mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 02:35:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 204754 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #645 : sobota, 10.05.2008 : 11:57:57 »

Je brikete Pro plan diet za pse starejše od 7 let. Dobi pa okrog 420 gramov na dan in porazdelim na dva obroka, zjutraj 210 in zvečer 210. Koliko količinsko je pa Roki pojedel piščanca in riža-ker se mi sanja ne koliko ga mora.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #646 : sobota, 10.05.2008 : 14:30:33 »

Jaz sem Rokiju dajala tko od 400-500 gramov. Riž+meso+zelenjava. Razmerje je pa bilo pol mesa in polovica zelenjava in riža. mogoče je bil kak gram več riža. Ko ga hranim mu vedno dam popoldan več kot zvečer, ker potem ni več tako aktiven. Mogoče bi spremenila razmerje malo. Pa mu daš popoldan več kot zvečer. Pa vsekakor ne dobi nič po 18.
Po čem mu pa daješ 400 g? A po tabeli? koliko pa kaže po tabeli za 50 kg psa? No če gledaš po tabeli bi vsekakor gledala po kilaži za psa, kakšen naj bi bil in ne to kilažo ki jo ima zdaj. Se pravi po idealni teži in potem od tabele še malo dodaš. Seveda je to spet od psa odvisno. No tako se ravnam jaz. mogoče ima kdo kakšen boljši predlog.
Jaz bi se tega lotila tako, da bi mu mogoče za kakšen gram zmanjšala. Pa obvezno popoldan več kot zvečer. Nikakor ne prepozno.
Za riž bi pa rekla to. Ko sem začela svojemu dajat, prvi dan sploh ni kakal. Pa sem se kr malo ustrašila. Verjetno je bil tale prehod. Pol je pa spet začel normalno. Pa opazila sem to, da je manj kakal, kot pri briketih.
Jaz se na tvojem mestu nebi znebila briketirane hrane. Če bi imel moje težave s kilami bi poskusila najprej z briketi, bi zmanjšala. Dej mi napiši tabelo za količino hrane in kilažo psov, ki je na vrečki, pa bom pol glede na to poskusila še kaj dodat. Smiley

Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #647 : sobota, 10.05.2008 : 14:40:17 »

Niki pa res zna pozirati Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #648 : sobota, 10.05.2008 : 15:20:23 »

V razpredelnici piše, da mora pes težak od 35-45kg dobiti 370-440 gramov briketov na dan.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #649 : sobota, 10.05.2008 : 15:38:17 »

V razpredelnici piše, da mora pes težak od 35-45kg dobiti 370-440 gramov briketov na dan.

Aha. A si poskusila zmanjšat brikete? Če bi šlo za mojega Rokija bi poskusila najprej takole. Popoldan bi dobil 200g, zvečer pa še 150-170 največ. Čeprav jaz bi kr na 150 šla. Potem bi 1 mesec spremljala težo. Sej pes ne bo stradal Smiley  Za njegovo tačko bi šla kr strogo na dieto Smiley  Stvar je v tem, da so si psi tako kot mi različni. In ne shujša vsak z isto dieto. No tko bi jaz naredila in spremljala 1 mesec.
Pa nič dodatkov, nobenih priboljškov, nič sladkega. Če pa že, mu pa raje kak briket daj. Tako bo on dobil nekaj pa še dietni bodo Wink Res moraš biti stroga. Bo se potem on bolje počutil ti pa tudi Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #650 : sobota, 10.05.2008 : 15:58:43 »

Novega člana imamo Cheesy:D:D:D:D:D:D

Tako dolgo sem čakala in prepričevala fanta, da bi imela še enega štirinožca, pa mi je prinesel enega. Smiley
Dobila sem bokserja (čistokrvnega, z rodovnikom) Wink

Slikce pa spodaj Smiley

Slika 1: Z Rokijem sta že prijatelja Wink
Slika 2: Pa tako mali je...
Slika 3: Cheesy


PS. išče se psička za mojega fakina Wink
PPS. upam da Jana ne vidi tega. Eh, pa sej je (z)mešanci ne zanimajo toliko...ali pač Smiley


* prijatelja.jpg (24.08 KB, 300x300 - pogledano 140 krat.)

* mali.jpg (29.23 KB, 300x300 - pogledano 125 krat.)

* bokser.jpg (23.84 KB, 300x300 - pogledano 131 krat.)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #651 : sobota, 10.05.2008 : 17:50:07 »

PPS. upam da Jana ne vidi tega. Eh, pa sej je (z)mešanci ne zanimajo toliko...ali pač Smiley

 Tongue Cheesy Grin
Cestitke za novega clana Smiley
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #652 : sobota, 10.05.2008 : 18:12:00 »

Tudi jaz sem dobila prav takšnega bokserčka kot ti moonbeam  Cheesy Sicer že oktobra za rd, pa sem pozabila povedati  Tongue
lp Teja
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #653 : sobota, 10.05.2008 : 19:03:33 »

Oooo, The dog je a ne? Jaz sem včeraj praznovala rojstni dan in sem dobila takega mopsa Cheesy
Bo dobil manj za jest, pa ga bom redno tehtala. Zanj vse Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #654 : sobota, 10.05.2008 : 19:52:52 »

Tongue Cheesy Grin
Cestitke za novega clana Smiley

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Sej sm vedela. Samo omeniš bokserje.... Jana ima detektorje za to  Wink  Spodaj priložen rodovnik  Grin

Ja smo bili danes pri psarni Spar d.o.o. Izbirali smo med mopsom, maltežanom, buldogom... pa so žal v slabi kondiciji. Hja toliko o rodovniških psih. Angry  Cheesy 

Malo za šalo... po vseh teh debatah o rodovnikih in mešancih Smiley 

Oooo, The dog je a ne? Jaz sem včeraj praznovala rojstni dan in sem dobila takega mopsa Cheesy
Bo dobil manj za jest, pa ga bom redno tehtala. Zanj vse Wink

Ooooooooooooooooooooooooooo  Rojstni dan. Vse najboljše...............................

Pa še od Rokija Wink



* VSE NAJ 1.jpg (48.56 KB, 300x300 - pogledano 126 krat.)

* VSE NAJ 2.jpg (35.54 KB, 300x300 - pogledano 108 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #655 : sobota, 10.05.2008 : 19:56:35 »

Aja rodovnik sem pozabla prilepit... Smiley

Zdej pa obljubim, da bom nehala s slikami. Hja, to pa dela bolniška  Roll Eyes


* rodovnik.jpg (36.78 KB, 300x300 - pogledano 115 krat.)
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #656 : sobota, 10.05.2008 : 22:10:22 »

Sem se prav nasmejala Rokiju s tistim panojem in kapico Wink
Ne zgleda preveč srečen  Wink
Prava faca je!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #657 : sobota, 10.05.2008 : 22:54:00 »

Ja pravi klovn je  Cheesy  Zdaj imava že toliko prakse, da če si kaj umislim zelo sodeluje, ker se me potem prej znebi  Cheesy 
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #658 : sobota, 10.05.2008 : 23:03:24 »

Oooo,hvala,hvala! Tebi moonbeam in Rokiju  Kiss Kiss Kiss . Rojstni dan sem imela že 1 mesec nazaj, praznovala sva pa skupaj s fantom včeraj. Je bila pestra noč, hehe;D Cheesy. Moj mopsi bo pa pristal na zadnji polici v avtu. Se zagotovo rad pelje, hehe. No Niki dobiva zjutraj in zvečer tablete proti bolečinam in ne šepa čisto nič Cheesy juhu Cheesy Je pa že začel dobivati manjšo merico hrane in greva v kratkem na vago. Jutri ga bom pa skopala in zopet gledala užaloščen obraz. Najprej bodo borbe kako ga spravit do vode, ker kar "izgine" Grin Se potuhne. Ko je skopan, mi niti lupčka ne da. Se obrne stran in me ignorira Grin .Še priboljška ne vzame-pa mu ga dam, ker je pridno prestal "operacijo" umivanja Grin. Smešni so tew naši kužoni. Samo bo pa še lepši potem Wink. Če se bom spomnila ga bom slikala in nalimala fotke sem, da si ga ogledate Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #659 : sobota, 10.05.2008 : 23:10:43 »

Se zagotovo rad pelje, hehe. No Niki dobiva zjutraj in zvečer tablete proti bolečinam in ne šepa čisto nič Cheesy juhu Cheesy Je pa že začel dobivati manjšo merico hrane in greva v kratkem na vago. Jutri ga bom pa skopala in zopet gledala užaloščen obraz. Najprej bodo borbe kako ga spravit do vode, ker kar "izgine" Grin Se potuhne. Ko je skopan, mi niti lupčka ne da. Se obrne stran in me ignorira Grin .Še priboljška ne vzame-pa mu ga dam, ker je pridno prestal "operacijo" umivanja Grin. Smešni so tew naši kužoni. Samo bo pa še lepši potem Wink. Če se bom spomnila ga bom slikala in nalimala fotke sem, da si ga ogledate Wink

O super. ne šepka več Cheesy
Vsekakor me obveščaj o teži Smiley Pa ne pozabi, da je roki izgubil v 2 mesecih 5 kg. Počasi izgubljena teža je dobro izgubljena teža Smiley Lepo potrpežljivo Smiley  Navijava za vaju  Cheesy
O kopanje. Mojega jaz tudi naslednji teden. Delam še ne, tako da bo časa več kot dovolj Smiley
Ja ja slikce Smiley  Ta obrazek je tako lepo videt Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines