem prostoru, popoldneve smo preživljali skupaj, pa je malo plesal okoli nje, ampak je lepo ubogal, ko sva mu rekla, da ne sme - bil je še toliko mlad, da mogoče nagon še ni bil tako močan). Je pa bil kasneje zelo nervozen, ko je bila kje v bližini kakšna gonečka - takrat je kar cvilil po stanovanju, zunaj pa je vlekel na povodcu in lulal na vsakem drugem koraku. Zdaj tega ni več, najbolj pa mi je všeč, ker se drugi psi ne požvižgajo več nanj, pa če se še tako repenči Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #618 : torek, 06.05.2008 : 13:20:55 »

Potem je dobro, da se kastrirajo. Je več prednosti, če prav razumem Smiley  To bo prav zanimivo opazovat, če bo še kakšen kuža, da bo kastriran. No zdaj vsekako vem kako je živeti s psom, če ni šel pod nož Smiley

Uh, bo norel od veselja! Moj gre z očetom zelo rad v gozd, še raje pa gre z mano kamorkoli-ve, da se ponavadi s kom dobim in je deležen čohanja in čohanja in čohanja Grin

No moj ni imel nikoli rad čohanja. Vsaj preveč ne. Se raje umakne. Mu pa gre zelo v slast kreganje. Ko se obrnem k njemu in mu kaj povem seveda pove nazaj. Potem pa hodiva po ulici in jaz nekaj povem njemu in pol on nazaj. Zgleda kot dvogovor. Po mojem se dere, zakaj me ne spustiš in pa lačen sem... Wink Seveda ima pa najraje, ko mu rečem kregaj Boštjana-moj fant. Joj, to je pa veselje v strehi, ker bo on nekaj povedal. In potem pleše okrog njega in mu skuša dopovedat, da je bil poreden, Roki pa priden.  Grin Cheesy Cool Zdaj mu na koncu že malo štime zmanjka.  Smiley
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #619 : sreda, 07.05.2008 : 21:21:13 »

Zanimivo! Moj Thor tud ne mara božanja Smiley Doma ima še ima kakšen romantičen trenutek, ko se nastavi za božanje (neprimerljivo s psičko, ki se neprestano nastavlja Smiley ), drugim pa niti pod razno ne pusti, da bi ga čohali. Če pa so obiski pri nas več kot npr. eno uro in če mu je kakšen izredno simpatičen, potem ga gre sam prelupčkat po dolgem in počez. Božat pa vseeno ne Smiley
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #620 : sreda, 07.05.2008 : 21:40:50 »

Tajo je tudi treba skus božati. Kar s smrčkom buta v roko, da jo mormo božat Smiley H vsem sosedom, ki so zunaj se gre nastavlat, ker ponavadi dobi še kakšen piškot.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #621 : četrtek, 08.05.2008 : 00:06:21 »

Tajo je tudi treba skus božati. Kar s smrčkom buta v roko, da jo mormo božat Smiley H vsem sosedom, ki so zunaj se gre nastavlat, ker ponavadi dobi še kakšen piškot.

Pri mojem pa gre ponavadi tako, da ko ga pokliče kdo, ves je vesel od daleč in maha z repom, potem se pa približa tej osebi in v galopu mimo nje. Po mojem se ji smeji v brk: pa sem te, pa sem te, božala me pa že ne boš Wink  Ja to je naš Roki. Pol pa vsi mene gledajo kaj mu je.  Roll Eyes

Pa še slikca. Danes sta se z golobom gledala vsaj 5 minut. Sej ne vem kaj naj bi to bilo Smiley 


* roki in golob.jpg (41.49 KB, 300x300 - pogledano 198 krat.)
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #622 : četrtek, 08.05.2008 : 12:10:08 »

Sej ne vem kaj naj bi to bilo Smiley
Romanca v zrelih letih.  Kiss Kaj veš,mogoče je bila pa golobička  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #623 : četrtek, 08.05.2008 : 15:57:44 »

Hehe, moj Bučko tudi uživa, ko gleda in posluša ptičke, dočim jih Pika ne mara in laja na njih, ter jih tudi poskuša ujeti.  Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #624 : četrtek, 08.05.2008 : 22:19:15 »

Spet naš Miško, ki tako rad pozira:

[attachment deleted by admin]
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #625 : četrtek, 08.05.2008 : 22:19:56 »

In se dolgočasi...

[attachment deleted by admin]
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #626 : četrtek, 08.05.2008 : 22:49:16 »

Kaj je cortkan Smiley
Moj gre pa jutri zjutraj k veterinarju-precej šepa pa ga je treba peljat. Me je kar malo strah. še dobro, da gre prijatelj z menoj-mi bo v oporo.
Držte pesti, da ne bo hudega. Wink Prevelika teža ga samo še bolj ovira, bogi moj debelinko. Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #627 : četrtek, 08.05.2008 : 22:51:09 »

Res je srčkan tale Miško Kiss

Zalarjeva držimo pesti, da bo vse ok Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #628 : četrtek, 08.05.2008 : 23:11:03 »

Moj gre pa jutri zjutraj k veterinarju-precej šepa pa ga je treba peljat. Me je kar malo strah. še dobro, da gre prijatelj z menoj-mi bo v oporo.
Držte pesti, da ne bo hudega. Wink Prevelika teža ga samo še bolj ovira, bogi moj debelinko. Smiley

Je kam je pa stopil?  Sad  No upam, da ga zrihtajo. Povej kako je bilo pri veterinarju. Mislimo na vaju!

Naša šepajoča tačka je pa ok in danes smo ga peljali na pašo, na davno ugasli vulkan v Sloveniji, Smekovec, 1577m.  Prav užival je, ko je divjal po mehki travi Smiley Kakšno veselje v tačkah in očeh je to  Cheesy  Mi smo se nadihali svežega zraka, Roki se je malo napasel, malo smo poležali na tooooooooooooplem sončku in potem dol v dolino  Huh

In se dolgočasi...

Ja kakšno dolgočasno zehanje Wink  Maneken pa je. Pa še pod lučjo Cheesy


Slika 1: Najprej srečamo volka v gozdu  Cheesy
Slika 2: Vesele tačke.
Slika 3: Smrček nastavljamo sončku. (seveda si je izboril svoj košček na deki Wink
Slika 4: Pot domov


* volk v gozdu.jpg (42.71 KB, 300x300 - pogledano 193 krat.)

* v luft.jpg (48.62 KB, 300x300 - pogledano 185 krat.)

*  (36.12 KB, 300x300 - pogledano 175 krat.)

* pot domov.jpg (40.39 KB, 300x300 - pogledano 172 krat.)
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #629 : četrtek, 08.05.2008 : 23:35:38 »

Hvala moonbeam. Ni stopil nikamor. Šepa ker je imal zlomljeno tačko in zdaj na stara leta to čuti-so mu jo poravnali in se mu je zacelila, da ne bo kdo presenečen Wink So ga slikali pa stiskali pa vse in so rekli, da je edina možnost zakaj šepa to, da je malo starejši že in mu potem vpliv vremena (ker se menja iz slabega na dobro) pusti take posledice. To so ga kaki dve leti, leto in pol nazaj slikali in postavili takšno diagnozo. Vendar te dni šepa precej bolj kot je prej. Dobiva protibolečinske tablete-veterinar mi je priporočil naj mu dam takrat ko najbolj šepa. Samo tako močno še ni šepal. Kdaj tudi tačko dvigne in hodi po treh. Na sprehod gre z veseljem, tudi letal bi za žogo pa vse, samo potem, ko se po sprehodu uleže pa umiri in spet vstane fajn šepa. Na sprehodu ni tako hudo, samo more se ogret. Jaz res upam, da je vse o.k.
Moonbeam si že zdrava, ko tako se tako po gorah sprehajaš? Odlično:D
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines